Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PlanetFCB Tylko ciekawe jaka ma klauzulę odejścia i czy wgl chce do nas przyjść ;)
2
Jeszcze nikogo nie sprzedaliśmy :( boje się że taki Umtiti, Rakitic, Vidal zostaną na nowy sezon :(
0
Jeśli jacyś zawodnicy z City w wymianie za Messiego to może Gabriel i Foden? Chociaż pewnie tego 2 nie puszczą :(
1
@Katalonbar Gdyby nie reprezentował nie wszedł byś na stronę bo by serwery padły :p
1
@Triv44 Myślę że mogą wygrać ligę mistrzów na razie są w gazie ;)
1
@justfootball To niektórzy nie musieli by pracować xD
1
@gurales masz tylko nie wydaj na głupoty ;)
0
@Kluivert_P Pewnie gdybyś zapytał Pepa by Ci odpowiedział ;)
0
Ciekawe czy ojciem Neymara czy Leo z Matka Rabiota by się lepiej dogadali? XD
1
Messi z de Bruyne i Pep na ławce trenerskiej? To trzeba będzie oglądać!
4
@kodi77 co mamy płakać?
2
Ojciec Leo widzę lepszy gangster od ojca Neya :p
1
@kacperek2005letsgo Przecież on idzie do City ;)
6
@Szpenser Ta bo nie mamy co robić tylko wszystkie jego głupoty notować xD
0
@VenoM @Coutinho007 chyba :D
0
@baczmus Messi przychodził za grube miliony?
2
@MichVeB Może i jemu i nam wyszło by to ja dobre ;)
0
@Dani13 Bo nie każdy chce grać w Barcelonie on idzie do Lfc.
3
@blaugrana1980 Maxi Gomez przyjdzie xD
4
@BOIXOS1 Już Ci dadzą 700 mln xD
3
@kamiVeB Ta i każdy miał slinke żeby rudy u nas grał a się okazuje że rudy będzie grał z Messim ale w City xD.
0
@Szpenser On rzecznikiem został chyba xD
9
@Kettger Te słowa to podobno fejk więc..
0
@HERORICH2 Tak z ciekawości która strona bardziej Ci się podoba u śmietankowych czy u nas?
Sorki że nie wypowiadam się na temat ;)
1
Czytałem forum u białych z ciekawości i oni bardziej bali by się Barcelony bez Messiego niż z nim bo dostali byśmy kasę na fajne transfery itd ;)
0
@Grubson06 Lepiej opłacało by się wziąć Gabriela i kasę ;) bo potem narzucą nam takie ceny że hoho.
0
@blaugrana1980 bo by przegrała 28 golami taka różnica ;)
1
Legia przerywa z drużyną z Cypru to jest chore za co oni pieniądze dostają? Wolał bym już chyba naprawdę pozbierać chłopaków z orlika na pewno gorzej by nie było ehh..
0
@clyde Przenieśli się na stronę Bayernu i City ;)
13
12 września gramy z Aston Villa o 16 jakby ktoś zapomniał :p