0

@PlanetFCB Tylko ciekawe jaka ma klauzulę odejścia i czy wgl chce do nas przyjść ;)

2

Jeszcze nikogo nie sprzedaliśmy :( boje się że taki Umtiti, Rakitic, Vidal zostaną na nowy sezon :(

0

Jeśli jacyś zawodnicy z City w wymianie za Messiego to może Gabriel i Foden? Chociaż pewnie tego 2 nie puszczą :(

1

@Katalonbar Gdyby nie reprezentował nie wszedł byś na stronę bo by serwery padły :p

1

@Triv44 Myślę że mogą wygrać ligę mistrzów na razie są w gazie ;)

1

@justfootball To niektórzy nie musieli by pracować xD

1

@gurales masz tylko nie wydaj na głupoty ;)

0

@Kluivert_P Pewnie gdybyś zapytał Pepa by Ci odpowiedział ;)

0

Ciekawe czy ojciem Neymara czy Leo z Matka Rabiota by się lepiej dogadali? XD

1

Messi z de Bruyne i Pep na ławce trenerskiej? To trzeba będzie oglądać!

4

@kodi77 co mamy płakać?

2

Ojciec Leo widzę lepszy gangster od ojca Neya :p

1

@kacperek2005letsgo Przecież on idzie do City ;)

6

@Szpenser Ta bo nie mamy co robić tylko wszystkie jego głupoty notować xD

0

@VenoM @Coutinho007 chyba :D

0

@baczmus Messi przychodził za grube miliony?

2

@MichVeB Może i jemu i nam wyszło by to ja dobre ;)

0

@Dani13 Bo nie każdy chce grać w Barcelonie on idzie do Lfc.

3

@blaugrana1980 Maxi Gomez przyjdzie xD

4

@BOIXOS1 Już Ci dadzą 700 mln xD

3

@kamiVeB Ta i każdy miał slinke żeby rudy u nas grał a się okazuje że rudy będzie grał z Messim ale w City xD.

0

@Szpenser On rzecznikiem został chyba xD

9

@Kettger Te słowa to podobno fejk więc..

0

@HERORICH2 Tak z ciekawości która strona bardziej Ci się podoba u śmietankowych czy u nas?
Sorki że nie wypowiadam się na temat ;)

1

Czytałem forum u białych z ciekawości i oni bardziej bali by się Barcelony bez Messiego niż z nim bo dostali byśmy kasę na fajne transfery itd ;)

0

@Grubson06 Lepiej opłacało by się wziąć Gabriela i kasę ;) bo potem narzucą nam takie ceny że hoho.

0

@blaugrana1980 bo by przegrała 28 golami taka różnica ;)

1

Legia przerywa z drużyną z Cypru to jest chore za co oni pieniądze dostają? Wolał bym już chyba naprawdę pozbierać chłopaków z orlika na pewno gorzej by nie było ehh..

0

@clyde Przenieśli się na stronę Bayernu i City ;)

13

12 września gramy z Aston Villa o 16 jakby ktoś zapomniał :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?