Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 No za Semedo.
0
@kkbarca Ciekawe ilu z nich kupią.
1
@Grubson06 Przecież mają spoko młodzież np vdb czy dest.
2
@Mario96w On nie usunął konta?
1
@AlexDark00 Dla mnie był dobry za czasów Guardioli gdy grał z Iniesta i Xavim już dziś to pisałem. Tak to za nim nigdy nie przepadałem.
1
@bartekvisca na LO Gaya lub Grimaldo.
21
Ja jestem za tym żeby odszedl Suarez, Alba, Busi, Umtiti,Vidal,Rakitic,Alenia. Zostawił bym Pique.
2
@Alvarinho Za duży hype na ten Bayern człowiek już ma dość.
0
@abram3k Ja dobrze wspominam busiego tylko za Guardioli gdy grał z i Iniesta i Xavim.
0
@KSSniper To zależy kto wygra finał :p
0
@DanielOOL niżej czytałem wypowiedzi niektórych użytkowników co by go chętnie widzieli w Barcelonie :p
0
@BarcaInfo Hm.. to Van de Beek i dopłacimy 20mln :D
0
Serio co niektórzy chcieliby żeby zagrał u nas Wijnaldum? Przecież on ma już 30 lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@myscooter Widocznie jego jedyny pomysł do Xavi.
2
@LuisSalvano Oby.
3
@Dembouz1899 I mam nadzieję że przybędzie również z Van de Beekiem.
5
@Gaucho Jego tu od 2-3 sezonów nie powinno być.
1
@BarcaInfo Oby!
3
@LuisSalvano Nigdy w sumie zawsze to ja się zwalniałem gdy mi coś tam nie pasowało.
0
@jeyx77x Ja go chce nie od dziś a wcześniejszych transferów nie przeprowadzałem.
4
Myślę że brakuje nam właśnie kogoś takiego jak Van de Beek.
2
@neeed Ale co zarobi to jego.
0
@pele1282 Że ściąga Van de Beeka i lecimy po tryplet :p
4
@Grubson06 Oby go sprzedali i odzyskali za niego pieniądze.
1
@masq Lewe skrzydło xD
0
Coś czuję że Barcelona będzie miała zawodników na ławce rezerwowych z większą pensja niż Ci którzy będą w podstawowej 11.
0
@vangoor Powinni tak powiedzieć jak im nie pasuje obniżenie pensji bo już nie dają tyle co kiedyś to spróbować ich sprzedać.
2
Już mi nie dobrze od tego ciągłego jego gadania że Xavi trenerem będzie numer jeden jeśli wygra wybory ehh.. już chyba wolę Laporte.
0
Jakby tak Koeman wszedł do szatni Barcelony i powiedział Alba, Suarez Busi,Umtiti wypierdal*ć trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.