Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FeloRPS Wszystko przemija niestety :/
0
@Herato Pod względem marketingowym by się zgadzało no chyba każdy chciałby zobaczyć ich razem na boisku.
0
Gdyby Messi odszedł to nie wiem trochę bardzo trudna sytuacja :/ Sancho bym pewnie sprowadził .
2
@Grubson06 A to zwracam honor :/
1
@kkbarca Pieniądze w piłce nożnej są zdecydowanie za duże ale to nie ich wina że tyle zarabiają ;)
0
@Grubson06 To ten typek nawiedzony na punkcie Neymara co mówi co sezon że wróci? XD
1
@robert12181 Wiadomo.
2
@kubix05 Z taka panią to bym codziennie mógł jeść kolację :p
0
Nie no każdy powinien mieć note 1.
2
@Coutinho007 Niech zrobią przelicznik ile on stracił przez głupote pieniędzy to by go wysłali na roboty do Rosji :p
2
@BarcaInfo Koeman się nie zgodzi wezmą Pochettino i fajnie ;)
0
@VenoM Ja nie jestem zwolennikiem Xaviego narazie wolał bym żeby zaczął od Barcelony b tak jak Pep, skupił bym się na Pochettino.
1
Jak myślicie kto zostanie naszym trenerem? Boje się osobiście że to znowu będzie jakiś średniak :/
2
@Yoshi94 Leo oddał bym tylko wtedy gdyby chciał sam odejść nie bądźmy niewdzięcznikami po 2 Leo jest lepszy ;)
2
@Comentateiro Nie śmieszny żart
1
@Bobo25 Oprzeć pomoc na Rakiticiu dr Jongu i Pjaniciu i sprzedać Messiego?
2
@DaPi To dobry człowiek widać już mi zaimponował kasa jak widać nie jest najważniejsza.
6
Absolutnie nie będziemy mieli drugiego Bartka.
1
Donny van de Beek czy Houssem Aouar gdyby to od was zależało? Ja jednak wybrał bym Aouara.
3
Nasuwa mi się na myśl wiele wulgaryzmów jeśli czytam że Koeman miałby zostać naszym nowym trenerem skoro Pochettino sam nam się oferuje no czy oni naprawdę nic nie potrafią zrobić porządnie?
4
@kuz Pierdoły przecież mówił ze nie zostawi reprezentacji przed euro.
52
@BarcaaVEB Dalej nie rozumiesz dlaczego Pjanic kosztował 60 mln? Ehh....
3
Uważam że najpierw powinniśmy zatrudnić trenera dopiero potem robić jakiekolwiek transfery bo potem ta gra będzie wyglądać tak jak wygląda. i na miłość boską niech oni w końcu zaczną kogoś sprzedawać.
1
@cules100pro Czyli coś jest na rzeczy ;)
1
@Pablit Jeśli Leo zażyczył by sobie nowej podwyżki nie dał bym mu jej jeśli miałby zarabiać tyle ile zarabia na nowym kontrakcie to fajnie i na pewno chciałbym żeby został.
12
@Pilka_jest_okragla Pochettino jak dla mnie numer jeden jakby się nie udało to Pimienta.
3
@Bartunek Też tak uważam za dużo ma do stracenia.
5
@GadulkiGembulki Ja też co do trenera się z nim zgadzam Pochettino brałby od razu lepszego trenera nie znajdziemy.
0
Umtiti coś czuję do końca umowy będzie siedział i miejsce zajmował oraz pensje pobierał bo kto go teraz kupi?
24
@Messibestplayerintheworld To ja już bym wolał żeby on za Suareza na 9 grał niż był naszym trenerem xD