6

@Mario96w tak na 60-70 milionów ;)

0

@misiek12319 A po polsku?

0

@VenoM O Lukaku chodzi?

0

Pany to co Koeman na 100% trenerem Barcelony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiadomo kto będzie asystentem Koemana mordeczki?

5

Chcieliśmy mieć rudego w Barcelonie no to mamy.

0

@BarcaInfo Wiadomo na ile Koeman dostanie umowę?

0

@escarabajo Dobra to nie czytaj ;)
Ps odezwał się ten co zaczyna zdanie z małej litery od słowa ,,ze"

4

Serio Koeman uciekasz z Holandii faworyta wygrania euro do tego syfu w Barcelonie z Bartkiem na czele no taki nie za mądry chyba że hajsem sypnęli :D

12

@Jacu327 A ja bym go dał na lewe skrzydło :p

2

@BarcaInfo Miód na moje oczy :D

1

@SamuraJack Pochettino bo to jedyny dostępny na chwilę obecną topowy trener.

3

@kamilo0066 Jakoś Firpo kupili a wypisywał różne głupoty na temat Barcelony ludzie przeprosił za swoje słowa ma się jeszcze ukrzyżować za swoje słowa?

3

@Firestone Ludzie są zawistni będą pamiętać te słowa do końca życia dobrze że oni są idealni i nie popełniają błędów.

5

Jeśli Koeman by został trenerem Barcelony i ustawiał de Jonga wyżej niż tam gdzie powinien grać (pozycja busiego) to śmiem twierdzić że Bartek naprawdę ustawia zespół przed meczem a nie trener xD.

2

@Shapiro W Valencii sobie nie poradził i z Evertonem również czemu miałby dać sobie radę w Barcelonie?

1

@Messibestplayerintheworld uważasz że Setien z lepszym składem odmienił by los LM? Ja szczerze wątpię ale może masz rację.

6

Co by nie mówić wiązałem większe nadzieję z Setienem w roli trenera Barcelony cóż zawiodłem się bardzo :( zastanawiam się czy nowy trener coś zmieni oby!

0

@Tomek54321 No tak grał Vidal zamiast Fatiego mam nadzieję że jak przyjdzie nowy trener to będzie korzystał bardziej z Barcelony b i postawi na młodzież.

0

@Tomek54321 No tak mi tam najbardziej szkoda Kubo bo porusza się jak Messi wiadomo to nie Messi ale bardzo mi go przypomina a zamiast mu dać ten milon ma sezon co chciał to dają np talii pjaniciowi 7 czy tam 8 to chore bo mogli by postawić na rozwój.
Ps widzisz gdyby wzięli tego Kubo być może dziś nie było by tematu Sancho.

1

@VenoM Co nie? Tak jakby mówił to co chcemy usłyszeć.

0

@Tomek54321 Chodzi mi o to że ich już tu od pewnego czasu nie powinno być gdy można było zarobić ;)

2

@BarcaInfo Powiedzą że mają pełne zaufanie do Setiena że zostaje na nowy sezon a i że Messi na 200%zostaje.

0

@Tomek54321 Żeby zacząć kogoś sprowadzać trzeba kogoś sprzedać a przede wszystkim umieć sprzedawać czego Bartek nie umie i no też się obawiam tego właśnie :/

0

@DanielOOL W sumie jak trenerem jest Setien przegraliśmy 8:2 to może też przez trenera Messi ma dość. Oczywiście przez Bartka też.

0

@Tomek54321 Rozumiem jak odejdzie Messi chcesz grać kontuzjowany wiecznie Dembele czy nie ogranym Trincao a może 17 letnim Fatim? Jeśli Messi odejdzie trzeba będzie kogoś takiego jak Sancho sprowadzić.

1

@FeloRPS Tego to Ci kolego nie powiem :/ oby jak najszybciej.

0

@Herato Messi jak będzie chciał odejść to odejdzie nie będą mu robić problemów po tym co dla nas zrobił.

0

@Tomek54321 @tbas Chociażby z tego że zwolniła by się jego pensja a razem z Messim na pewno odszedł by Suarez także tego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?