Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Mario96w tak na 60-70 milionów ;)
0
@misiek12319 A po polsku?
0
@VenoM O Lukaku chodzi?
0
Pany to co Koeman na 100% trenerem Barcelony?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiadomo kto będzie asystentem Koemana mordeczki?
5
Chcieliśmy mieć rudego w Barcelonie no to mamy.
0
@BarcaInfo Wiadomo na ile Koeman dostanie umowę?
0
@escarabajo Dobra to nie czytaj ;)
Ps odezwał się ten co zaczyna zdanie z małej litery od słowa ,,ze"
4
Serio Koeman uciekasz z Holandii faworyta wygrania euro do tego syfu w Barcelonie z Bartkiem na czele no taki nie za mądry chyba że hajsem sypnęli :D
12
@Jacu327 A ja bym go dał na lewe skrzydło :p
2
@BarcaInfo Miód na moje oczy :D
1
@SamuraJack Pochettino bo to jedyny dostępny na chwilę obecną topowy trener.
3
@kamilo0066 Jakoś Firpo kupili a wypisywał różne głupoty na temat Barcelony ludzie przeprosił za swoje słowa ma się jeszcze ukrzyżować za swoje słowa?
3
@Firestone Ludzie są zawistni będą pamiętać te słowa do końca życia dobrze że oni są idealni i nie popełniają błędów.
5
Jeśli Koeman by został trenerem Barcelony i ustawiał de Jonga wyżej niż tam gdzie powinien grać (pozycja busiego) to śmiem twierdzić że Bartek naprawdę ustawia zespół przed meczem a nie trener xD.
2
@Shapiro W Valencii sobie nie poradził i z Evertonem również czemu miałby dać sobie radę w Barcelonie?
1
@Messibestplayerintheworld uważasz że Setien z lepszym składem odmienił by los LM? Ja szczerze wątpię ale może masz rację.
6
Co by nie mówić wiązałem większe nadzieję z Setienem w roli trenera Barcelony cóż zawiodłem się bardzo :( zastanawiam się czy nowy trener coś zmieni oby!
0
@Tomek54321 No tak grał Vidal zamiast Fatiego mam nadzieję że jak przyjdzie nowy trener to będzie korzystał bardziej z Barcelony b i postawi na młodzież.
0
@Tomek54321 No tak mi tam najbardziej szkoda Kubo bo porusza się jak Messi wiadomo to nie Messi ale bardzo mi go przypomina a zamiast mu dać ten milon ma sezon co chciał to dają np talii pjaniciowi 7 czy tam 8 to chore bo mogli by postawić na rozwój.
Ps widzisz gdyby wzięli tego Kubo być może dziś nie było by tematu Sancho.
1
@VenoM Co nie? Tak jakby mówił to co chcemy usłyszeć.
0
@Tomek54321 Chodzi mi o to że ich już tu od pewnego czasu nie powinno być gdy można było zarobić ;)
2
@BarcaInfo Powiedzą że mają pełne zaufanie do Setiena że zostaje na nowy sezon a i że Messi na 200%zostaje.
0
@Tomek54321 Żeby zacząć kogoś sprowadzać trzeba kogoś sprzedać a przede wszystkim umieć sprzedawać czego Bartek nie umie i no też się obawiam tego właśnie :/
0
@DanielOOL W sumie jak trenerem jest Setien przegraliśmy 8:2 to może też przez trenera Messi ma dość. Oczywiście przez Bartka też.
0
@Tomek54321 Rozumiem jak odejdzie Messi chcesz grać kontuzjowany wiecznie Dembele czy nie ogranym Trincao a może 17 letnim Fatim? Jeśli Messi odejdzie trzeba będzie kogoś takiego jak Sancho sprowadzić.
1
@FeloRPS Tego to Ci kolego nie powiem :/ oby jak najszybciej.
0
@Herato Messi jak będzie chciał odejść to odejdzie nie będą mu robić problemów po tym co dla nas zrobił.
0
@Tomek54321 @tbas Chociażby z tego że zwolniła by się jego pensja a razem z Messim na pewno odszedł by Suarez także tego..