Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Setien jeszcze nie podał się do dymisji razem z bartusiem? :o
0
@ObiektywnyKibic121 Mogło tak być.
5
@Kettger Gdyby nie miał charakteru nie osiągnął by tego co dziś ma jako piłkarz sam Barcelony nie da rady tyle lat na swoich barkach dźwigać.
1
@Coutinho007 Obawiam się że oni nie potrafili by zbudować zamku z piasku a co dopiero mowa o drużynie.
1
@BarcaInfo Jak Fati mógł grać od razu za tego Vidala on przynajmniej próbował.
5
Szkoda mi tylko Messiego jego ostatnie lata kariery są tak źle wykorzystywane dlaczego taki klub jak Barcelona nie może mieć porządnego trenera?
0
Bartek już Alabe kupił? XD
0
@Coutinho007 Moim zdaniem właśnie pójdą na wymianę ciosów i Fati zagra od 1 minuty ;)
3
Werner mógł jeszcze zostać i pomóc kolegom chyba że nie wierzył sam na triumf w LM.
0
@Mat_Cat Z nim w składzie może być lepsza :p
1
@notev Ja tam wolę Erica Garcie tańszy młodszy no i grał już w Barcelonie ;)
0
Gdzie oglądacie snookera? Bo tak o tym ciągle piszecie aż sam bym zobaczył ;)
1
@MesQueUnClub96 Spokojnie zaraz szkoła się zaczyna będzie spokojniej :p
9
@musli1989 Trzymaj się tam ;)
0
@Foton A ja myślę że dlatego bo nie ma z kim :p
0
@robsesh Tak Neymar jest fatalny oceniasz go po jednym meczu? Tak wgl gdzie było info o tym że ma wrócić za 150 mln?
4
@Kamiloza91 nie.
0
@Lordzi aha XDDD
16
Ale na tej stronie jest kompleks Neymara xD
0
@monsterrize PSG szpital zakłada?
0
@masakrator05 Pewnie by się zdziwił że ludzie na plaży leżą pod kocem tak zimno :p
0
@FilipeX Iniesta i Puyol
0
@Xavifcb6 Gdzie to widziałeś?
0
@baczekk13 Wolał bym Grimaldo myślę że cena podobna by była :)
0
Ktoś wie jaką pensję dostał Trincao w Barcelonie?
0
@masakrator05 Na Messim zawsze każdy skupia się najbardziej od wielu lat.
8
@jedrek7000 Ty chyba żartujesz Costa jest ciągle kontuzjowany chyba że miałby konkurować z Dembele który dłużej leży w szpitalu :p
0
@notev Myślę że Inter tylko czeka by sprzedać swojego napastnika aczkolwiek też bym go wolał.
0
@Kubox Oczywiście że tak ja bym tego tak nie zostawił ponad miesiąc gościu ma problem z wysłaniem opon no coś tu nie gra.
0
@BarcaInfo Mnie tylko zastanawia w jakim języku on z nimi rozmawia a może już się nauczył hiszpańskiego? :p