0

Setien jeszcze nie podał się do dymisji razem z bartusiem? :o

0

@ObiektywnyKibic121 Mogło tak być.

5

@Kettger Gdyby nie miał charakteru nie osiągnął by tego co dziś ma jako piłkarz sam Barcelony nie da rady tyle lat na swoich barkach dźwigać.

1

@Coutinho007 Obawiam się że oni nie potrafili by zbudować zamku z piasku a co dopiero mowa o drużynie.

1

@BarcaInfo Jak Fati mógł grać od razu za tego Vidala on przynajmniej próbował.

5

Szkoda mi tylko Messiego jego ostatnie lata kariery są tak źle wykorzystywane dlaczego taki klub jak Barcelona nie może mieć porządnego trenera?

0

Bartek już Alabe kupił? XD

0

@Coutinho007 Moim zdaniem właśnie pójdą na wymianę ciosów i Fati zagra od 1 minuty ;)

3

Werner mógł jeszcze zostać i pomóc kolegom chyba że nie wierzył sam na triumf w LM.

0

@Mat_Cat Z nim w składzie może być lepsza :p

1

@notev Ja tam wolę Erica Garcie tańszy młodszy no i grał już w Barcelonie ;)

0

Gdzie oglądacie snookera? Bo tak o tym ciągle piszecie aż sam bym zobaczył ;)

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie zaraz szkoła się zaczyna będzie spokojniej :p

9

@musli1989 Trzymaj się tam ;)

0

@Foton A ja myślę że dlatego bo nie ma z kim :p

0

@robsesh Tak Neymar jest fatalny oceniasz go po jednym meczu? Tak wgl gdzie było info o tym że ma wrócić za 150 mln?

4

0

@Lordzi aha XDDD

16

Ale na tej stronie jest kompleks Neymara xD

0

@monsterrize PSG szpital zakłada?

0

@masakrator05 Pewnie by się zdziwił że ludzie na plaży leżą pod kocem tak zimno :p

0

@FilipeX Iniesta i Puyol

0

@Xavifcb6 Gdzie to widziałeś?

0

@baczekk13 Wolał bym Grimaldo myślę że cena podobna by była :)

0

Ktoś wie jaką pensję dostał Trincao w Barcelonie?

0

@masakrator05 Na Messim zawsze każdy skupia się najbardziej od wielu lat.

8

@jedrek7000 Ty chyba żartujesz Costa jest ciągle kontuzjowany chyba że miałby konkurować z Dembele który dłużej leży w szpitalu :p

0

@notev Myślę że Inter tylko czeka by sprzedać swojego napastnika aczkolwiek też bym go wolał.

0

@Kubox Oczywiście że tak ja bym tego tak nie zostawił ponad miesiąc gościu ma problem z wysłaniem opon no coś tu nie gra.

0

@BarcaInfo Mnie tylko zastanawia w jakim języku on z nimi rozmawia a może już się nauczył hiszpańskiego? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?