Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mkord W takich chwilach zastanawiam się czy po prostu macie kije w du*ie czy tylko nudne życie ;)
0
@dominik127pl czekałem na tego typu komentarz ;)
0
Wielu ludzi piszę że nie chciało by Neymara bo to zdrajca itd a chcieliśbyscie Mauricio Pochettino który wypowiedział takie słowa ,,Już wolałbym pracować u siebie na farmie w Argentynie niż prowadzić Barcelonę " zresztą wielokrotnie wypowiadał się że nie ma możliwości żeby prowadził Barcelonę.
3
@deyna2018 Wyjechał bym z tego kraju pewnie kupił bym domek we Włoszech.
3
@Coutinho007 Ja coś czuję że 1000 Pedri a 500 Trincao
4
Martwi mnie to gdzie on będzie grał i czy wgl będą dawać mu minuty :/
2
@BarcaInfo Czasem mam wrażenie że PSG interesuje się każdym i wszystkich chce kupić.
0
@cat_r37 Dziwne poczucie humoru ale spoczko nie siedzę w internecie 24 h na dobę i mi to umknęło mój błąd zdarza się ;)
5
@333tricampeones333 Czasem to wygląda jakby robili to specjalnie i mieli z nas niezły ubaw w swoich biurach bo innego wytłumaczenia na tą głupotę nie ma.
19
Na pozycję busiego mamy de Jonga i Pjanicia po co nam Bentancur?
8
@Grubson06 Niech oni najpierw kogoś sprzedadzą bo nie wyrobią na wypłacanie pensji.
4
@BarcaInfo Szkoda że do nas nie trafił tylko wykorzystał Barcelonę żeby załatwić sobie lepszy kontrakt :/ no ale piłkarzem jest genialnym idealnie by tu pasował.
1
@kamilop Że Barcelona chce Alabe to dobra informacja ale ze Barcelona chce Williana to tak średnio :p
37
Bartek to lubi :p czyli lewe skrzydło :D
0
@Homeopata8989 Gdyby to odemnie zależało to bym go wyciągnął te 2/3 lata temu za 25 mln :p
1
Dawać mi tego Thiago do Barcelony przydał by się taki wirtuoz do środka pola i od razu Alabe taki pakiecik z Bayernu :D.
12
@DejMian111 Guardiola nie przyjdzie do Barcelony jako trener może wrócić w innej roli a Garcia to by się przydał już w tym roku osobiście mam dość patrzenia na wiecznie kontuzjowanego Umtitiego.
0
Willian w tym roku 32 lata jaki jest sens żeby go sprowadzić kolejny balast którego nie będziemy mogli się pozbyć?
0
Juventus gra gorsza kupe od nas.
6
@Encore Ja tam bym jeszcze został na sezon w Borussi na jego miejscu.
0
@Coutinho007 Vidala i Rakiticia nie powinno być już w klubie od nowego sezonu wtedy chłopak by sobie pograł.
0
Nie wiem czemu ale coś czuję że Pedri będzie naszym najlepszym transferem ;).
1
@klopx Barcelona się nim nawet nie interesuje a szkoda bo chciałbym go zobaczyć u nas.
0
@Encore Myślę że United kupi Sancho.
2
@Salwik92 Grimaldo to dla mnie taki drugi Alba.
13
@Sherem Ty dalej nie rozumiesz dlaczego ,,tyle zapłaciliśmy za Pjanicia"?
0
Przecież to jest kabaret on musi wrócić bo ma jeszcze ważny kontrakt i tyle.
0
Eriksen ma jakąś kontuzje czy czemu nie gra?
0
@jedrek7000 Mamy kozaka w postaci Messiego on zagra wszędzie.
0
@Kuczek Ronaldinho to magik napisałem że najlepszy Brazylijczyk który u nas grał z perspektywy ile u nas grał i jak długo trzymał forme.