1

@mkord W takich chwilach zastanawiam się czy po prostu macie kije w du*ie czy tylko nudne życie ;)

0

@dominik127pl czekałem na tego typu komentarz ;)

0

Wielu ludzi piszę że nie chciało by Neymara bo to zdrajca itd a chcieliśbyscie Mauricio Pochettino który wypowiedział takie słowa ,,Już wolałbym pracować u siebie na farmie w Argentynie niż prowadzić Barcelonę " zresztą wielokrotnie wypowiadał się że nie ma możliwości żeby prowadził Barcelonę.

3

@deyna2018 Wyjechał bym z tego kraju pewnie kupił bym domek we Włoszech.

3

@Coutinho007 Ja coś czuję że 1000 Pedri a 500 Trincao

4

Martwi mnie to gdzie on będzie grał i czy wgl będą dawać mu minuty :/

2

@BarcaInfo Czasem mam wrażenie że PSG interesuje się każdym i wszystkich chce kupić.

0

@cat_r37 Dziwne poczucie humoru ale spoczko nie siedzę w internecie 24 h na dobę i mi to umknęło mój błąd zdarza się ;)

5

@333tricampeones333 Czasem to wygląda jakby robili to specjalnie i mieli z nas niezły ubaw w swoich biurach bo innego wytłumaczenia na tą głupotę nie ma.

19

Na pozycję busiego mamy de Jonga i Pjanicia po co nam Bentancur?

8

@Grubson06 Niech oni najpierw kogoś sprzedadzą bo nie wyrobią na wypłacanie pensji.

4

@BarcaInfo Szkoda że do nas nie trafił tylko wykorzystał Barcelonę żeby załatwić sobie lepszy kontrakt :/ no ale piłkarzem jest genialnym idealnie by tu pasował.

1

@kamilop Że Barcelona chce Alabe to dobra informacja ale ze Barcelona chce Williana to tak średnio :p

37

Bartek to lubi :p czyli lewe skrzydło :D

0

@Homeopata8989 Gdyby to odemnie zależało to bym go wyciągnął te 2/3 lata temu za 25 mln :p

1

Dawać mi tego Thiago do Barcelony przydał by się taki wirtuoz do środka pola i od razu Alabe taki pakiecik z Bayernu :D.

12

@DejMian111 Guardiola nie przyjdzie do Barcelony jako trener może wrócić w innej roli a Garcia to by się przydał już w tym roku osobiście mam dość patrzenia na wiecznie kontuzjowanego Umtitiego.

0

Willian w tym roku 32 lata jaki jest sens żeby go sprowadzić kolejny balast którego nie będziemy mogli się pozbyć?

0

Juventus gra gorsza kupe od nas.

6

@Encore Ja tam bym jeszcze został na sezon w Borussi na jego miejscu.

0

@Coutinho007 Vidala i Rakiticia nie powinno być już w klubie od nowego sezonu wtedy chłopak by sobie pograł.

0

Nie wiem czemu ale coś czuję że Pedri będzie naszym najlepszym transferem ;).

1

@klopx Barcelona się nim nawet nie interesuje a szkoda bo chciałbym go zobaczyć u nas.

0

@Encore Myślę że United kupi Sancho.

2

@Salwik92 Grimaldo to dla mnie taki drugi Alba.

13

@Sherem Ty dalej nie rozumiesz dlaczego ,,tyle zapłaciliśmy za Pjanicia"?

0

Przecież to jest kabaret on musi wrócić bo ma jeszcze ważny kontrakt i tyle.

0

Eriksen ma jakąś kontuzje czy czemu nie gra?

0

@jedrek7000 Mamy kozaka w postaci Messiego on zagra wszędzie.

0

@Kuczek Ronaldinho to magik napisałem że najlepszy Brazylijczyk który u nas grał z perspektywy ile u nas grał i jak długo trzymał forme.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?