0

@Szicek10 Jedno nie wyklucza drugiego wystarczy spojrzeć na Manchester City czy Lfc, za Valverde co rok mieliśmy mistrza a gry nie dało się oglądać.

0

@BarcaInfo Jeszcze jakiś czas temu chciałem żeby przejął Barcelonę PSG za jego czasów ładna piłkę grało.

4

Niech lepiej powie ile real wygrał meczy z pomocą sędziów i niech się wypowie czy to jest sprawiedliwe.

1

@PatrychoO Aż chyba zacznę oglądać kobiece mecze Barcelony :D

12

@stone80 skoro Cię to nie obchodzi to nie czytaj nie komentuj.

1

Zawsze zastanawiałem się co to będzie gdy Ronaldo odejdzie do innego klubu co będzie z Realem dziś wiem że to Ramos jest tym liderem drużyny i ciągle nim był nawet za czasów Ronaldo i zastanawiam się jak real poradzi sobie bez swojego kapitana czy obniża loty? Szczerze myślę że tak.

27

To niech kupują my od nich w takim razie bierzmy Gabriela

0

@jeyx77x Zdziwili byście się gdyby wyrzucił też Messiego bo chciałbym stworzyć projekt od nowa.

1

@barteq Thiago to pan piłkarz gracz ofensywny a Pjanic to pozycja defensywną więc co ma transfer Pjanicia do Thiago? Dalej chcesz grać w pomocy rzemieślnikami typu Vidal i Rakitic?

3

Teraz jak chcecie pooglądać sobie stara dobra Barcelonę to wystarczy włączyć mecz menchesteru Citi zazdroszczę im tego ze maja Pepa jako trenera.

0

Po wczorajszym meczu uważam że taki Thiago by nam się przydał i topowy skrzydłowy już nie wspomnę o napastniku.

0

Wengera bym wziął na trenera Arsenal za jego czasów grało fajna piłkę ciekawa dla oka teraz sami widzimy jak wygląda Arsenal po jego odejściu.

3

@q4s3y Myślę że tak zobaczymy czy zmiana trenera tu coś pomoże oby.

1

@koziar Jaja by były gdyby Valverde wygrał jeszcze ligę mistrzów:D

0

@BarcaInfo on tu miał beke z nas

2

@KamilZ dodaj jeszcze Umtiti i firpo

1

@Coutinho007 Też wielokrotnie pisałem że jeśli napastnik z Interu to tylko lukaku.

0

@Coutinho007 tylko kogo?

5

@icon3520 mhm to fajny kibic

1

Tylko wariat przejał by Barcelonę w takim stanie ciekawe czy jakiś trener z topu by się tego podjął mam już dość słuchania czy trener ma dna czy nie bo to gówno daje.

4

@Veb1233 niech wraca na farme

0

@Gibbon_FCB To co tu jeszcze robisz?

1

Suarez Rakitic Vidal Busi Umtiti junior firpo powinni odejść powiew świeżości się przyda.

0

Klepią ta piłkę bez celu jakby bronili wyniku

2

@Barcaa12 Gówno prawda wszyscy grają na Messiego i w tym jest problem być może nawet Messi jest problemem bo mecz wygląda jakby grał Messi vs osasuna a ja chciałbym zobaczyć w końcu drużynę a nie piłkarzy rozgladajacych się żeby mu podać.

4

Aż nie chce mi się oglądać drugiej połowy nie wiem skąd oni wzięli tego trenera wygląda jakby wgl pomysłu nie miał na drużynę i stara gwardia musi odejść bez wyjątków.

0

@jakub1906 My dalej walczymy o mistrzostwo w lidze więc nie rozumiem dalej chcesz oglądać vidala na skrzydle?

0

@Salchent Jakby była wymiana 1:1 to bym się zastanowił bo uważam że Dembele odpali a ma dopiero 23 lata i nie ma sensu jeszcze dopłacać 80 mln za 28 neya

1

@BarcaInfo I to jest pierwszą dobra informacja na dziś liczę na niego.

8

@BarcaInfo Niech odejdą Rakitic Vidal to chłopak będzie się ogrywał u nas nie ma sensu go wypożyczać do innej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?