Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 Jedno nie wyklucza drugiego wystarczy spojrzeć na Manchester City czy Lfc, za Valverde co rok mieliśmy mistrza a gry nie dało się oglądać.
0
@BarcaInfo Jeszcze jakiś czas temu chciałem żeby przejął Barcelonę PSG za jego czasów ładna piłkę grało.
4
Niech lepiej powie ile real wygrał meczy z pomocą sędziów i niech się wypowie czy to jest sprawiedliwe.
1
@PatrychoO Aż chyba zacznę oglądać kobiece mecze Barcelony :D
12
@stone80 skoro Cię to nie obchodzi to nie czytaj nie komentuj.
1
Zawsze zastanawiałem się co to będzie gdy Ronaldo odejdzie do innego klubu co będzie z Realem dziś wiem że to Ramos jest tym liderem drużyny i ciągle nim był nawet za czasów Ronaldo i zastanawiam się jak real poradzi sobie bez swojego kapitana czy obniża loty? Szczerze myślę że tak.
27
To niech kupują my od nich w takim razie bierzmy Gabriela
0
@jeyx77x Zdziwili byście się gdyby wyrzucił też Messiego bo chciałbym stworzyć projekt od nowa.
1
@barteq Thiago to pan piłkarz gracz ofensywny a Pjanic to pozycja defensywną więc co ma transfer Pjanicia do Thiago? Dalej chcesz grać w pomocy rzemieślnikami typu Vidal i Rakitic?
3
Teraz jak chcecie pooglądać sobie stara dobra Barcelonę to wystarczy włączyć mecz menchesteru Citi zazdroszczę im tego ze maja Pepa jako trenera.
0
Po wczorajszym meczu uważam że taki Thiago by nam się przydał i topowy skrzydłowy już nie wspomnę o napastniku.
0
Wengera bym wziął na trenera Arsenal za jego czasów grało fajna piłkę ciekawa dla oka teraz sami widzimy jak wygląda Arsenal po jego odejściu.
3
@q4s3y Myślę że tak zobaczymy czy zmiana trenera tu coś pomoże oby.
1
@koziar Jaja by były gdyby Valverde wygrał jeszcze ligę mistrzów:D
0
@BarcaInfo on tu miał beke z nas
2
@KamilZ dodaj jeszcze Umtiti i firpo
1
@Coutinho007 Też wielokrotnie pisałem że jeśli napastnik z Interu to tylko lukaku.
0
@Coutinho007 tylko kogo?
5
@icon3520 mhm to fajny kibic
1
Tylko wariat przejał by Barcelonę w takim stanie ciekawe czy jakiś trener z topu by się tego podjął mam już dość słuchania czy trener ma dna czy nie bo to gówno daje.
4
@Veb1233 niech wraca na farme
0
@Gibbon_FCB To co tu jeszcze robisz?
1
Suarez Rakitic Vidal Busi Umtiti junior firpo powinni odejść powiew świeżości się przyda.
0
Klepią ta piłkę bez celu jakby bronili wyniku
2
@Barcaa12 Gówno prawda wszyscy grają na Messiego i w tym jest problem być może nawet Messi jest problemem bo mecz wygląda jakby grał Messi vs osasuna a ja chciałbym zobaczyć w końcu drużynę a nie piłkarzy rozgladajacych się żeby mu podać.
4
Aż nie chce mi się oglądać drugiej połowy nie wiem skąd oni wzięli tego trenera wygląda jakby wgl pomysłu nie miał na drużynę i stara gwardia musi odejść bez wyjątków.
0
@jakub1906 My dalej walczymy o mistrzostwo w lidze więc nie rozumiem dalej chcesz oglądać vidala na skrzydle?
0
@Salchent Jakby była wymiana 1:1 to bym się zastanowił bo uważam że Dembele odpali a ma dopiero 23 lata i nie ma sensu jeszcze dopłacać 80 mln za 28 neya
1
@BarcaInfo I to jest pierwszą dobra informacja na dziś liczę na niego.
8
@BarcaInfo Niech odejdą Rakitic Vidal to chłopak będzie się ogrywał u nas nie ma sensu go wypożyczać do innej ligi.