4

Bayern ma super pakę są moimi faworytami do wygrania LM wtedy Robert miałby szansę na wygranie złotej piłki :D

23

@norbi77 Dla takich skurwy**** powinny być krzesła elektryczne jak to czytam to już się denerwuje szkoda dziecka ehhh...

0

@MESSIah16 I tak bym ją brał :D

0

@BarcaInfo Oby tylko oni ogarną ten syf

14

@sylwestr W sumie głupi mógł siedzieć w atletico miał lepsza kasę w dodatku był gwiazdą i trener go szanował .

3

Szkoda mi Griezmanna gra na nie swojej pozycji bo trener jest nie kompetentny i nie rozumie że to nie jest skrzydłowy skoro nie mają na niego pomysłu niech go sprzedadzą bo szkoda żaby taki zawodnik się marnował zresztą po jakiego grzyba go kupowali skoro wiedzieli że na jego pozycji gra Leo.

0

@Fawrf Ja też zrobiłem :D

0

@kamson24 Chodzi o trudny czas dla Barcelony

0

@KompletnyZawsze na dobre i na złe

0

Dzisiaj całym sercem za Barcelona!

0

@AduŚ07 Wiesz będziemy musieli poczekać jeszcze rok i miejmy nadzieję że będzie dobrze

1

@AduŚ07 Czemu ma nie wrzucać? Mi osobiście się to podoba i interesuje mnie to jak Ci się nie podoba to nie czytaj omijaj szerokim łukiem mnie osobiście denerwuje jak ktoś ciągle piszę o polityce;)

0

@Hiacynk Zaraz znajdą się tacy po przeczytaniu tego co napisałeś żeby go do Barcelony wziąć ;)

3

@Ghotti Rakiticia bym zostawił to nasz obecnie najlepszy pomocnik prędzej busquetsa bym sprzedał ;)

2

To teraz pozostało wymienić Coutinho na Thiago może Bayern by się zgodził ;)

1

@Grubson06 Coś ten uśmiech wymuszony taki

0

Miodowe lata lecą na TV6 trzeba się odstresować ;)

1

To teraz zrobić w konia juve i nie kupować Pjanicia i będzie miodzio :D

10

@BarcaInfo Jaki oni tam mają syf Arthurowi najwyraźniej nawet się grać nie chciało.

1

Może to zabrzmi źle nie zrozumcie mnie źle ale chyba wolał bym żeby Barcelona dostała bana na transfery na 2 okienka bo boje się kogo Bartek ściągnie a może wyszło by nam to na dobre tak jak Chelsea ;) za rok przyszedł by Font i prawdopodobnie razem z Xavim ustalili by kogo kupują kogo sprzedają :D

0

@robsesh W Barcelonie od dawna jest już wyprzedaż ;)

0

@Gall Myślę że za dużo nie może mówić na ten temat bo pewnie w kontrakcie ma zapisane że nie może złego słowa mówić na obecny rząd i nie obwiniał bym za to Messiego tylko łosi którzy na ten rząd głosowali.

0

@RomanHoffer Sorki nie doczytałem mój błąd i myślę że nawet w innym terminie należy Ci się taki dzień wolnego ;) ale nie chce napisać że na 100% żeby potem nie było że wprowadziłem Cię w błąd.

3

@BarcaInfo Dokładnie nie wyobrażam sobie np takiego Pepa Guardioli który stoi pije wodę zamiast przekazywać wskazówki trener powinien żyć meczem.

1

@Gall Od kilku lat się wszystko sypie a Leo dalej gra w Barcelonie i tu zostanie.

1

@SuperPatsonFCB Mógł sobie z nimi rozmawiać w szatni i ta rozmowa powinna zostać w szatni a nie ujrzeć światło dzienne dla mediów.

0

@RomanHoffer Przysługuje Ci jeden dzień żeby pójść na pogrzeb tylko będziesz musiał zanieść im akt zgonu babci czy tam dziadka

2

@NaFazieHitman Oni muszą mieć trenera z którym się rozumieją z którym czują się dobrze którego darzą zaufaniem który jest dla nich wsparciem bo to jedna wielka drużyna a nie pajaca Sarabie asystenta który drze się tylko ehh.

8

Jak czytam że Messi nie ma szacunku do Setiena że nie słucha go i nie powinien być kapitanem to mnie skręca w żołądku postawcie się w sytuacji Leo ma 33 lata i trenera bez jaj który być może marnuje jego ostatnie lata na boisku i pierze brudy zespołu przed mediami zamiast porozmawiać o tym z zawodnikami w szatni to jak Leo ma mieć jakikolwiek szacunek? Setien najwyraźniej za bardzo się poczuł

0

Kurde przydał by nam się taki Foden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?