Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie obraził bym się gdyby Juventus kupił Arthura a my byśmy sprowadzili Van de Beeka z Ajaxu myślę że właśnie kogoś takiego nam brakuję.
1
@Hiacynk dobrze zapowiadający się obrońca za stosunkowo niewielką cenę.
2
@hazo428 Jak podaje ciągle do tyłu to skuteczność podań ma szkoda tylko że nie do przodu.
0
@PaPoMhm coś jeszcze? Czy za mały zasób słów?
7
Już nie raz pisałem że Arthur to taki Andre Gomez niech Juventus wykłada kasę i dzięki ;)
0
@DanielOOL Suarez nic nie robi? To chyba inny mecz oglądaliśmy
2
Beznadziejny mecz pierwsza połowa spoko ale druga tragedia niech oni w końcu wezmą trenera na miarę Barcelony bo to są cyrki.
0
Arthur niech wraca do gremio Barcelona to półka wyżej Rakitic busi dziś na plus.
1
Nie no Antek nie może grać na lewym skrzydle czego oni nie rozumieją? Gdybyśmy mieli normalnego lewego skrzydłowego wynik byłby inny. Kogoś kto by napędzał akcje.
1
Może Arthur powinien grać na obronie może wtedy by w końcu grał coś do przodu ;)
2
Niech wejdzie Ansu :(
6
Wkurza mnie ten pajac z numerem 23 ale wiadomo skąd jest
1
Przypomniały mi się czasy jak kiedyś rakieta z dystansu strzelał petardy.
0
Barcelona trochę jak na treningu taki luz podoba mi się to
1
Martin dziś hattrick
0
@potrojnakorona Czyli nie musimy do końca czerwca sprzedać zawodników za 70 mln i obejdzie się bez konsekwencji?
2
@Hushovt A ja że Silva
0
@Hiacynk Mógł grać w Barcelonie pamiętam jak się nim interesowaliśmy.
1
@Jacek770 Też tego nie ogarniam ale no cóż my mamy lepsza stronę ;)
1
@FCMichalo Bale? Może konkurować z Dembele kto dłużej spędza czas w szpitalu.
0
@HolyGoalie97 Bo to real gdzie real nie może tam sędzia pomoże.
1
@Tomek_TF 53 mln chyba
0
Dawno nie było słychać nic na temat Lautaro chyba że coś mnie ominęło czyżby odpuścili sobie ten transfer?
1
Martin za Suareza powinien zagrać mam nadzieję że w następnym meczu tak będzie.
1
@Kuracjusz Tylko że ja od dziecka się nie przygotowywałem do zawodu piłkarza skoro masz takie nastawienie i jest Ci obojętne kto gra w Barcelonie proponuję zmienić ligę pozdrawiam ;)
1
Jak myślicie jak będzie wyglądać jutro nasza pomoc? Czy zagra nasz brazylijski Andre Gomez który umie tylko kręcić się w kółeczku?
16
Chętnie jutro bym zobaczył Atak
Fati Martin Messi ;)
0
@xavi890 Niby dlaczego nie ten poziom?
2
Arthur to dla mnie taki Andre Gomez opinia nie fakt.
0
@Mesi12 Bo on nie chce nigdzie iść