3

Nie obraził bym się gdyby Juventus kupił Arthura a my byśmy sprowadzili Van de Beeka z Ajaxu myślę że właśnie kogoś takiego nam brakuję.

1

@Hiacynk dobrze zapowiadający się obrońca za stosunkowo niewielką cenę.

2

@hazo428 Jak podaje ciągle do tyłu to skuteczność podań ma szkoda tylko że nie do przodu.

0

@PaPoMhm coś jeszcze? Czy za mały zasób słów?

7

Już nie raz pisałem że Arthur to taki Andre Gomez niech Juventus wykłada kasę i dzięki ;)

0

@DanielOOL Suarez nic nie robi? To chyba inny mecz oglądaliśmy

2

Beznadziejny mecz pierwsza połowa spoko ale druga tragedia niech oni w końcu wezmą trenera na miarę Barcelony bo to są cyrki.

0

Arthur niech wraca do gremio Barcelona to półka wyżej Rakitic busi dziś na plus.

1

Nie no Antek nie może grać na lewym skrzydle czego oni nie rozumieją? Gdybyśmy mieli normalnego lewego skrzydłowego wynik byłby inny. Kogoś kto by napędzał akcje.

1

Może Arthur powinien grać na obronie może wtedy by w końcu grał coś do przodu ;)

2

Niech wejdzie Ansu :(

6

Wkurza mnie ten pajac z numerem 23 ale wiadomo skąd jest

1

Przypomniały mi się czasy jak kiedyś rakieta z dystansu strzelał petardy.

0

Barcelona trochę jak na treningu taki luz podoba mi się to

1

Martin dziś hattrick

0

@potrojnakorona Czyli nie musimy do końca czerwca sprzedać zawodników za 70 mln i obejdzie się bez konsekwencji?

2

@Hushovt A ja że Silva

0

@Hiacynk Mógł grać w Barcelonie pamiętam jak się nim interesowaliśmy.

1

@Jacek770 Też tego nie ogarniam ale no cóż my mamy lepsza stronę ;)

1

@FCMichalo Bale? Może konkurować z Dembele kto dłużej spędza czas w szpitalu.

0

@HolyGoalie97 Bo to real gdzie real nie może tam sędzia pomoże.

1

@Tomek_TF 53 mln chyba

0

Dawno nie było słychać nic na temat Lautaro chyba że coś mnie ominęło czyżby odpuścili sobie ten transfer?

1

Martin za Suareza powinien zagrać mam nadzieję że w następnym meczu tak będzie.

1

@Kuracjusz Tylko że ja od dziecka się nie przygotowywałem do zawodu piłkarza skoro masz takie nastawienie i jest Ci obojętne kto gra w Barcelonie proponuję zmienić ligę pozdrawiam ;)

1

Jak myślicie jak będzie wyglądać jutro nasza pomoc? Czy zagra nasz brazylijski Andre Gomez który umie tylko kręcić się w kółeczku?

16

Chętnie jutro bym zobaczył Atak
Fati Martin Messi ;)

0

@xavi890 Niby dlaczego nie ten poziom?

2

Arthur to dla mnie taki Andre Gomez opinia nie fakt.

0

@Mesi12 Bo on nie chce nigdzie iść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?