0

@barcelonaLM Tęsknisz za nim?

1

@Dawid051709 nic nie zrozumiałem xD

0

@4drian0 Jeśli już to sprzedać ale wymieniać za De Sciglio? XD

0

De sciglio za Todibo? To jakiś żart? :o

0

@huberto286 Gościu Pjanic przeciętnym pomocnikiem? XD Porównałem ich wiek a nie umiejętności polecam czytanie ze zrozumieniem ;)

0

@tristan87 Zresztą czy to nie Ty pisałeś że Neymar musi przyjść że jest gwarancją trypletu? XD

0

@tristan87 Dembele w 27 meczach zagrał tylko 5 razy Umtiti 11 Neymar 15 również na 27 meczów w lidze to i tak więcej niż tych dwóch panów.

1

@itmustbejoke Dembele plus Umtiti pozbędziemy się szpitala.

0

@huberto286 Jest w swoich najlepszych latach a jakby patrzeć na wiek to np Messi ma 33 i wymiata.

0

@kamilop Suarez sam mówił że Barcelona powinna kupić napastnika a Lautaro powoli by się wdrażał jednemu i drugiemu wyszło by to na dobre.

0

@kamilop A za rok będzie płacz jak Suarez odejdzie czemu nie mamy napastnika xD lepiej żeby teraz przyszedł się odgrywać żeby za rok mógł całkiem wejść w buty Suareza. A jeśli chodzi o skrzydłowego to jest Fati Dembele Trincao.

0

@huberto286 Jak on byłby naszym najlepszym pomocnikiem xD

0

@fcbarcafan19 Nie potrzebny nam drugi Dembele chyba że bili by rekordy który dłużej w szpitalu ;)

1

@Janiama Jak widać Arthur pewnego poziomu nie przeskoczy a szkoda bo liczyłem na niego.

7

Wolał bym żeby sprzedali Umtitiego niż Todibo

2

@Fabik Ja uważam że w topowej formie był właśnie w 2018 roku ostatni raz okazem zdrowia nie jest ciągle dokuczają mu kontuzje myślę że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie sprzedanie go.

1

@Jaca27 kupić możesz i ubezpieczyć też no problem

0

Umtity znowu kontuzjowany? :o dalej uważacie że nie trzeba go sprzedać?

0

Jest ktoś z was instruktorem nauki jazdy?

0

@xVENUMx zaczyna się xD

1

@fart dzięki wielkie ;)

3

@Fawrf Fajna kobitka z niej

0

Jaki film polecacie obejrzeć?

0

@LuisSalvano Tzn ja go akurat rozumiem ma ważny kontrakt to zostaje ma do tego prawo dostaje wysoka pensje podoba mu się tam to nie chce odchodzić

0

@snake99 dlaczego chcesz sprzedać Martina Braithwaita?

2

@aras17_VeB Rozmawiać sobie mogą Arthur jasno określił że nigdzie nie idzie.

0

@aras17_VeB Z tego co wiem to Arthur nigdzie się nie wybiera także

3

@HighestInTheRoom Tak przez koronowirusa myślę że będzie można a nawet trzeba załatwić to telefonicznie dzwonisz do lekarza pielegriarka Cię rejestruję mówi że doktor oddzwoni no i oddzwania rozmawia co Ci jest i wystawia L4 przez telefon i tyle.

1

3

@HighestInTheRoom Rano a nawet teraz możesz napisać SMS że jesteś chory że rano idziesz do lekarza i nie przyjdziesz do pracy potem idź do lekarza on Ci wystawi L4 drogą elektroniczną i wtedy możesz ewentualnie im jeszcze napisać do kiedy masz zwolnienie i tyle ;) bez stresu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?