Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Tęsknisz za nim?
1
@Dawid051709 nic nie zrozumiałem xD
0
@4drian0 Jeśli już to sprzedać ale wymieniać za De Sciglio? XD
0
De sciglio za Todibo? To jakiś żart? :o
0
@huberto286 Gościu Pjanic przeciętnym pomocnikiem? XD Porównałem ich wiek a nie umiejętności polecam czytanie ze zrozumieniem ;)
0
@tristan87 Zresztą czy to nie Ty pisałeś że Neymar musi przyjść że jest gwarancją trypletu? XD
0
@tristan87 Dembele w 27 meczach zagrał tylko 5 razy Umtiti 11 Neymar 15 również na 27 meczów w lidze to i tak więcej niż tych dwóch panów.
1
@itmustbejoke Dembele plus Umtiti pozbędziemy się szpitala.
0
@huberto286 Jest w swoich najlepszych latach a jakby patrzeć na wiek to np Messi ma 33 i wymiata.
0
@kamilop Suarez sam mówił że Barcelona powinna kupić napastnika a Lautaro powoli by się wdrażał jednemu i drugiemu wyszło by to na dobre.
0
@kamilop A za rok będzie płacz jak Suarez odejdzie czemu nie mamy napastnika xD lepiej żeby teraz przyszedł się odgrywać żeby za rok mógł całkiem wejść w buty Suareza. A jeśli chodzi o skrzydłowego to jest Fati Dembele Trincao.
0
@huberto286 Jak on byłby naszym najlepszym pomocnikiem xD
0
@fcbarcafan19 Nie potrzebny nam drugi Dembele chyba że bili by rekordy który dłużej w szpitalu ;)
1
@Janiama Jak widać Arthur pewnego poziomu nie przeskoczy a szkoda bo liczyłem na niego.
7
Wolał bym żeby sprzedali Umtitiego niż Todibo
2
@Fabik Ja uważam że w topowej formie był właśnie w 2018 roku ostatni raz okazem zdrowia nie jest ciągle dokuczają mu kontuzje myślę że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie sprzedanie go.
1
@Jaca27 kupić możesz i ubezpieczyć też no problem
0
Umtity znowu kontuzjowany? :o dalej uważacie że nie trzeba go sprzedać?
0
Jest ktoś z was instruktorem nauki jazdy?
0
@xVENUMx zaczyna się xD
1
@fart dzięki wielkie ;)
3
@Fawrf Fajna kobitka z niej
0
Jaki film polecacie obejrzeć?
0
@LuisSalvano Tzn ja go akurat rozumiem ma ważny kontrakt to zostaje ma do tego prawo dostaje wysoka pensje podoba mu się tam to nie chce odchodzić
0
@snake99 dlaczego chcesz sprzedać Martina Braithwaita?
2
@aras17_VeB Rozmawiać sobie mogą Arthur jasno określił że nigdzie nie idzie.
0
@aras17_VeB Z tego co wiem to Arthur nigdzie się nie wybiera także
3
@HighestInTheRoom Tak przez koronowirusa myślę że będzie można a nawet trzeba załatwić to telefonicznie dzwonisz do lekarza pielegriarka Cię rejestruję mówi że doktor oddzwoni no i oddzwania rozmawia co Ci jest i wystawia L4 przez telefon i tyle.
1
@HighestInTheRoom tak
3
@HighestInTheRoom Rano a nawet teraz możesz napisać SMS że jesteś chory że rano idziesz do lekarza i nie przyjdziesz do pracy potem idź do lekarza on Ci wystawi L4 drogą elektroniczną i wtedy możesz ewentualnie im jeszcze napisać do kiedy masz zwolnienie i tyle ;) bez stresu