Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego Ludziom nie dogodzisz
0
@DLFCB Pod koniec był strasznie krytykowany dodam też że wiele osób chciało jego sprzedaży.
0
@MichVeB To kupmy Juliana Brandta z BVB on to taki młody KDB
0
@T_TG On może trafić do Realu w 2020
0
Wiecie może czy Julian Brandt ma jakąś klauzulę odejścia?
1
Matheus Fernandes co możecie o nim powiedzieć dobry jakiś? Bo dzisiaj ktoś coś o nim napisał i przypomniało mi się że kupiliśmy go.
1
@Homeopata8989 Mam nadzieję że nie zapłacą za niego 111 mln.
0
@Kredon Nikt nie wie co będzie kiedy w końcu coś ruszy boje się żeby gospodarka nie padła
1
Po obejrzeniu wiadomości jestem bardziej przerażony niż wcześniej to co się dzieje to jest jakaś masakra.
0
@kuz Tak całkiem stan wyjątkowy xD nigdy go nie wprowadza uważam że teraz będzie już coraz lepiej.
0
@mariobross
1. Messi
2. Ronaldo Nazario
3. Ronaldinho
4. Cruyff
5. C. Ronaldo
19
To jest piłkarz specjalnej troski czy jak? Bo naprawdę nie rozumiem
3
Boatenga na tym zdjęciu nie powinno być xD
10
Za każdym razem kiedy Dembele wraca po kontuzji wierzę że już więcej jej nie dozna i złapie w końcu formę jak w BVB. Też tak macie?
0
@snake99 A co z pomocą? Bo moim zdaniem ona też nie istnieje
0
@MichVeB Najbardziej Sane
0
@T_TG A co jakby podziękował Messiemu? Jak kiedyś Ronaldinho.
1
@snake99 Nie ma to jak oceniać po 2 meczach niepełnych zresztą piłkarza i dlatego że nie kosztował 100 mln? Żałosne myśl co piszesz.
0
@MarioVeB! Kogo proponujesz na lewe skrzydło?
0
@kamilop on nie gra na prawym skrzydle?
0
Xavi czy Iniesta?
0
@LuisSalvano Bo Iniesta ma klasę pokazywał ją zarówno na boisku jak i po za nim i on kochał ten klub a nie kasę klubowa tym się różnią.
0
@masq Też tak sądzę.
0
Myślę że Lautaro jednak zostanie na jeszcze jeden sezon w Interze
1
@NeroTFP W ranczu to dopiero awansował.
20
Coman? Dajcie ludzie spokój
3
Po co nam Coman skoro on jest ciągle kontuzjowany wystarczy że mamy Dembele.
0
@Khajio W takim razie brać ;)
0
Upamecano ile kosztował by Barcelonę?
1
@Edoss Po co nam Ndombele?