Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Dzięki za radę ale nie musisz mi pisać co mam robić. Pozdrawiam.
0
Chcielibyście żeby raz w roku na 2 tygodnie wyłączali Tv telefony nie można by było grać na konsoli itd? Ja w sumie chciałbym bo pewnie więcej ludzie by rozmawiali ze sobą odpoczęli od tego wszystkiego ciekawy jestem waszego zdania.
8
@Danny Gaucho Gdzieś już o tym słyszałem nie wiem kim trzeba być jakim zwyrolem żeby wykorzystywać naiwność ludzi w takim momencie.
0
@Triv44 Myślę że lepiej zostać w domu do czasu kiedy się nie uspokoi sytuacja.
1
@daro22 A oglądałem już kilka razy ale dzięki.
1
Mordeczki John Wick 2 na TV Puls leci jakby co.
1
@puyol_presidend5 Już większej gwiazdeczki od Neymarka to tam nie ma ciągle coś a jak Mbbape raz coś zrobi to już wielka afera.
0
@Uukasz_93 To jest straszne,naprawdę :(
5
@masakrator05 Po co liczysz Griezmanna skoro chłopak nie dograł nawet do końca sezonu po drugie gra na nie swojej pozycji i oceń go po tych 186 meczach Neymara jeśli już tak kalkulujesz.
0
@NaFazieHitman Na Neymara pieniądze na pewno są a jak sprzedadzą Coutinho i Dembele Rakiticia to jeszcze fajnego napadziora kupić będą mogli jeśli wgl będą chcieli odejść.
1
@NaFazieHitman Serio myślicie że Barcelona nie ma pieniędzy? Hah
6
Według ESPN Neymar może opuścić latem klub za 150 mln to w sumie okazja jak za Neya.
0
@AnnaMarianna Kebsa
0
@Kusco15 On żyje wgl?
9
Brać i się nie zastanawiać za 60 mln to jak za darmo za takiego grajka przy obecnych cenach.
0
@13th Polacy ehh..
2
@NeroTFP Brak słów naprawdę przez to ludzie umierają mam nadzieję że jakaś karę dostanie żeby zrozumiała że naraża ludzi na śmierć.
1
@MikusBarca Sztosik
0
@VamosRakieta Mamy jeszcze mecz z Napoli więc spokojnie moglibyśmy odpaść na tym samym etapie no chyba że odwołają całkiem LM
1
@Matelel Z jednej strony tak z drugiej nie bo Neymar się już sprawdził w Barcelonie i wiem że by dobrze grał a Sancho no wiadomo młody z wielkim talentem ale nie wiadomo czy by wypalił. Ja jednak postawił bym na Wernera i Sancho /Sane jeśli chciałbyś przyjść i kosztował by mniej niż Neymar bo jeśli w podobnej cenie to brał bym chyba jednak Neymara.
0
Z Ciekawości sprawdziłem ile LFC zapłacili za swój atak główny trzon. Mane 41 mln Salah 42 mln Firmino 42 mln a u nas Dembele 125 mln Coutinho 145 mln Griezmann 120 mln. I widzimy rezultat nie zawsze droższe musi znaczyć lepsze.
0
Naprawdę byście chcieli Lautaro Martineza w Barcelonie? Jeśli tak to jakie argumenty za tym przemawiają?
0
@barcowy1899 Werner i Sane.
0
@Danny Gaucho W sumie po co mu te okulary były? Bo tak się zastanawiam a nie wiem.
15
@kielon93 Ma ale rozmawiają z Barceloną myślą że się nie zorientują xD.
0
@sylwestr Ma klauzulę 111 mln przez pierwsze 2 tygodnie lipca więc chcieć to oni sobie mogą.
0
@Encore To dobrze może Manchester w końcu wyjdzie z dołka.
0
Powiem wam że jeśli Barcelona nie wygra Lm to będę trzymał kciuki właśnie za Atletico/Manchester City żeby im się powiodło.
0
To co teraz Liverpool wróci na swoje miejsce ;)
2
Haha co tu się dzieje brawooooo