0

@MarioVeB! Jeśli już by do nas dołączył to oczywiście życzył bym mu jak najlepiej zobaczymy jak to będzie bo my możemy tylko dyskutować a kogo oni kupią to się okaże.

0

@MarioVeB! Kto jest tym w miarę ogranym piłkarzem Lautaro? Wolę prawie 18 letniego dzieciaka z ogromnym potencjałem który gra nawet w meczu z PSG został zawodnikiem meczu niż gościa który zagrał dobre pół sezonu sorry to moja opinia oczywiście.

1

@konrad1661 Będzie trzeba na kiblu licznik zamontować

4

@BinBin Moim zdaniem trzeba mieć nawalone żeby wydać ponad 300 mln na zastępcę Neymara i znowu próbować go ściągnąć. Moim zdaniem w tym wypadku można by było zaryzykować i kupić chłopaka niż kolejny wielki transfer 100+ za nazwisko. Ale to tylko moje zdanie.

1

@BinBin Ja też nie widzę w nim żadnej rewelacji lepiej zainwestować w przyszłość czyli Eduardo Camavinga

1

@Messibestplayerintheworld Właściwie to czy on nam jest potrzebny?

0

@tbas Będziemy pluć sobie w brodę. Real zrobi kolejny świetny transfer a my kolejny transfer za 100+

4

Chciałbym żeby Barcelona sprowadziła Eduardo Camavinge.

0

@cat_r37 Pod względem sportowym też?

0

Ciekawe ile Inter chciałby za Icardiego

3

Widzę że nie tylko ja teraz oglądam miodowe lata ;)

1

@barcafan9512 Pana to wszystko jest ulubiene.

0

Podobno Liverpool zrezygnował z Wernera?

0

Jeśli kupię teraz PS4 lub Xboxa będą wychodzić nowe gry dalej na te konsolę? Np na Fife 2021 czy już wszystko na nowe?

2

Najlepszym transferem będzie Bartomeu OUT! Życzę wam tego jak i sobie z całego serca.

0

@Chwytliwy Douglas Pereira dos Santos on rozwalił system.

0

Gdzie można sprawdzić ile dziś osób chorych jest?

0

@LuisSalvano A haha no to spoko cena korzystnie dla Ciebie myślę gdybyś za tyle sprzedał.

1

@IronSanHybrid Niby tak ale w tej sytuacji bym zaryzykował. Mam nadzieję że po jego powrocie znów czułbym ekscytację przed każdym meczem.

0

@LuisSalvano Powiedz 900 i bierz będziesz sobie grał ;)

24

Tak dla Luisa Enrique w Barcelonie :). Jeżeli naprawdę by wrócił było by wspaniale.

0

Tak tak tak proszę wróć!

0

@4drian0Nawet jeśli przyjdzie Neymar? No co ty myślę że sam będzie powoli wchodził w buty Messiego kreować grę. Ney to Ney

1

Czytam właśnie że podobno ma przyjść Martinez czy to rozwiąże nasze problemy? Myślę że nie ponieważ nam potrzebny skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia taki Ney lub Sane/Sancho.

0

@LuisSalvano Wiem widocznie ma jakieś szczególne przywileje bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.

3

@LuisSalvano haha mistrz.

0

@BarcaInfo Dzięki humor mi sie poprawił ;).

0

Obecnie najlepszy technicznie zawodnik to?

0

@barcafan9512 Czytałem że oni go wieźli do szpitala psychiatrycznego.

3

@chojecky wszystkiego najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?