Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Jeśli już by do nas dołączył to oczywiście życzył bym mu jak najlepiej zobaczymy jak to będzie bo my możemy tylko dyskutować a kogo oni kupią to się okaże.
0
@MarioVeB! Kto jest tym w miarę ogranym piłkarzem Lautaro? Wolę prawie 18 letniego dzieciaka z ogromnym potencjałem który gra nawet w meczu z PSG został zawodnikiem meczu niż gościa który zagrał dobre pół sezonu sorry to moja opinia oczywiście.
1
@konrad1661 Będzie trzeba na kiblu licznik zamontować
4
@BinBin Moim zdaniem trzeba mieć nawalone żeby wydać ponad 300 mln na zastępcę Neymara i znowu próbować go ściągnąć. Moim zdaniem w tym wypadku można by było zaryzykować i kupić chłopaka niż kolejny wielki transfer 100+ za nazwisko. Ale to tylko moje zdanie.
1
@BinBin Ja też nie widzę w nim żadnej rewelacji lepiej zainwestować w przyszłość czyli Eduardo Camavinga
1
@Messibestplayerintheworld Właściwie to czy on nam jest potrzebny?
0
@tbas Będziemy pluć sobie w brodę. Real zrobi kolejny świetny transfer a my kolejny transfer za 100+
4
Chciałbym żeby Barcelona sprowadziła Eduardo Camavinge.
0
@cat_r37 Pod względem sportowym też?
0
Ciekawe ile Inter chciałby za Icardiego
3
Widzę że nie tylko ja teraz oglądam miodowe lata ;)
1
@barcafan9512 Pana to wszystko jest ulubiene.
0
Podobno Liverpool zrezygnował z Wernera?
0
Jeśli kupię teraz PS4 lub Xboxa będą wychodzić nowe gry dalej na te konsolę? Np na Fife 2021 czy już wszystko na nowe?
2
Najlepszym transferem będzie Bartomeu OUT! Życzę wam tego jak i sobie z całego serca.
0
@Chwytliwy Douglas Pereira dos Santos on rozwalił system.
0
Gdzie można sprawdzić ile dziś osób chorych jest?
0
@LuisSalvano A haha no to spoko cena korzystnie dla Ciebie myślę gdybyś za tyle sprzedał.
1
@IronSanHybrid Niby tak ale w tej sytuacji bym zaryzykował. Mam nadzieję że po jego powrocie znów czułbym ekscytację przed każdym meczem.
0
@LuisSalvano Powiedz 900 i bierz będziesz sobie grał ;)
24
Tak dla Luisa Enrique w Barcelonie :). Jeżeli naprawdę by wrócił było by wspaniale.
0
Tak tak tak proszę wróć!
0
@4drian0Nawet jeśli przyjdzie Neymar? No co ty myślę że sam będzie powoli wchodził w buty Messiego kreować grę. Ney to Ney
1
Czytam właśnie że podobno ma przyjść Martinez czy to rozwiąże nasze problemy? Myślę że nie ponieważ nam potrzebny skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia taki Ney lub Sane/Sancho.
0
@LuisSalvano Wiem widocznie ma jakieś szczególne przywileje bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.
3
@LuisSalvano haha mistrz.
0
@BarcaInfo Dzięki humor mi sie poprawił ;).
0
Obecnie najlepszy technicznie zawodnik to?
0
@barcafan9512 Czytałem że oni go wieźli do szpitala psychiatrycznego.
3
@chojecky wszystkiego najlepszego!