Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HighestInTheRoom Nic Ci nie zrobi dzwonisz albo piszesz SMS że nie będzie Cię w pracy że idziesz do lekarza i tyle.
0
@MESSIah16 1 euro przekazać na transfer tego milionera do Barcelony? Jak chce wrócić niech płaci, te 1 euro zawsze warto wpłacić by było na jakiś szczytny cel charytatywny a nie na milionera.
1
Podobno jak City zostanie podtrzymana kara wykluczenia z ligi mistrzów przez 2 lata KDB rozważy odejście z City piłkarz marzenie do Barcelony ;)
1
@tristan87 Neymar grał 4 sezony w Barcelonie i tylko raz udało się wygrać tryplet w PSG ani razu a gra tam 3 sezon więc rzeczywiście Neymar to gwarancja trypletu.
2
Chelsea kupiła Ziyecha za 40 baniek? :o
0
@kamiVeB światowej klasy skrzydłowy hm.. czyli kogo masz na myśli?
1
Widzę że niektórzy chcieliby Sancho z BVB zobaczyć w koszulce Barcelony ale tak sobie myślę że przecież mamy Fatiego myślę że gdyby Fati przeszedł do BVB to w ciągu roku/dwóch byłby na poziomie Sancho więc czy warto kupować Sancho jeśli mamy perspektywicznego Fatiego?
3
@kamilop Jest przecież Fati i Dembele.
4
@Arkon I tak jest w Top 3 piłkarzy świata więc..
0
@Janiama Nazwiska nie grają.
0
@bartoszekkk A pieniążki skąd?
3
@Chwytliwy Tak to jest jak dzieci mają kwarantannę i im się nudzi.
6
@snake99 Semedo to praktycznie poziom Alvesa i że trzeba ruszyć po Neymara? Jesteś jakimś trollem? XD
0
@Szicek10 Wiem że Neymar nie przyjedzie może gdyby nie ten wirus to bym mówił 50/50 ale teraz nie widzę szans.
0
Myślicie że ściągną kogoś na skrzydło czy raczej kupią tylko napastnika i postawią na Dembele?
0
@PieN Z 14/15 roku
1
Na eleven Barcelona Real ale mieliśmy pakę wtedy.
1
Milik w Juventusie chcielibyście? Ja bardzo ciekawy jestem jaki duet z CR7 by stworzył
2
@BinBin Co Ty chcesz żeby oddali go nam za darmo bo jesteśmy Barcelona? XD ma ważny kontrakt mają prawo żądać 90 mln na tym polegają rozmowy negocjacyjne.
0
@HansLanda Samedo szybko biega i w sumie szybko biega.. dla mnie Cancelo jest lepszy.
0
@eckov Dlaczego tak uważasz?
1
Jakby udało się zamienić Semedo na Cancelo i jeszcze by nam dopłacili to miodzio jak dla mnie.
0
@Mns21Chce to zobaczyć jak Pep robi z Samedo potwora.
0
@Zoker Narzekasz? Człowieku wyraziłem swoją opinię jesteś z policji że chcesz jakiś dowodów? Nie widzę potrzeby żeby cokolwiek wysyłać Ci na priv ani żebyś mi w coś wierzył lol.
0
@jordus100 Uważaj żebyś nie dostał bana zaraz znowu zacznie się gów*o burza po co to zaczynasz?
0
@Zoker Palcem też wskazać?
2
@Zoker Tzn względem Twojego rozumowania kilka razy w ciągu dnia można zmieniać zdanie jak chorągiewa? Hmm... Ciekawe.
1
@karci0 Oczywiście że piszą te same osoby dlatego mnie to tak denerwuje że tyle jest falszywcuw którzy nie wiem chcą się komuś przypodobać czy chcą być fajny
33
Jacy ludzie są przewrotni najpierw piszecie po co wszystko zamykać gospodarka pada pytacie kiedy otworzą coś w końcu a kiedy otwierają piszecie że upadli na głowę bo dziennie mamy po 300 zachorowań zdecydujecie się.
0
Oni totalnie upadli na głowę za tani był że go sprzedają czy co?