Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Martin jak najbardziej na plus jak dla mnie.
0
@NaFazieHitman Wyglądają jak dzieci we mgle nie wygląda to za dobrze.
3
Zamiast Neymara, Martineza chciałbym dobrego trenera z pomysłem na ten zespół i normalnym zarządem który robi mądre transfery.
0
Trochę mnie już irytuje został naszym rzecznikiem czy co? Czasem wydaje mi się że on wszystko wie najlepiej.
5
Jeśli Manchester City chce Semedo niech wykłada 50 baniek i niech idzie bo najwyraźniej on tu już nie chce grać a my postawimy na Emersona lub kupimy Desta.
0
Czyli żadnych transferów nie będzie.
1
@monsterrize Jeśli Cię to irytuje to nie czytaj ;)
1
Odpuścić Lautaro kupić Sancho a Fatiego spróbować wprowadzać jako środkowego napastnika co myślicie?
1
@Hiacynk Duży wpływ w jego karierę miał Jurgen Klopp.
1
@NaFazieHitman Pewnie koledze chodzi o to że poszedł do restauracji ze znajomymi w gronie powyżej 20 osób a u nich można do 15.
6
Oni zawsze są przygotowani mentalnie i fizycznie niech to udowodnią na boisku.
3
Barcelona będzie miała teraz poważny problem finansowy żaden Neymar ani Lautaro nie przyjdzie.
2
@Janiama Ja nie rozumiem wgl zachwytu nad nim ma już bodajże 21 lat gra dalej w rezerwach Barcelony i tak naprawdę nic jeszcze nie pokazał.
36
Ciekawe kiedy w Barcelonie zrozumieją że nie zawsze trzeba podawać do Messiego.
0
@zadafcb Jaka to promka?
0
Chelsea mądre transfery robi w sumie myślałem że Timo jest już zaklepany przez Lfc a tu proszę.
0
Jakby ktoś dał 100 mln za Fatiego sprzedali byście go?
1
@FC1899Barca Coutinho jest porażka bo kto mógł wiedzieć że Dembele to będzie taka szklanka? Umiejętności mu nie brakuje.
0
@mr_robot wywalić zarząd
0
@mr_robot XD mi chodzi że nikt normalny nie dał by 12 mln na sezon Lautaro po jednym dobrym sezonie czytanie ze zrozumieniem się kłania.
0
Plotki ploteczki że Lautaro miałby zarabiać 12 mln euro :( gdyby się sprawdził w Barcelonie to spoko ale mieli przecież ogarnąć się z tym wynagrodzeniem dla piłkarzy.
0
@Puig pieniążki pieniążki
0
@kamilop Życie.
1
Pewnie gdybyśmy sprzedali Dembele do PSG lub Lfc to przestały by go nękać kontuzje i byłby prze kotem dlatego moglibyśmy dać mu jeszcze jedna szansę i tak teraz dużo za niego nie dostaniemy.
2
500 mln na zastąpienie Suareza? Chyba Neymara
0
@Kapitan hawk W święta dalej będzie leciał Kevin.
0
@Coutinho007 Isak ma jakąś klauzulę?
3
Wernera można kupić do 15 czerwca za 55 mln Lfc podobno ma wątpliwości czy mogą pozwolić sobie na taki wydatek z wiadomych względów więc może Barcelona by uderzyła po niego co o tym myślicie?
4
@MesQueUnClub96 KDB to niemożliwe ale pomarzyć można no albo Kimmich.
2
@lukas10 Na Neymara tracą czas od 2 lat to na Gabriela jak złoża jedną ofertę nic się nie stanie.