3

Martin jak najbardziej na plus jak dla mnie.

0

@NaFazieHitman Wyglądają jak dzieci we mgle nie wygląda to za dobrze.

3

Zamiast Neymara, Martineza chciałbym dobrego trenera z pomysłem na ten zespół i normalnym zarządem który robi mądre transfery.

0

Trochę mnie już irytuje został naszym rzecznikiem czy co? Czasem wydaje mi się że on wszystko wie najlepiej.

5

Jeśli Manchester City chce Semedo niech wykłada 50 baniek i niech idzie bo najwyraźniej on tu już nie chce grać a my postawimy na Emersona lub kupimy Desta.

0

Czyli żadnych transferów nie będzie.

1

@monsterrize Jeśli Cię to irytuje to nie czytaj ;)

1

Odpuścić Lautaro kupić Sancho a Fatiego spróbować wprowadzać jako środkowego napastnika co myślicie?

1

@Hiacynk Duży wpływ w jego karierę miał Jurgen Klopp.

1

@NaFazieHitman Pewnie koledze chodzi o to że poszedł do restauracji ze znajomymi w gronie powyżej 20 osób a u nich można do 15.

6

Oni zawsze są przygotowani mentalnie i fizycznie niech to udowodnią na boisku.

3

Barcelona będzie miała teraz poważny problem finansowy żaden Neymar ani Lautaro nie przyjdzie.

2

@Janiama Ja nie rozumiem wgl zachwytu nad nim ma już bodajże 21 lat gra dalej w rezerwach Barcelony i tak naprawdę nic jeszcze nie pokazał.

36

Ciekawe kiedy w Barcelonie zrozumieją że nie zawsze trzeba podawać do Messiego.

0

@zadafcb Jaka to promka?

0

Chelsea mądre transfery robi w sumie myślałem że Timo jest już zaklepany przez Lfc a tu proszę.

0

Jakby ktoś dał 100 mln za Fatiego sprzedali byście go?

1

@FC1899Barca Coutinho jest porażka bo kto mógł wiedzieć że Dembele to będzie taka szklanka? Umiejętności mu nie brakuje.

0

@mr_robot wywalić zarząd

0

@mr_robot XD mi chodzi że nikt normalny nie dał by 12 mln na sezon Lautaro po jednym dobrym sezonie czytanie ze zrozumieniem się kłania.

0

Plotki ploteczki że Lautaro miałby zarabiać 12 mln euro :( gdyby się sprawdził w Barcelonie to spoko ale mieli przecież ogarnąć się z tym wynagrodzeniem dla piłkarzy.

0

@Puig pieniążki pieniążki

0

@kamilop Życie.

1

Pewnie gdybyśmy sprzedali Dembele do PSG lub Lfc to przestały by go nękać kontuzje i byłby prze kotem dlatego moglibyśmy dać mu jeszcze jedna szansę i tak teraz dużo za niego nie dostaniemy.

2

500 mln na zastąpienie Suareza? Chyba Neymara

0

@Kapitan hawk W święta dalej będzie leciał Kevin.

0

@Coutinho007 Isak ma jakąś klauzulę?

3

Wernera można kupić do 15 czerwca za 55 mln Lfc podobno ma wątpliwości czy mogą pozwolić sobie na taki wydatek z wiadomych względów więc może Barcelona by uderzyła po niego co o tym myślicie?

4

@MesQueUnClub96 KDB to niemożliwe ale pomarzyć można no albo Kimmich.

2

@lukas10 Na Neymara tracą czas od 2 lat to na Gabriela jak złoża jedną ofertę nic się nie stanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?