Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co Setien myśli o wymianie Arthura na Pjanicia czy on cokolwiek ma do powiedzenia? Jeśli nie to słabo.
1
@Tomek_TF Myślę że powinni go wypożyczyć żeby się ogrywał na najwyższym szczeblu tak jak to robi real z młodymi zawodnikami i czy mam inny pomysł hmm szczerze Ci powiem że no nie i to mnie przeraża :/
0
@vangoor Niekiedy bez wulgaryzmów na tej stronie nie można się obejść po tym co robi ten zarząd
1
@Tomek_TF A monchu? Co o nim sądzisz?
0
@snake99 może i była by nieporozumieniem ale na pewno nie największą kompromitacją tego klubu.
8
@snake99 sprzedaż Semedo największą kompromitacją tego klubu? No chyba za mocno odleciałeś
1
@AmigoBlancos Zacznijmy od tego że macie trenera z jajami który jest wielkim autorytetem wśród zawodników a nasz trener... No właśnie
1
@xVENUMx Gomes 2 to właśnie Arthur
0
Z ciekawości wszedłem na stronę juve żeby poczytać komentarze odnośnie wymiany i wcale jakiejś wielkiej ekscytacji nie mają z tego powodu że przychodzi do nich Arthur niektórzy nawet zastanawiają się czy to dobry deal.
2
@FC1899Barca Może i być że za mało doświadczony dlatego od razu powinniśmy go wypożyczyć do jakiegoś betisu niech się ogrywa ;)
0
@messi564 Nie jest głupi i o tym wie a jednak chce sprowadzić Thiago no chyba że to wszystko jedne wielkie plotki.
4
Fajnie jakby Thiago do nas dołączył to prawdziwy kozak tylko martwię mnie zainteresowanie Lfc i boje się że wybierze jednak kierunek Anglię :/
0
@Naturopata Tzn Pjanic jest wiekowy może to o to chodzi żeby Puiq dostawał minuty kosztem Pjanicia np Pjanic będzie grał te 60 minut a 30 Puiq i będzie wszystko grało
0
@VamosGirl Albo Thiago albo ndombele tak to widzę tylko gdzie miejsce dla Puiqa jednak chciałbym żeby dostawał minuty ogrywał się
1
@damiano16398 Nie musi być bo dogadają się że do 30 czerwca Juventus przeleje kasę za Arthura a powiedzmy 1 lipca my im za Pjanicia
1
@Bobo25 Mi to się zawsze marzył David Silva pomimo jego wieku (34) chętnie bym go u nas zobaczył na sezon może dwa.
0
@BarcaInfo Myślisz że to realne?
1
@BarcaInfo Świetna informacja miło się ogląda tych chłopaków razem jak dla mnie Fati może grać cały czas miły widok dla oka.
1
@damiano16398 Muszą sprzedać zawodników do końca czerwca za 70 mln i tylko dlatego Juventus placi te 80 mln za Arthura żeby Barcelona za 70 kupiła Pjanicia coś jak rok temu wymiana Cillesen Neto
11
@clyde Myślę że nie po 2 temat Neymara był na tej stronie tyle razy wałkowany że daj spokój on już nie wróci.
1
@AmigoBlancos Co tam Vinicius najbardziej wam zazdroszczę Kubo.
3
@rainyy Ale to nie jest byle jakim nastolatkiem on się wśród innych wyróżnia.
15
Szkoda że Kubo będzie grał dla Realu obserwuje go od tego sezonu i pomimo młodego wieku radzi sobie wyśmienicie nawet z tymi największymi rywalami bierze grę na siebie wyróżnia się robi różnicę co u nas robi tylko Messi szkoda naprawdę szkoda :(
2
@ViscaBarca123 To był błąd Barcelony myślę że to się odbije jeszcze czkawką Real będzie miał świetnego grajka przez wiele lat :/
1
@LaRoja Najwidoczniej nic ich to nie nauczyło skoro chcą kupić Lautaro za 111 mln.
0
@Coutinho007 Pamiętam że Andre Gomes miał być naszym Pogbą ;)
8
Szkoda że nie ma opcji wymiany Arthura za Thiago :/
0
@messi564 Ciekawe zestawienie jednak za Pique postawił bym na araujo.
4
Arthur chyba walczy o transfer do Juventusu
0
@Janiama Coś byś powiedział na Van de beeka?