1

Ciekawe co Setien myśli o wymianie Arthura na Pjanicia czy on cokolwiek ma do powiedzenia? Jeśli nie to słabo.

1

@Tomek_TF Myślę że powinni go wypożyczyć żeby się ogrywał na najwyższym szczeblu tak jak to robi real z młodymi zawodnikami i czy mam inny pomysł hmm szczerze Ci powiem że no nie i to mnie przeraża :/

0

@vangoor Niekiedy bez wulgaryzmów na tej stronie nie można się obejść po tym co robi ten zarząd

1

@Tomek_TF A monchu? Co o nim sądzisz?

0

@snake99 może i była by nieporozumieniem ale na pewno nie największą kompromitacją tego klubu.

8

@snake99 sprzedaż Semedo największą kompromitacją tego klubu? No chyba za mocno odleciałeś

1

@AmigoBlancos Zacznijmy od tego że macie trenera z jajami który jest wielkim autorytetem wśród zawodników a nasz trener... No właśnie

1

@xVENUMx Gomes 2 to właśnie Arthur

0

Z ciekawości wszedłem na stronę juve żeby poczytać komentarze odnośnie wymiany i wcale jakiejś wielkiej ekscytacji nie mają z tego powodu że przychodzi do nich Arthur niektórzy nawet zastanawiają się czy to dobry deal.

2

@FC1899Barca Może i być że za mało doświadczony dlatego od razu powinniśmy go wypożyczyć do jakiegoś betisu niech się ogrywa ;)

0

@messi564 Nie jest głupi i o tym wie a jednak chce sprowadzić Thiago no chyba że to wszystko jedne wielkie plotki.

4

Fajnie jakby Thiago do nas dołączył to prawdziwy kozak tylko martwię mnie zainteresowanie Lfc i boje się że wybierze jednak kierunek Anglię :/

0

@Naturopata Tzn Pjanic jest wiekowy może to o to chodzi żeby Puiq dostawał minuty kosztem Pjanicia np Pjanic będzie grał te 60 minut a 30 Puiq i będzie wszystko grało

0

@VamosGirl Albo Thiago albo ndombele tak to widzę tylko gdzie miejsce dla Puiqa jednak chciałbym żeby dostawał minuty ogrywał się

1

@damiano16398 Nie musi być bo dogadają się że do 30 czerwca Juventus przeleje kasę za Arthura a powiedzmy 1 lipca my im za Pjanicia

1

@Bobo25 Mi to się zawsze marzył David Silva pomimo jego wieku (34) chętnie bym go u nas zobaczył na sezon może dwa.

0

@BarcaInfo Myślisz że to realne?

1

@BarcaInfo Świetna informacja miło się ogląda tych chłopaków razem jak dla mnie Fati może grać cały czas miły widok dla oka.

1

@damiano16398 Muszą sprzedać zawodników do końca czerwca za 70 mln i tylko dlatego Juventus placi te 80 mln za Arthura żeby Barcelona za 70 kupiła Pjanicia coś jak rok temu wymiana Cillesen Neto

11

@clyde Myślę że nie po 2 temat Neymara był na tej stronie tyle razy wałkowany że daj spokój on już nie wróci.

1

@AmigoBlancos Co tam Vinicius najbardziej wam zazdroszczę Kubo.

3

@rainyy Ale to nie jest byle jakim nastolatkiem on się wśród innych wyróżnia.

15

Szkoda że Kubo będzie grał dla Realu obserwuje go od tego sezonu i pomimo młodego wieku radzi sobie wyśmienicie nawet z tymi największymi rywalami bierze grę na siebie wyróżnia się robi różnicę co u nas robi tylko Messi szkoda naprawdę szkoda :(

2

@ViscaBarca123 To był błąd Barcelony myślę że to się odbije jeszcze czkawką Real będzie miał świetnego grajka przez wiele lat :/

1

@LaRoja Najwidoczniej nic ich to nie nauczyło skoro chcą kupić Lautaro za 111 mln.

0

@Coutinho007 Pamiętam że Andre Gomes miał być naszym Pogbą ;)

8

Szkoda że nie ma opcji wymiany Arthura za Thiago :/

0

@messi564 Ciekawe zestawienie jednak za Pique postawił bym na araujo.

4

Arthur chyba walczy o transfer do Juventusu

0

@Janiama Coś byś powiedział na Van de beeka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?