0

@Gosciuu Jak widzę że ktoś jest głodny to kupię jedzenie a pieniędzy nie daje.

2

@Arczi57 Kupili Trincao jest Fati przyjdzie Pedri i mówisz że Silva to nie młodzieniaszek? Przecież on ma 25 lat xD

0

@Barca_Big_Moment Ciekawe czy Dembele by poszedł do PSG.

0

@Ghotti To bierz Neya i wywieś Bartka jak już ta taczkę będziesz miał.

1

Zamienilibyście Dembele za Neymara? Ja szczerze powiedziawszy raczej nie ponieważ nadal wierzę że Dembele opuszcza kontuzje a bez nich to jest kocur zresztą Neymar też nie jest okazem zdrowia no i ta różnica wieku.

0

Seria A robi się coraz bardziej atrakcyjna zobaczycie że za rok juve przegra ligę bo w tym to już raczej mało prawdopodobne niestety :(.

2

@BarcaInfo wow szybko

3

@Chwytliwy A to żałuj bo serial kozacki :p
Ps szybkiego powrotu do zdrowia :D

3

Oglądaliscie ślepnąc od świateł? Jak nie to polecam super serial.

3

Jak przegrasz ligę i ligę mistrzów to my Cię nie widzimy w następnym sezonie.

4

Którego piłkarza z Barcelony darzycie najmniejsza sympatią? Ja osobiście nie lubię Alby.

0

@tristan87 U nas taką rewolucje powinni zrobić.

2

Moussa Dembele ciekawa opcją na naszą nową 9 czemu oni się nim nie interesują tylko skupili się na tym całym Lautaro :(

0

@Hiacynk Mi przypomina Griezmanna tylko że z lepszym dryblingiem i szybszy zdecydowanie.

0

@Hiacynk pamiętam jak Diego Coste z Chelsea wypychał.

0

@BarcaInfo Grałby na LO z Albą o miejsce w składzie była by rywalizacja w końcu w dodatku Alaba może też grać w środku pola.

1

@BarcaInfo Szkoda że nie Setiena

3

Zamiast Lautaro widział bym u nas Donyella Malena z PSV młodszy tańszy i według mnie dużo lepszy.

1

Firpo i 70 mln za Lautaro? Oni na głowę upadli przecież on jest wart może z 50 milinów.

4

Nic nam nie pozostało tylko kupić bilet na samolot jeszcze dziś i wypierda*** z tego kraju.

1

Lenglet nawet nie potrafi zaskoczyć Marca, to jest kot

0

Niech już wejdzie Puiq :(

0

@Katalonbar Niestety nie :/

0

Pjanic dziś hattrick :D

0

@`Sin Oni wszyscy są tacy sami

0

@Grubson06 To już Sancho za te pieniądze mogli by mieć skoro uparli się kogoś kupić

1

@szymon6847 Wydaje mi się że Haland byłby zbyt drewniany do Barcelony może lepiej taki Isak?

1

@lukas10 Dokładnie, dlatego trzeba postawić na naszą młodzież i przy tym zaoszczędzić kasę ;)

3

Widzę że większość osób chciała by u nas zobaczyć Sancho ale w sumie czy on nam jest potrzebny jeszcze za taką kwotę? Mamy Fatiego i Trincao którzy powinni się ogrywać bo potencjał mają nie mniejszy od Sancho wydaje mi się że powinniśmy skończyć z transferami 100 mln +.

1

@VamosRakieta Trudne pytanie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?