Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gosciuu Jak widzę że ktoś jest głodny to kupię jedzenie a pieniędzy nie daje.
2
@Arczi57 Kupili Trincao jest Fati przyjdzie Pedri i mówisz że Silva to nie młodzieniaszek? Przecież on ma 25 lat xD
0
@Barca_Big_Moment Ciekawe czy Dembele by poszedł do PSG.
0
@Ghotti To bierz Neya i wywieś Bartka jak już ta taczkę będziesz miał.
1
Zamienilibyście Dembele za Neymara? Ja szczerze powiedziawszy raczej nie ponieważ nadal wierzę że Dembele opuszcza kontuzje a bez nich to jest kocur zresztą Neymar też nie jest okazem zdrowia no i ta różnica wieku.
0
Seria A robi się coraz bardziej atrakcyjna zobaczycie że za rok juve przegra ligę bo w tym to już raczej mało prawdopodobne niestety :(.
2
@BarcaInfo wow szybko
3
@Chwytliwy A to żałuj bo serial kozacki :p
Ps szybkiego powrotu do zdrowia :D
3
Oglądaliscie ślepnąc od świateł? Jak nie to polecam super serial.
3
Jak przegrasz ligę i ligę mistrzów to my Cię nie widzimy w następnym sezonie.
4
Którego piłkarza z Barcelony darzycie najmniejsza sympatią? Ja osobiście nie lubię Alby.
0
@tristan87 U nas taką rewolucje powinni zrobić.
2
Moussa Dembele ciekawa opcją na naszą nową 9 czemu oni się nim nie interesują tylko skupili się na tym całym Lautaro :(
0
@Hiacynk Mi przypomina Griezmanna tylko że z lepszym dryblingiem i szybszy zdecydowanie.
0
@Hiacynk pamiętam jak Diego Coste z Chelsea wypychał.
0
@BarcaInfo Grałby na LO z Albą o miejsce w składzie była by rywalizacja w końcu w dodatku Alaba może też grać w środku pola.
1
@BarcaInfo Szkoda że nie Setiena
3
Zamiast Lautaro widział bym u nas Donyella Malena z PSV młodszy tańszy i według mnie dużo lepszy.
1
Firpo i 70 mln za Lautaro? Oni na głowę upadli przecież on jest wart może z 50 milinów.
4
Nic nam nie pozostało tylko kupić bilet na samolot jeszcze dziś i wypierda*** z tego kraju.
1
Lenglet nawet nie potrafi zaskoczyć Marca, to jest kot
0
Niech już wejdzie Puiq :(
0
@Katalonbar Niestety nie :/
0
Pjanic dziś hattrick :D
0
@`Sin Oni wszyscy są tacy sami
0
@Grubson06 To już Sancho za te pieniądze mogli by mieć skoro uparli się kogoś kupić
1
@szymon6847 Wydaje mi się że Haland byłby zbyt drewniany do Barcelony może lepiej taki Isak?
1
@lukas10 Dokładnie, dlatego trzeba postawić na naszą młodzież i przy tym zaoszczędzić kasę ;)
3
Widzę że większość osób chciała by u nas zobaczyć Sancho ale w sumie czy on nam jest potrzebny jeszcze za taką kwotę? Mamy Fatiego i Trincao którzy powinni się ogrywać bo potencjał mają nie mniejszy od Sancho wydaje mi się że powinniśmy skończyć z transferami 100 mln +.
1
@VamosRakieta Trudne pytanie :p