1

@DLFCB Przecież zostanie mu rok kontaktu oczywiście jeśli nie przedłuży umowy więc nie wydaje mi się że będzie kosztować dwa razy więcej niż Ney.

0

@Timishiru1337 Na olx sprawdź chociażby

14

Nie nie i jeszcze raz nie to kolejny kumpel Rosella.

1

@GIGAKOKS Mi tam się podobał.

0

@ferdas_rawa Przecież napisałem że powinni go sprzedać ale problem w tym że jeszcze nie mamy nowej 9 ale jak już kupią np Lautaro to nie zastanawiał bym się długo. A jeśli chodzi o Martina to nawet Pedri może za niego grać Trincao Griezmann.

7

@Mesi12 Zdecydowanie Casillas

60

Szczerze nie rozumiem jego odejścia przypominał mi trochę Pedro a odszedł za grosze :/ ale za to przyszedł przyszłościowy zawodnik Martin którego teraz próbują jakiemuś frajerowi wcisnąć :p

0

@Firestone Suareza powinni sprzedać problem w tym że nie ma kto go zastąpić a co do Martina też powinni go sprzedać blokuje miejsce młodym.

11

Błagam niech oni sprzedadzą Umtitiego nawet za te 20 mln z niego nie ma i tak pożytku wgl nie można na niego liczyć ciągle jest kontuzjowany a pensję pobiera.

7

@Woland10 Bo jest głodny gry :D

1

@DaPi Niech się z nami wymienią ;)

5

@LuisSalvano Nigdy w życiu nie poświęcił bym żeby sprowadzić Neymara kosztem młodego talentu jakim jest Trincao jeśli nie ma pieniędzy na Neymara trzeba się z tym pogodzić i tyle.

0

@Pilka_jest_okragla Jak go sprzedadzą to ja nie mam słów jeszcze gdyby kupili Ferrana Torresa a na Trincao chcieli tylko zarobić to okej ale tak? Ciekawe kto będzie grał u nas na skrzydle jakby go sprzedali.

2

@kkbarca Niech sprzedadzą tych dziadów niepotrzebnych a go zostawia w spokoju.

5

Bez przesady że Pique to średniak taki ale z tym że Ramos jest lepszy to się zgodzę.

0

@cules100pro A była gdzieś informacja że mają go wypożyczyć do innego kraju? Bo z tego co czytałem ma zostać w pierwszym zespole.

0

@LuisSalvano Historia z dreszczykiem emocji trochę to straszne ale jeśli to prawda to raczej opcja numer dwa odpada bo każdy ma prawo do prywatności pomyśl co by było gdyby dowiedział się że go śledzisz całkiem stracił by do Ciebie zaufanie i być może nigdy byś się nie dowiedział o co tak do końca chodzi a może ma jakąś depresję czy coś :/

1

Czasem wolał bym żeby Neymar rzeczywiście podpisał nowy kontrakt z PSG bo już tego płaczu żeby nie wracał nie da się tu czytać.

1

@NeroTFP Po tym co robił na boisku zapamiętam go mimo wszystko na długo ;)

0

@Gaucho A nie? Żebyś się nie zdziwił że po lidze mistrzów go kupią bo wtedy mają wrócić do rozmów z Interem.

1

@tobiasson92 120 mln za Sancho? Kurde szkoda za my nie kupujemy go tylko uparliśmy się na Lautaro :(

0

@tristan87 Gdybym miał tyle siana za sezon gry też byłbym szczęśliwy :D

3

@Coutinho007 I klauzulę od razu 400 mln żeby nie popełnili błędu jak z Neymarem :p.

2

@cubiii Dlaczego?

2

Ja tam się cieszę że Arthur odszedł cwaniaczek który myśli że jest ważniejszy niż klub no i na boisku nie dało się go oglądać drugi Andre Gomes :p.

0

@marcin000019 Ja tylko czekam na to aż na którejś z konferencji powie że to Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie :p

4

@BARCA_FOR_EVER Erik Ten Hag

0

@VenoM Dokładnie żadnej podwyżki mam nadzieję że mu nie dadzą lepszy nie będzie a i tak zarabia krocie.

0

Lepsze 10 milionów niż by miał za rok odejść za darmo no i zaoszczędzimy na pensji.

1

@MichVeB Tak samo jak Ty w sumie z tym że Manchester City i Chelsea tak po 50%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?