4

@Pilka_jest_okragla Militao?? To jakiś żart

5

Jak na tej stronie u wielu użytkowników do piątku ma być taki spust nad Bayernem to ja chyba podziękuję i sobie odpocznę nie ma co się denerwować i użerać z dziećmi.

1

@Gibbon_FCB Ty już się lepiej połóż spać jak masz takie głupoty pisać i zacznij kibicować Bayernowi ;)

0

@Hiacynk Ogólnie męczy mnie oglądanie Suareza na boisku ale kto realny mógłby go zastąpić?

1

@BarcaInfo A może zasnął po prostu? :p

0

@mariogbch Przecież jest na boisku

0

Ogólnie czuje się jakbyśmy grali bez napastnika.

0

@LuisSalvano No zabawna historia ale czekaj te 50 euro było za mandat czy zabrali Ci 50 euro i oprócz tego płaciłeś mandat?

2

@LuisSalvano dawaj opowiadaj ;)
Ps. Tylko oznacz mnie żebym nie musiał szukać

2

@ranger3120 Kup sobie golfa 4 czy 5 polecam ;)

4

@badej60 Pan Jezus kazał się dzielić ;)

0

@Chwytliwy Może coś w tym jednak jest :p

3

@DonMatteo901 Ale to już było skupmy się na teraźniejszości na dzisiejszym meczu bo może się okazać że z Setienem będzie trzeba zrobić to samo co z Sarrim ;)

1

@MESSIah16 Pamiętam że bardzo żałowałem że poszedł do City a nie finalnie do nas :/

0

@szymonbarca10 A on nie ma kontuzji??

0

2:0 dla Barcelony ;)

3

@Janas11224 Odczują jego brak bardziej niż jak odszedł Ronaldo.

4

@KSSniper Dlaczego uważasz że Bayern z nami wygra? Wydaje mi się że mamy więcej jakości.

3

Jaki wynik obstawiacie Barcelona Napoli? ja 2-0 dla Barcelony :)

1

W Juve już pakują trenera ale w sumie się nie dziwię Sarri całkowicie sobie nie poradził.

1

@barcelonaLM Ja osobiście widzę Barcelonę z City w finale znów spotkać się z drużyną Pepa coś pięknego ;)

3

@VamosRakieta Dobranoc ;)

5

Widzę że @SHIBA rozdaje herbiki dobry to kolega ;)

1

@BarcaInfo Ustawić jako tapeta na telefon i dzień zrobiony :p

5

@MichalZZZ Pamiętasz jak słaba Portugalia wygrała euro? Wszystko jest możliwe ja wierzę że Barcelona wygra lm.

5

Oj chyba nie zasnę dziś czuje takie podekscytowanie jeszcze jutro Barcelona gra :D

6

Hazard w Chelsea był liderem gwiazda premiel league a w realu? No właśnie :p ciekawe czy żałuję.

3

@Arkon Woli Lautaro bo Jesus jest nie do wyciągnięcia

3

@IronSanHybrid Zidane z główki by mu pocisnal :p

0

@Kamiloza91 Szkoda że nie ma w tym roku złotej piłki bo by mu się wręczyło ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?