Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pilka_jest_okragla Militao?? To jakiś żart
5
Jak na tej stronie u wielu użytkowników do piątku ma być taki spust nad Bayernem to ja chyba podziękuję i sobie odpocznę nie ma co się denerwować i użerać z dziećmi.
1
@Gibbon_FCB Ty już się lepiej połóż spać jak masz takie głupoty pisać i zacznij kibicować Bayernowi ;)
0
@Hiacynk Ogólnie męczy mnie oglądanie Suareza na boisku ale kto realny mógłby go zastąpić?
1
@BarcaInfo A może zasnął po prostu? :p
0
@mariogbch Przecież jest na boisku
0
Ogólnie czuje się jakbyśmy grali bez napastnika.
0
@LuisSalvano No zabawna historia ale czekaj te 50 euro było za mandat czy zabrali Ci 50 euro i oprócz tego płaciłeś mandat?
2
@LuisSalvano dawaj opowiadaj ;)
Ps. Tylko oznacz mnie żebym nie musiał szukać
2
@ranger3120 Kup sobie golfa 4 czy 5 polecam ;)
4
@badej60 Pan Jezus kazał się dzielić ;)
0
@Chwytliwy Może coś w tym jednak jest :p
3
@DonMatteo901 Ale to już było skupmy się na teraźniejszości na dzisiejszym meczu bo może się okazać że z Setienem będzie trzeba zrobić to samo co z Sarrim ;)
1
@MESSIah16 Pamiętam że bardzo żałowałem że poszedł do City a nie finalnie do nas :/
0
@szymonbarca10 A on nie ma kontuzji??
0
2:0 dla Barcelony ;)
3
@Janas11224 Odczują jego brak bardziej niż jak odszedł Ronaldo.
4
@KSSniper Dlaczego uważasz że Bayern z nami wygra? Wydaje mi się że mamy więcej jakości.
3
Jaki wynik obstawiacie Barcelona Napoli? ja 2-0 dla Barcelony :)
1
W Juve już pakują trenera ale w sumie się nie dziwię Sarri całkowicie sobie nie poradził.
1
@barcelonaLM Ja osobiście widzę Barcelonę z City w finale znów spotkać się z drużyną Pepa coś pięknego ;)
3
@VamosRakieta Dobranoc ;)
5
Widzę że @SHIBA rozdaje herbiki dobry to kolega ;)
1
@BarcaInfo Ustawić jako tapeta na telefon i dzień zrobiony :p
5
@MichalZZZ Pamiętasz jak słaba Portugalia wygrała euro? Wszystko jest możliwe ja wierzę że Barcelona wygra lm.
5
Oj chyba nie zasnę dziś czuje takie podekscytowanie jeszcze jutro Barcelona gra :D
6
Hazard w Chelsea był liderem gwiazda premiel league a w realu? No właśnie :p ciekawe czy żałuję.
3
@Arkon Woli Lautaro bo Jesus jest nie do wyciągnięcia
3
@IronSanHybrid Zidane z główki by mu pocisnal :p
0
@Kamiloza91 Szkoda że nie ma w tym roku złotej piłki bo by mu się wręczyło ;)