1

9

@BarcaInfo No to wypada życzyć powodzenia

6

Font trochę stracił w moich oczach bardzo nie profesjonalne zachowanie, że jeśli wygra wybory, Xavi zostanie trenerem nawet jak Koeman wszystko wygra.

20

@cat_r37 To jest chore przecież Xavi jeszcze nic nie osiągnął jako trener. Niech ten Koeman dobrze się zastanowi czy warto zostawić reprezentację i przyjść na sezon.

1

@AmigoBlancos Nie lubię Ramosa ale muszę Ci przyznać rację że to kapitan z krwi i kości.

1

@justfootball Pamiętam to jakby to było wczoraj.

0

@GeraltzKatalonii Głupi by był jak by wrócił bo po co? XD

26

Ja tam się cieszę że Neymar zagra w finale zasługuje na to.

0

Wiadomo kto zastąpi Abidala?

1

@MaTt_BarcaFan Bruno Fernandez też siedział wiele lat w Portugalii a teraz robi furorę w United.

0

@Encore Grimaldo?

0

@misiek12319 zgodnie z tym prawem coś koło 150mln chyba także xD

0

@myscooter Kasa misiu kasa.

1

@ShawnC Śmieszek z Ciebie.

1

@BarcaKings965212 Po co ma iść do obecnie gorszego klubu? Jeśli z PSG wygra ligę mistrzów to już wgl szansę zerowe moim zdaniem.

1

@xVENUMx Jestem z Ciebie dumny!

0

Wgl ter Stegena można usprawiedliwić po porażce z Bayernem skoro czuł dolegliwości związane z kolanem to zastanawiam się czy on wgl powinien grać w tym meczu.

5

@student97r Xavi jako trener jeszcze nic tak naprawdę nie pokazał to że był świetnym pomocnikiem nie znaczy że będzie dobrym trenerem.

0

@Mesi12 Stare śmieci xD no to poleciał.

0

Nie wiem jak Koeman poradzi sobie jako trener Barcelony, ale zawodnikiem był zajebis**m, te jego strzały z dystansu palce lizać.

1

@Ghotti czyżby aubameyang nowym trenerem Barcelony? :p

0

A gdyby tak zamienić Suareza na Van de Beeka i Desta za niewielką dopłatą?

1

@bartoszekkk W jedno okienko wątpię że uda się zrobić taką rewolucje niestety.

0

@Grubson06 Bardziej z tego jego asystenta się cieszę skoro taki dobry :P

1

@PatrychoO Bardzo go lubię ale zastanawiam się też dla jego dobra czy nie lepiej było by go sprzedać za te pieniądze kupić napastnika i może starczyło by na Van de Beeka :D

1

Czytam ciągle że jako pierwsi mają wylecieć Alba Busi no i Suarez i teraz powstaje pytanie czemu do tego grona nie dodadzą Umtitiego?

0

@BarcaInfo Mogą sobie tak obniżyć komuś pensję?

7

W sumie gdyby Koeman wziął ze sobą Desta, van de Beeka i postawi de Jonga na pozycji busiego to będę bardzo zadowolony.

0

@Dembouz1899 Van de Beek marzenie.

1

@Mario96w Tzn jest opcja 60+ Firpo z tego co czytałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?