Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Pique.
9
@BarcaInfo No to wypada życzyć powodzenia
6
Font trochę stracił w moich oczach bardzo nie profesjonalne zachowanie, że jeśli wygra wybory, Xavi zostanie trenerem nawet jak Koeman wszystko wygra.
20
@cat_r37 To jest chore przecież Xavi jeszcze nic nie osiągnął jako trener. Niech ten Koeman dobrze się zastanowi czy warto zostawić reprezentację i przyjść na sezon.
1
@AmigoBlancos Nie lubię Ramosa ale muszę Ci przyznać rację że to kapitan z krwi i kości.
1
@justfootball Pamiętam to jakby to było wczoraj.
0
@GeraltzKatalonii Głupi by był jak by wrócił bo po co? XD
26
Ja tam się cieszę że Neymar zagra w finale zasługuje na to.
0
Wiadomo kto zastąpi Abidala?
1
@MaTt_BarcaFan Bruno Fernandez też siedział wiele lat w Portugalii a teraz robi furorę w United.
0
@Encore Grimaldo?
0
@misiek12319 zgodnie z tym prawem coś koło 150mln chyba także xD
0
@myscooter Kasa misiu kasa.
1
@ShawnC Śmieszek z Ciebie.
1
@BarcaKings965212 Po co ma iść do obecnie gorszego klubu? Jeśli z PSG wygra ligę mistrzów to już wgl szansę zerowe moim zdaniem.
1
@xVENUMx Jestem z Ciebie dumny!
0
Wgl ter Stegena można usprawiedliwić po porażce z Bayernem skoro czuł dolegliwości związane z kolanem to zastanawiam się czy on wgl powinien grać w tym meczu.
5
@student97r Xavi jako trener jeszcze nic tak naprawdę nie pokazał to że był świetnym pomocnikiem nie znaczy że będzie dobrym trenerem.
0
@Mesi12 Stare śmieci xD no to poleciał.
0
Nie wiem jak Koeman poradzi sobie jako trener Barcelony, ale zawodnikiem był zajebis**m, te jego strzały z dystansu palce lizać.
1
@Ghotti czyżby aubameyang nowym trenerem Barcelony? :p
0
A gdyby tak zamienić Suareza na Van de Beeka i Desta za niewielką dopłatą?
1
@bartoszekkk W jedno okienko wątpię że uda się zrobić taką rewolucje niestety.
0
@Grubson06 Bardziej z tego jego asystenta się cieszę skoro taki dobry :P
1
@PatrychoO Bardzo go lubię ale zastanawiam się też dla jego dobra czy nie lepiej było by go sprzedać za te pieniądze kupić napastnika i może starczyło by na Van de Beeka :D
1
Czytam ciągle że jako pierwsi mają wylecieć Alba Busi no i Suarez i teraz powstaje pytanie czemu do tego grona nie dodadzą Umtitiego?
0
@BarcaInfo Mogą sobie tak obniżyć komuś pensję?
7
W sumie gdyby Koeman wziął ze sobą Desta, van de Beeka i postawi de Jonga na pozycji busiego to będę bardzo zadowolony.
0
@Dembouz1899 Van de Beek marzenie.
1
@Mario96w Tzn jest opcja 60+ Firpo z tego co czytałem.