Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xVENUMx Czytałem właśnie że mają mu dać kontrakt na 4 lata i zarobki na poziome 17 mln za sezon to prawda? XD
5
Czekam już tylko na oficialke i mogę ogłosić się wtedy kibicem Menchesteru City :p
0
@icon3520 Może zagra City z Barceloną w LM za rok to go zobaczysz ;)
0
@AV0CAD0 Ma już 33 lata młodszy nie będzie zarabia najwięcej że wszystkich na świecie i podobno mają ucinać wypłaty bo jest kryzys ;)
0
@Foton Nie dzięki kolejna podwyżka? Nie nie nie
1
Gabriel i 50 mln to waszym zdaniem była by dobra oferta?
4
@KamilZ Przecież on ich już od dawna obserwuje ;)
1
@Kz1234 myślę że odejdzie.
0
@PatrykGhost xD
1
To jak to jest z Messim on ma w kontrakcie że może odejść za darmo czy nie?
0
@MrShakira Napisał bym Sancho ale skąd pieniążki :/
2
@BarcaInfo Eric Garcia i Angelino? A niech się pocałują.
0
@marcin000019 Skoro Messi chce odejść to lepiej na nim zarobić teraz niż za rok miałby odejść za free ;)
0
@Encore No mecz wyglądał FC Messi vs .... Też wolę zobaczyć drużynę ;)
4
@Kimar Ja tam oglądałem Barcelonę dla Barcelony nie dla Messiego ;)
0
@D10SLEO Niby dlaczego? Messi chce odejść jeśli nie odejdzie teraz to odejdzie za rok i nic na nim nie zarobimy.
0
@Dzemix111 Messiego? XD
1
@monsterrize Martin Braithwait mówi Ci to coś?
0
@Coutinho007 To prawda :/ ale jak się wali to wali się wszystko na raz :(
1
@Bartunek To na lewe skrzydło Bartek się ucieszy haha ;)
2
@Coutinho007 Dziś ktoś jeszcze pisał że Bembele chce odejść xD teraz wszyscy nagle będą chcieli odejść co tu się dzieje xD
1
@Coutinho007 Można perełki za 18mln kupować? Można! Wcale nie trzeba płacić 100 mln za piłkarza by dawał gwarancję bramek i jakość ;)
1
@Coutinho007 Idealny następca Suareza a kto wie może go jeszcze dogonić w klasyfikacji goli :p
0
@tadzik447 Tadziu właśnie dzisiaj byłem na badaniach do nowej pracy, a jak tam u Ciebie w kanałach? :p
0
Sypie się to wszystko a pieniążków nie ma :/
1
@Kamiloza91 Haha dobra przyznaje Ci rację źle oceniłem możliwości finansowe Barcelony ;)
0
@TylkoBarca7273 Gabriela i 50 mln.
0
W tym klubie pod względem finansowym jest chyba naprawdę źle skoro chcą kupić Maxi Gomeza to ja już bym wolał żeby tam grał Vidal lub został Suarez xD.
0
@HansLanda Mi się wydaje że niektórzy siedzą tu 24 h na dobę xD
1
Zazdroszczę co poniektórym bo wydaje mi się że jedyny i najważniejszy wasz problem teraz to Messi xD pamiętajcie odejdzie to odejdzie wy na to wpływu nie macie ;)