1

@xVENUMx Czytałem właśnie że mają mu dać kontrakt na 4 lata i zarobki na poziome 17 mln za sezon to prawda? XD

5

Czekam już tylko na oficialke i mogę ogłosić się wtedy kibicem Menchesteru City :p

0

@icon3520 Może zagra City z Barceloną w LM za rok to go zobaczysz ;)

0

@AV0CAD0 Ma już 33 lata młodszy nie będzie zarabia najwięcej że wszystkich na świecie i podobno mają ucinać wypłaty bo jest kryzys ;)

0

@Foton Nie dzięki kolejna podwyżka? Nie nie nie

1

Gabriel i 50 mln to waszym zdaniem była by dobra oferta?

4

@KamilZ Przecież on ich już od dawna obserwuje ;)

1

@Kz1234 myślę że odejdzie.

0

1

To jak to jest z Messim on ma w kontrakcie że może odejść za darmo czy nie?

0

@MrShakira Napisał bym Sancho ale skąd pieniążki :/

2

@BarcaInfo Eric Garcia i Angelino? A niech się pocałują.

0

@marcin000019 Skoro Messi chce odejść to lepiej na nim zarobić teraz niż za rok miałby odejść za free ;)

0

@Encore No mecz wyglądał FC Messi vs .... Też wolę zobaczyć drużynę ;)

4

@Kimar Ja tam oglądałem Barcelonę dla Barcelony nie dla Messiego ;)

0

@D10SLEO Niby dlaczego? Messi chce odejść jeśli nie odejdzie teraz to odejdzie za rok i nic na nim nie zarobimy.

0

@Dzemix111 Messiego? XD

1

@monsterrize Martin Braithwait mówi Ci to coś?

0

@Coutinho007 To prawda :/ ale jak się wali to wali się wszystko na raz :(

1

@Bartunek To na lewe skrzydło Bartek się ucieszy haha ;)

2

@Coutinho007 Dziś ktoś jeszcze pisał że Bembele chce odejść xD teraz wszyscy nagle będą chcieli odejść co tu się dzieje xD

1

@Coutinho007 Można perełki za 18mln kupować? Można! Wcale nie trzeba płacić 100 mln za piłkarza by dawał gwarancję bramek i jakość ;)

1

@Coutinho007 Idealny następca Suareza a kto wie może go jeszcze dogonić w klasyfikacji goli :p

0

@tadzik447 Tadziu właśnie dzisiaj byłem na badaniach do nowej pracy, a jak tam u Ciebie w kanałach? :p

0

Sypie się to wszystko a pieniążków nie ma :/

1

@Kamiloza91 Haha dobra przyznaje Ci rację źle oceniłem możliwości finansowe Barcelony ;)

0

@TylkoBarca7273 Gabriela i 50 mln.

0

W tym klubie pod względem finansowym jest chyba naprawdę źle skoro chcą kupić Maxi Gomeza to ja już bym wolał żeby tam grał Vidal lub został Suarez xD.

0

@HansLanda Mi się wydaje że niektórzy siedzą tu 24 h na dobę xD

1

Zazdroszczę co poniektórym bo wydaje mi się że jedyny i najważniejszy wasz problem teraz to Messi xD pamiętajcie odejdzie to odejdzie wy na to wpływu nie macie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?