6

@Grubson06 Thiago to jest kot i to nie drogi powinni go brać.

2

@Ghotti Zapomniałeś o najważniejszych informacjach że samolot Leo ma 16 miejsc,2 łazienki w tym jedna z prysznicem xD.

4

@Witam Pytaj Pique.

9

@xVENUMx Najlepsze pytania są jak szukasz pracy oni oferują 2600 brutto i pytają się czemu chciałby pan pracować w naszej firmie xD.

1

@FafitFCB on jest strasznie podobny do Pogby :D.

2

Rafinha odchodzi gdzieś w końcu czy zostaje? :)

1

Ciekawe czy busiego ktoś by chciał za darmo czy trzeba by było dopłacić :p

6

@Kajtek77 podobno 2600 brutto.

0

@Jakchcesz Ja tam wolę Rafona ;p

0

@LioMessi10 Za zdobycie złotej piłki przez Ivana :D.

3

@kuz Oni go mają za jakiegoś Boga to jest chore,on zresztą chyba też się za niego uważa.

4

Suarez za darmo w Juve? XD to już niech lepiej zostanie ten rok do końca kontraktu i tak nie znajdziemy napastnika teraz bo za co i kogo.

0

@Kamiloza91 LFC z tam tego sezonu.

0

@marcin000019 Chłopak ma jeszcze margines błędów,można dać mu jeszcze jedna szansę.

6

@TR3YWAY Jasnowidz ;) bardziej sprzedał bym Umtitiego.

2

@marcin000019 Marcinku ja Ci już wczoraj pisałem że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Messi jest kapitanem który nie stawił się na badaniach ani treningu o to chodziło o te jego zachowanie.

86

Chciałbym żeby Dembele pozamykał co poniektórym usta w tym sezonie będę trzymał kciuki.

1

@zenoowity Pjanic i Pedri,matheus fernandes jeszcze.

3

@Ghotti Księcia na kolanach trzeba by było prosić chyba :p a niech już idzie.

2

@umtiti Wijnaldum skąd to wziąłeś? My go nie kupiliśmy przecież.

27

Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie żeby po tym Messi został w Barcelonie,i już chyba nawet nie chce żeby został.

3

@IronSanHybrid Wolał bym żeby przychodził dla Barcelony a nie dla Leo którego zresztą już nie ma w Barcelonie :p.

0

@socha @FafitFCB zaledwie kilka postów niżej macie ;)

0

Ja myślę że Messi już został kupiony przez City, przecież oni już nawet robią koszulki z jego nazwiskiem.

2

@betonito Czasem mam wrażenie że kluby robią łaskę że ich biorą za darmo xD.

7

Jak odejdzie Messi kupił bym Depaya zagra i na 9 i na skrzydle.

1

@Grubson06 Za darmo xD kurde City nie stać czy też chcą nas dymać?

4

@Lionello W tym jest problem ze się nie potrafi wypowiedzieć ;) zresztą nie pojawił się ani na badaniach ani na treningu, pozdrawiam jeśli myślisz że zostanie w Barcelonie :D

1

@Cadafaz Co to jest langusta?

0

@VenoM korona jak nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?