Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Grubson06 Thiago to jest kot i to nie drogi powinni go brać.
2
@Ghotti Zapomniałeś o najważniejszych informacjach że samolot Leo ma 16 miejsc,2 łazienki w tym jedna z prysznicem xD.
4
@Witam Pytaj Pique.
9
@xVENUMx Najlepsze pytania są jak szukasz pracy oni oferują 2600 brutto i pytają się czemu chciałby pan pracować w naszej firmie xD.
1
@FafitFCB on jest strasznie podobny do Pogby :D.
2
Rafinha odchodzi gdzieś w końcu czy zostaje? :)
1
Ciekawe czy busiego ktoś by chciał za darmo czy trzeba by było dopłacić :p
6
@Kajtek77 podobno 2600 brutto.
0
@Jakchcesz Ja tam wolę Rafona ;p
0
@LioMessi10 Za zdobycie złotej piłki przez Ivana :D.
3
@kuz Oni go mają za jakiegoś Boga to jest chore,on zresztą chyba też się za niego uważa.
4
Suarez za darmo w Juve? XD to już niech lepiej zostanie ten rok do końca kontraktu i tak nie znajdziemy napastnika teraz bo za co i kogo.
0
@Kamiloza91 LFC z tam tego sezonu.
0
@marcin000019 Chłopak ma jeszcze margines błędów,można dać mu jeszcze jedna szansę.
6
@TR3YWAY Jasnowidz ;) bardziej sprzedał bym Umtitiego.
2
@marcin000019 Marcinku ja Ci już wczoraj pisałem że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Messi jest kapitanem który nie stawił się na badaniach ani treningu o to chodziło o te jego zachowanie.
86
Chciałbym żeby Dembele pozamykał co poniektórym usta w tym sezonie będę trzymał kciuki.
1
@zenoowity Pjanic i Pedri,matheus fernandes jeszcze.
3
@Ghotti Księcia na kolanach trzeba by było prosić chyba :p a niech już idzie.
2
@umtiti Wijnaldum skąd to wziąłeś? My go nie kupiliśmy przecież.
27
Szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie żeby po tym Messi został w Barcelonie,i już chyba nawet nie chce żeby został.
3
@IronSanHybrid Wolał bym żeby przychodził dla Barcelony a nie dla Leo którego zresztą już nie ma w Barcelonie :p.
0
@socha @FafitFCB zaledwie kilka postów niżej macie ;)
0
Ja myślę że Messi już został kupiony przez City, przecież oni już nawet robią koszulki z jego nazwiskiem.
2
@betonito Czasem mam wrażenie że kluby robią łaskę że ich biorą za darmo xD.
7
Jak odejdzie Messi kupił bym Depaya zagra i na 9 i na skrzydle.
1
@Grubson06 Za darmo xD kurde City nie stać czy też chcą nas dymać?
4
@Lionello W tym jest problem ze się nie potrafi wypowiedzieć ;) zresztą nie pojawił się ani na badaniach ani na treningu, pozdrawiam jeśli myślisz że zostanie w Barcelonie :D
1
@Cadafaz Co to jest langusta?
0
@VenoM korona jak nic.