Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jak Depay przyjdzie do Barcelony kupuję jego koszulkę już mu wcześniej kibicowałem przed plotkami o dołączeniu do nas żeby nie było :p.
0
@DonMatteo901 Oni się nim interesują?
1
@DonMatteo901 On nie mógł tego zrobić jakiś chory jeśli nie mieli maseczki mógł ich wyprosić przecież zresztą sam nie miał.
3
@justfootball Jak dla mnie możesz wstawić chociaż będzie na co popatrzeć :D.
3
@Survier Serio za czlapacza Ci posta usunęli? XD zastanawiam się co w tym jest obraźliwego xD.
9
@BarcaInfo Najbliższych tygodniach? :(
0
@xVENUMx Tzn to źle czy dobrze? ;p
0
@masakrator05 Napisałem że chciałbym żeby grał tak samo w Barcelonie jak w reprezentacji czego Ty nie rozumiesz? Nie Kwestionuje gdzie jest jego pozycja czy trenera? Napisałem po prostu żebym chciał.
4
Mam nadzieję że de Jong będzie grał tak samo w Barcelonie jak w reprezentacji.
7
@Borneo Martinez to temat zamknięty niech sobie siedzi w Mediolanie gdzie jego miejsce.
17
Skoro Koeman woli Wijnalduma od Thiago i ma na niego pomysł to ja mu ufam.
11
Kocham jak ktoś pisze o innych pseudokibice, jedno sezonowcu Ty, randomie itd tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie, brawo.
9
Ten Vidal potrzebuje specjalnego zaproszenia żeby się spakować i lecieć do Mediolanu? :D
1
@sebasek99 Haha tak jest :p
0
@DonAndrzejos Oby!
4
@kingorbit Messi zostaje pod przymusem to tak jakby laska Cię nie chciała ale była z Tobą z litości :p.
1
@Coutinho007 Całe szczęście :D
7
Jak kupią Lautaro zamiast Depaya to nie wytrzymam :(.
5
@pauletaa Przecież już wcześniej pisali.
1
@4drian0 Suarez będzie siedział na ławce jeśli nie odejdzie.
0
@4drian0 Skąd wiesz? :P
0
@Mateo87p Średni bo gra w OL?
21
Depay nie dość że obskoczy wszystkie pozycje w ataku to jest jeszcze raperem :p człowiek orkiestra.
3
Jak Depay trafi do Barcelony mam nadzieję skończy się temat Neymara :).
6
Depay byłby u nas kozakiem jeszcze większym niż teraz jest.
0
@aleksande_r Zaraz Ci to usuną :/.
0
@Mizander Twojego? :p mojego raczej ziomuś.
0
@Sznejk Leo,Xavi,Iniesta,Puyol ta 4 jest na równi moim zdaniem.
0
@Mizander Jak mogę Ci mówić jak masz żyć skoro piszemy :D.
0
@Sysia11 Potem będzie płacz że mogliśmy go sprzedać i zarobić a tak to odchodzi za darmo.