11

Jak Depay przyjdzie do Barcelony kupuję jego koszulkę już mu wcześniej kibicowałem przed plotkami o dołączeniu do nas żeby nie było :p.

0

@DonMatteo901 Oni się nim interesują?

1

@DonMatteo901 On nie mógł tego zrobić jakiś chory jeśli nie mieli maseczki mógł ich wyprosić przecież zresztą sam nie miał.

3

@justfootball Jak dla mnie możesz wstawić chociaż będzie na co popatrzeć :D.

3

@Survier Serio za czlapacza Ci posta usunęli? XD zastanawiam się co w tym jest obraźliwego xD.

9

@BarcaInfo Najbliższych tygodniach? :(

0

@xVENUMx Tzn to źle czy dobrze? ;p

0

@masakrator05 Napisałem że chciałbym żeby grał tak samo w Barcelonie jak w reprezentacji czego Ty nie rozumiesz? Nie Kwestionuje gdzie jest jego pozycja czy trenera? Napisałem po prostu żebym chciał.

4

Mam nadzieję że de Jong będzie grał tak samo w Barcelonie jak w reprezentacji.

7

@Borneo Martinez to temat zamknięty niech sobie siedzi w Mediolanie gdzie jego miejsce.

17

Skoro Koeman woli Wijnalduma od Thiago i ma na niego pomysł to ja mu ufam.

11

Kocham jak ktoś pisze o innych pseudokibice, jedno sezonowcu Ty, randomie itd tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie, brawo.

9

Ten Vidal potrzebuje specjalnego zaproszenia żeby się spakować i lecieć do Mediolanu? :D

1

@sebasek99 Haha tak jest :p

0

4

@kingorbit Messi zostaje pod przymusem to tak jakby laska Cię nie chciała ale była z Tobą z litości :p.

1

@Coutinho007 Całe szczęście :D

7

Jak kupią Lautaro zamiast Depaya to nie wytrzymam :(.

5

@pauletaa Przecież już wcześniej pisali.

1

@4drian0 Suarez będzie siedział na ławce jeśli nie odejdzie.

0

@4drian0 Skąd wiesz? :P

0

@Mateo87p Średni bo gra w OL?

21

Depay nie dość że obskoczy wszystkie pozycje w ataku to jest jeszcze raperem :p człowiek orkiestra.

3

Jak Depay trafi do Barcelony mam nadzieję skończy się temat Neymara :).

6

Depay byłby u nas kozakiem jeszcze większym niż teraz jest.

0

@aleksande_r Zaraz Ci to usuną :/.

0

@Mizander Twojego? :p mojego raczej ziomuś.

0

@Sznejk Leo,Xavi,Iniesta,Puyol ta 4 jest na równi moim zdaniem.

0

@Mizander Jak mogę Ci mówić jak masz żyć skoro piszemy :D.

0

@Sysia11 Potem będzie płacz że mogliśmy go sprzedać i zarobić a tak to odchodzi za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?