0

@justfootball To już było trzeba spróbować czegoś nowego zresztą to już nie ten sam Messi i Neymar co kiedyś.

0

@cchesterr43 Przecież my nie zapłacimy żadnych 5 mln zdementowali to już dawno.

0

@heniek168 I tak najlepiej by zrobił gdyby został w Lfc.

7

To już nie ten sam Neymar który grał w Barcelonie oj nie ten sam.

5

Ale taki Thiago by się nam przydał w Barcelonie :)

0

@donleo12 Ale przecież wygrali z Barceloną najsłabsza od lat 8:2 :p

2

@rainyy 1 niech sobie Neymar wygra.

1

@arasz1819 Nie no bez przesady skoro mają argumenty jak @Misanthrope z którymi się zgadzam to nie znaczy że chcemy źle dla Barcelony tylko wręcz przeciwnie ;)

0

Jest ktoś na tej stronie kto by chciał odejścia Messiego? Jak tak to proszę o argumenty ;)
Pytanie kierowane tylko do kibiców Barcelony :p

0

@Pilka_jest_okragla Nie wiem gdzie on miałby grać skoro kupiliśmy już Trincao zresztą czy on jest taki dobry?

0

@Arkon Przecież Conte to zajebis** trener tyle że ma ten swój charakterek.

1

@Coutinho007 Jak odejdzie otwieram szampana hah.

0

Jak w tym okienku nie odejdzie Umtiti i Busi z Vidalem to nie ma co mówić o jakiejkolwiek rewolucji.

0

@barteq Gdyby Busi miał status Xaviego czy Iniesty sam by odszedł ;)

1

@BarcaInfo Warto dodać że Mino Raiola jest jego agentem ;)

2

@svensonFCB Natalia Nykiel

0

@HighestInTheRoom Na magazynie np nie ma akordu.

4

@VenoM Umtiti,Busi,Vidal.

6

@KamilZ Depay, VDB, Eric Garcia tyle mi wystarczy.

0

@Barca_Big_Moment Jeśli chciałby odejść to trzeba będzie mu podziękować pożegnać odpowiednio i wgl.

0

@Ghotti Pamiętam te czasy co Douglas to miał być nowy Dani Alves albo Andre Gomez nowym Pogbą xD

0

@Melman Niektórzy twierdzą że to nowy Suarez także no.. :p

1

@BarcaInfo Ale po co przecież Lautaro za 111 mln lepszy xD
Ps to drugi Suarez xDD

1

@Coutinho007 Nie wiem co oni widzą w tym Lautaro xD

0

@Arkon Moim zdaniem Lautaro jest wart z 40 milinów to jakby dopłacili 50-60 to spoko. Nie wiem trener się wypowiadał że znajdzie mu miejsce

0

@Arkon Chcesz wymienić Griezmanna na Lautaro? XD

1

@Coutinho007 Już dawno go chciałem jakby przyszedł i do tego VDB byłbym bardzo zadowolony.

2

@marcin000019 Ja też nie wyobrażam sobie tego ale takie niestety jest życie :(

8

Messi zrobił dla tego klubu wszystko i nawet jak odejdzie jutro to będę mu wdzięczny za te lata gry.

1

@Grubson06 A to sorry coś mi się pomyliło mój błąd ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?