Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball To już było trzeba spróbować czegoś nowego zresztą to już nie ten sam Messi i Neymar co kiedyś.
0
@cchesterr43 Przecież my nie zapłacimy żadnych 5 mln zdementowali to już dawno.
0
@heniek168 I tak najlepiej by zrobił gdyby został w Lfc.
7
To już nie ten sam Neymar który grał w Barcelonie oj nie ten sam.
5
Ale taki Thiago by się nam przydał w Barcelonie :)
0
@donleo12 Ale przecież wygrali z Barceloną najsłabsza od lat 8:2 :p
2
@rainyy 1 niech sobie Neymar wygra.
1
@arasz1819 Nie no bez przesady skoro mają argumenty jak @Misanthrope z którymi się zgadzam to nie znaczy że chcemy źle dla Barcelony tylko wręcz przeciwnie ;)
0
Jest ktoś na tej stronie kto by chciał odejścia Messiego? Jak tak to proszę o argumenty ;)
Pytanie kierowane tylko do kibiców Barcelony :p
0
@Pilka_jest_okragla Nie wiem gdzie on miałby grać skoro kupiliśmy już Trincao zresztą czy on jest taki dobry?
0
@Arkon Przecież Conte to zajebis** trener tyle że ma ten swój charakterek.
1
@Coutinho007 Jak odejdzie otwieram szampana hah.
0
Jak w tym okienku nie odejdzie Umtiti i Busi z Vidalem to nie ma co mówić o jakiejkolwiek rewolucji.
0
@barteq Gdyby Busi miał status Xaviego czy Iniesty sam by odszedł ;)
1
@BarcaInfo Warto dodać że Mino Raiola jest jego agentem ;)
2
@svensonFCB Natalia Nykiel
0
@HighestInTheRoom Na magazynie np nie ma akordu.
4
@VenoM Umtiti,Busi,Vidal.
6
@KamilZ Depay, VDB, Eric Garcia tyle mi wystarczy.
0
@Barca_Big_Moment Jeśli chciałby odejść to trzeba będzie mu podziękować pożegnać odpowiednio i wgl.
0
@Ghotti Pamiętam te czasy co Douglas to miał być nowy Dani Alves albo Andre Gomez nowym Pogbą xD
0
@Melman Niektórzy twierdzą że to nowy Suarez także no.. :p
1
@BarcaInfo Ale po co przecież Lautaro za 111 mln lepszy xD
Ps to drugi Suarez xDD
1
@Coutinho007 Nie wiem co oni widzą w tym Lautaro xD
0
@Arkon Moim zdaniem Lautaro jest wart z 40 milinów to jakby dopłacili 50-60 to spoko. Nie wiem trener się wypowiadał że znajdzie mu miejsce
0
@Arkon Chcesz wymienić Griezmanna na Lautaro? XD
1
@Coutinho007 Już dawno go chciałem jakby przyszedł i do tego VDB byłbym bardzo zadowolony.
2
@marcin000019 Ja też nie wyobrażam sobie tego ale takie niestety jest życie :(
8
Messi zrobił dla tego klubu wszystko i nawet jak odejdzie jutro to będę mu wdzięczny za te lata gry.
1
@Grubson06 A to sorry coś mi się pomyliło mój błąd ;)