1

@Eto'o9 R10 Bo Busi to nie ta sama klasa co Xavi i Iniesta ;)

3

@kkbarca To ja już wolę Rakiticia niż żeby Busi został.

0

@IronSanHybrid ślicznotka.

1

Ile średnio spędzacie tu czasu?

0

@Mroziu Ile Ty masz lat? :o zastanów się

0

@arasz1819 Trzeba było się uczyć ;)

0

@Rudi35 Ta i co będziesz robił? :P

1

@Sebix897 AC Milan

0

@SHIBA Trzeba oglądać wiadomości o 20 może coś o tym powiedzą :p

1

@szela1899 Ale teraz chociaż jest o nim głośno każdy o nim piszę może o to chodziło xD

2

@socha Gorzej niż z dzieckiem widzę ehh co ludzie zrobią dla rozgłosu i kilku zielonych.

0

Wczoraj przy meczu dyskutowałem z kolegą kto jest najlepszym pomocnikiem na świecie oczywiście powiedziałem że KDB a on mi wyskoczył z Tonim Kroosem xD dodał że jest na poziome Xaviego i Iniesty z dawnych lat :p

0

@messiandiniesta Legia ostatnio wariuje na rynku transferowym może to dobry kierunek? :p

0

Gdyby święte krowy tyle nie zarabiały zgodzili by się odejść od razu a tak to jaki inny klub im tyle zaoferuje? Umtiti to ja nie wiem gdzie pójdzie skoro ciągle ma kontuzje.

0

@BarcaInfo Szanuje Luis.

0

@kampe Nie.(15 znaków)

3

@MichVeB Pamiętam że kiedyś parę razy zagrał tam Andre Gomez i podobał mi się bardziej niż Semedo xD

1

@Nostalgiczny_Puyol Uważam że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i jeśli zostanie w Barcelonie to dużo straci.

2

@inFLAMES Ta za czasów Guardioli i jak na boisku miał Inieste i Xaviego.

5

@Wilczeq Bez kitu policjant też facet.

0

@BarcaInfo Ten nouri który od 3 lat w piłkę nie gra?

5

@BarcaInfo Wolał bym żeby odszedł bo jak na rezerwowego za dużo zarabia.

0

@maatiixx On nie ma koronowirusa?

2

@Kuracjusz Czyli Messi i Busi odchodzą.

1

@Barca_Big_Moment To już lepiej Sancho.

0

Komentarz usunięty

0

Neymar wczoraj wyglądał jakby nie chciał tego finału wygrać :/ gra Mbbape też mi się nie podobała spodziewałem się czegoś więcej.

0

@Kuczek Dostałby by złota piłkę ale cóż :(

7

@Hubertusk Normalnie odejdzie Vidal, Busi, Rakitic i Umtiti.

0

@Miszak Po wczorajszym meczu stwierdziłem że on to już bardziej taka 10 niż skrzydłowy, i no to już nie ten sam Neymar co jak odchodził więc nie chciałbym go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?