Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 Bo Busi to nie ta sama klasa co Xavi i Iniesta ;)
3
@kkbarca To ja już wolę Rakiticia niż żeby Busi został.
0
@IronSanHybrid ślicznotka.
1
Ile średnio spędzacie tu czasu?
0
@Mroziu Ile Ty masz lat? :o zastanów się
0
@arasz1819 Trzeba było się uczyć ;)
0
@Rudi35 Ta i co będziesz robił? :P
1
@Sebix897 AC Milan
0
@SHIBA Trzeba oglądać wiadomości o 20 może coś o tym powiedzą :p
1
@szela1899 Ale teraz chociaż jest o nim głośno każdy o nim piszę może o to chodziło xD
2
@socha Gorzej niż z dzieckiem widzę ehh co ludzie zrobią dla rozgłosu i kilku zielonych.
0
Wczoraj przy meczu dyskutowałem z kolegą kto jest najlepszym pomocnikiem na świecie oczywiście powiedziałem że KDB a on mi wyskoczył z Tonim Kroosem xD dodał że jest na poziome Xaviego i Iniesty z dawnych lat :p
0
@messiandiniesta Legia ostatnio wariuje na rynku transferowym może to dobry kierunek? :p
0
Gdyby święte krowy tyle nie zarabiały zgodzili by się odejść od razu a tak to jaki inny klub im tyle zaoferuje? Umtiti to ja nie wiem gdzie pójdzie skoro ciągle ma kontuzje.
0
@BarcaInfo Szanuje Luis.
0
@kampe Nie.(15 znaków)
3
@MichVeB Pamiętam że kiedyś parę razy zagrał tam Andre Gomez i podobał mi się bardziej niż Semedo xD
1
@Nostalgiczny_Puyol Uważam że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i jeśli zostanie w Barcelonie to dużo straci.
2
@inFLAMES Ta za czasów Guardioli i jak na boisku miał Inieste i Xaviego.
5
@Wilczeq Bez kitu policjant też facet.
0
@BarcaInfo Ten nouri który od 3 lat w piłkę nie gra?
5
@BarcaInfo Wolał bym żeby odszedł bo jak na rezerwowego za dużo zarabia.
0
@maatiixx On nie ma koronowirusa?
2
@Kuracjusz Czyli Messi i Busi odchodzą.
1
@Barca_Big_Moment To już lepiej Sancho.
0
Komentarz usunięty
0
Neymar wczoraj wyglądał jakby nie chciał tego finału wygrać :/ gra Mbbape też mi się nie podobała spodziewałem się czegoś więcej.
0
@Kuczek Dostałby by złota piłkę ale cóż :(
7
@Hubertusk Normalnie odejdzie Vidal, Busi, Rakitic i Umtiti.
0
@Miszak Po wczorajszym meczu stwierdziłem że on to już bardziej taka 10 niż skrzydłowy, i no to już nie ten sam Neymar co jak odchodził więc nie chciałbym go.