Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheGoldenEleven Zarobki De Jonga to nieśmieszny żart.
Ps już nie będę pisał o Umtitim bo każdy wie jak jest.
0
@Barca_Big_Moment Szkoda że nie Legiunie :(
0
@Kamiloza91 XD Messi ma rok kontraktu za czapkę gruszek nawet ten prezydent go mam nadzieję nie puści ;) na Sancho starczy :p.
0
@hayek no mamy trzech na dwie pozycje w tym jeden 17 latek a drugi ciągle kontuzjowany :p
0
Gabriel za Suareza kupiło by się jeszcze Sancho i skład okej ;) oczywiście kupili byśmy Sancho za Messiego :)
6
@masq Trochę mnie to już męczy tak szczerze, żaden zawodnik ponad klub jeśli oczywiście to prawda.
0
@Dzemix111 Jako kapitan i legenda Barcelony powinien.
0
Nie żeby coś ale liczę że sam Leo jutro się wypowie coś w tej sprawie ;)
1
@Suzu To podchodzi pod szantaż xD
2
@marcin000019 De Bruyne to najlepszy pomocnik na świecie ;)
1
@staszek171 Pewnie nauczanie online ;)
0
Jakby Messi odszedł koniecznie musimy kupić Sancho to będzie nasz priorytet.
1
@MichalZZZ Pozdrawiam,dobranoc ;)
2
Zamiast Gabriela niech nam dadzą rudego z Citi :p
0
W Barcelonie taki syf już widzę jak Gabriel będzie chciał do nas przyjść xD
1
@ksobi Od razu poprawiłem, autokorekta tylko spokojnie :D
3
Nie mogę już tego czytać że jeśli Messi odejdzie to straci w oczach niektórych wszystko xD ludzie on w pojedynkę ciągnął Barcelonę latami zasłużył na szacunek dożywotni i na to by mógł sobie odejść.
0
Bartek specjalnie pewnie powiedział że poda się do dymisji jak Messi zostanie bo wie że Messi już podjął decyzję i chce trochę się oczyścić z tego.
8
Przecież jak będzie oficialka to prędzej się tego dowiem na cafe bernabeu niż tutaj tragiczne serwery.
0
Te serwery to katastrofa :(
0
@Kuczek Legenda Barcelony już jest.
2
@Hubso Coutinho też strzelał Barcelonie taki zawód piłkarza żeby strzelał gole, gdzie nie odejdzie będę mu kibicował z całych sił.
1
@Hubso A głupot piszesz Messi tu już wszystko wygrał,chce zobaczyć jak Messi będzie sobie radził w innej lidze i tyle.
4
Szczerze to bym chętnie zobaczył Messiego w takim Citi mimo że jestem kibicem Barcelony :p
1
@Hushovt Gdzie kupiłeś?
5
Messi podobno kupił już dom w Warszawie, jego agent był widziany w biurach Legii Warszawa coś jest na rzeczy :p.
1
@Szicek10 Trudno Barcelona to nie tylko Messi musi się pogodzić z odejściem Suareza ;)
0
@kewin To już lepiej niech zostanie.
6
@hoeniker Co??? XDDD Iniesta za Busim?
1
@Firestone Nie że kopie się po czole ale zgodzę się że za czasów Guardioli był tylko dobry ;)