1

@TheGoldenEleven Zarobki De Jonga to nieśmieszny żart.
Ps już nie będę pisał o Umtitim bo każdy wie jak jest.

0

@Barca_Big_Moment Szkoda że nie Legiunie :(

0

@Kamiloza91 XD Messi ma rok kontraktu za czapkę gruszek nawet ten prezydent go mam nadzieję nie puści ;) na Sancho starczy :p.

0

@hayek no mamy trzech na dwie pozycje w tym jeden 17 latek a drugi ciągle kontuzjowany :p

0

Gabriel za Suareza kupiło by się jeszcze Sancho i skład okej ;) oczywiście kupili byśmy Sancho za Messiego :)

6

@masq Trochę mnie to już męczy tak szczerze, żaden zawodnik ponad klub jeśli oczywiście to prawda.

0

@Dzemix111 Jako kapitan i legenda Barcelony powinien.

0

Nie żeby coś ale liczę że sam Leo jutro się wypowie coś w tej sprawie ;)

1

@Suzu To podchodzi pod szantaż xD

2

@marcin000019 De Bruyne to najlepszy pomocnik na świecie ;)

1

@staszek171 Pewnie nauczanie online ;)

0

Jakby Messi odszedł koniecznie musimy kupić Sancho to będzie nasz priorytet.

1

@MichalZZZ Pozdrawiam,dobranoc ;)

2

Zamiast Gabriela niech nam dadzą rudego z Citi :p

0

W Barcelonie taki syf już widzę jak Gabriel będzie chciał do nas przyjść xD

1

@ksobi Od razu poprawiłem, autokorekta tylko spokojnie :D

3

Nie mogę już tego czytać że jeśli Messi odejdzie to straci w oczach niektórych wszystko xD ludzie on w pojedynkę ciągnął Barcelonę latami zasłużył na szacunek dożywotni i na to by mógł sobie odejść.

0

Bartek specjalnie pewnie powiedział że poda się do dymisji jak Messi zostanie bo wie że Messi już podjął decyzję i chce trochę się oczyścić z tego.

8

Przecież jak będzie oficialka to prędzej się tego dowiem na cafe bernabeu niż tutaj tragiczne serwery.

0

Te serwery to katastrofa :(

0

@Kuczek Legenda Barcelony już jest.

2

@Hubso Coutinho też strzelał Barcelonie taki zawód piłkarza żeby strzelał gole, gdzie nie odejdzie będę mu kibicował z całych sił.

1

@Hubso A głupot piszesz Messi tu już wszystko wygrał,chce zobaczyć jak Messi będzie sobie radził w innej lidze i tyle.

4

Szczerze to bym chętnie zobaczył Messiego w takim Citi mimo że jestem kibicem Barcelony :p

1

@Hushovt Gdzie kupiłeś?

5

Messi podobno kupił już dom w Warszawie, jego agent był widziany w biurach Legii Warszawa coś jest na rzeczy :p.

1

@Szicek10 Trudno Barcelona to nie tylko Messi musi się pogodzić z odejściem Suareza ;)

0

@kewin To już lepiej niech zostanie.

6

@hoeniker Co??? XDDD Iniesta za Busim?

1

@Firestone Nie że kopie się po czole ale zgodzę się że za czasów Guardioli był tylko dobry ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?