1

@Thomas99PL Polać mu!

0

Pep nie wróci do Barcelony jako trener pierwszej drużyny sam mówił że może poprowadzi Barcelonę b na koniec swojej kariery trenerskiej ale pierwszej drużyny już nigdy.

2

@Encore Ja tam bym nie przeżył chyba gdyby PSG wygrało zaraz po realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie.

2

@Encore Bayern.

0

@NeroTFP To nasi powinni się chyba czołgać wczoraj.

0

City przypomina mi Barcelonę w ostatnim sezonie Pepa myślę że nie przedłuży umowy i odejdzie już za rok.

0

RB Lipsk z Bayernem będą w finale zobaczcie.

3

Ale ten Pep żyje tym meczem ciągle im coś podpowiada mają w nim oparcie kurde zazdroszczę im.

0

@FafitFCB On jest po prostu KDB.

1

@Cvzx Nie chyba tylko napewno xD

1

Do poniedziałku raczej nie dowiemy się czy zwolnią Setiena czy nie i kto ewentualnie by go zastąpił :/ marzy mi się Erik ten Hag myślicieli że to realne że przyszedł by?

0

@Sebolinho Pytanie kto z Barcelony się nadaje na kapitana?

0

@MichVeB We Fiorentinie co mecz tak grał.

6

Podobno Rakitic opróżnił swoją szafkę już :/ no cóż życzyć mu szczęścia gdzie indziej,jeśli to prawda, dużo mu zawdzięczamy mimo wszystko, liczę że Umtiti i Busi,Vidal zrobią tak samo.

6

Nie grał w tym meczu wiec czego miał się obawiać?

1

@Futbol36 Mnie osobiście nie przekonuję jeśli mam być szczery.

0

Dla mnie najwiekszym kozakiem jest jednak Umtiti nie dość że ciągle ma kontuzje to teraz jeszcze koronowirusa ehh..

2

@MrShakira To gratuluję ;)

0

Coutinho strzelił nam 2 gole i od razu ma wracać do Barcelony a jeszcze do niedawna był wymieniany jako pierwszy do sprzedania lub wypożyczenia xD

0

Setien powinien się sam zwolnić chyba że myśli że zostanie na następny sezon xD

5

@Elnuum Zrobił już wiele dla Barcelony nikt mu nie będzie miał tego za złe.

1

@mtrix563 De Jong?

0

@RomanHoffer To dlaczego tu jesteś w sumie?

4

@BarcaInfo Erik ten Hag? Biorę :D

0

@Cou7_ley Nie przesadzaj.

0

Piszecie żeby Neymar przyszedł no ale czy sam jeden Neymar pomoże? To jest jak łatania dziur a tu trzeba zacząć od gruntownych zmian nowy zarząd, trener i zamienić święte krowy nowymi młodymi zawodnikami.

0

@chudymc Tu jeden Neymar nie wystarczy niestety

1

@Szicek10 Do mnie też każdy wypisuje wydzwania ze znajomych i mi to mówią jakbym meczu nie oglądał :(

1

@Verema Ja to byk się jeszcze nad podwyżką dla chłopaków zastanowił i koniecznie trzeba przedłużyć kontrakt z trenerem :p

2

@Jarema2000 Robert Moreno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?