Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Thomas99PL Polać mu!
0
Pep nie wróci do Barcelony jako trener pierwszej drużyny sam mówił że może poprowadzi Barcelonę b na koniec swojej kariery trenerskiej ale pierwszej drużyny już nigdy.
2
@Encore Ja tam bym nie przeżył chyba gdyby PSG wygrało zaraz po realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie.
2
@Encore Bayern.
0
@NeroTFP To nasi powinni się chyba czołgać wczoraj.
0
City przypomina mi Barcelonę w ostatnim sezonie Pepa myślę że nie przedłuży umowy i odejdzie już za rok.
0
RB Lipsk z Bayernem będą w finale zobaczcie.
3
Ale ten Pep żyje tym meczem ciągle im coś podpowiada mają w nim oparcie kurde zazdroszczę im.
0
@FafitFCB On jest po prostu KDB.
1
@Cvzx Nie chyba tylko napewno xD
1
Do poniedziałku raczej nie dowiemy się czy zwolnią Setiena czy nie i kto ewentualnie by go zastąpił :/ marzy mi się Erik ten Hag myślicieli że to realne że przyszedł by?
0
@Sebolinho Pytanie kto z Barcelony się nadaje na kapitana?
0
@MichVeB We Fiorentinie co mecz tak grał.
6
Podobno Rakitic opróżnił swoją szafkę już :/ no cóż życzyć mu szczęścia gdzie indziej,jeśli to prawda, dużo mu zawdzięczamy mimo wszystko, liczę że Umtiti i Busi,Vidal zrobią tak samo.
6
Nie grał w tym meczu wiec czego miał się obawiać?
1
@Futbol36 Mnie osobiście nie przekonuję jeśli mam być szczery.
0
Dla mnie najwiekszym kozakiem jest jednak Umtiti nie dość że ciągle ma kontuzje to teraz jeszcze koronowirusa ehh..
2
@MrShakira To gratuluję ;)
0
Coutinho strzelił nam 2 gole i od razu ma wracać do Barcelony a jeszcze do niedawna był wymieniany jako pierwszy do sprzedania lub wypożyczenia xD
0
Setien powinien się sam zwolnić chyba że myśli że zostanie na następny sezon xD
5
@Elnuum Zrobił już wiele dla Barcelony nikt mu nie będzie miał tego za złe.
1
@mtrix563 De Jong?
0
@RomanHoffer To dlaczego tu jesteś w sumie?
4
@BarcaInfo Erik ten Hag? Biorę :D
0
@Cou7_ley Nie przesadzaj.
0
Piszecie żeby Neymar przyszedł no ale czy sam jeden Neymar pomoże? To jest jak łatania dziur a tu trzeba zacząć od gruntownych zmian nowy zarząd, trener i zamienić święte krowy nowymi młodymi zawodnikami.
0
@chudymc Tu jeden Neymar nie wystarczy niestety
1
@Szicek10 Do mnie też każdy wypisuje wydzwania ze znajomych i mi to mówią jakbym meczu nie oglądał :(
1
@Verema Ja to byk się jeszcze nad podwyżką dla chłopaków zastanowił i koniecznie trzeba przedłużyć kontrakt z trenerem :p
2
@Jarema2000 Robert Moreno