4

To jest żałosne gdy Juve nie może to sędzia pomoże

0

@marlon_brando Żeby pomagać śmietankowym?

2

@10SzymonBarca10 Bez przesady gramy u siebie i to z Napoli nie z City ;p

0

@arasz1819 Dla mnie Edyta Herbuś to lasencja :D ta tak średnio mi podchodzi

0

@Lares Teraz takiego nie mam ale kiedyś to Iker Casillas.

0

@patrykzmc2000 Wczoraj była mowa o Ericu myślę że to bzdury

10

@MarioVeB! Rozumiem że go nie lubisz ale bez przesady xD

0

@BarcaInfo Tylko Oblak może się z nim równać ;)

1

@MarioVeB! Zobaczą że Barcelona interesuję się Garcia to oni się zaraz za niego wezmą ;)

2

@BarcaInfo Nasz najlepszy transfer ostatnich lat ;) oby zakupili jeszcze Erica stworzyli by parę stoperów na parę ładnych lat :D

5

@MesQueUnClub96 U nas już tego dawno nie ma za Valverde nie dało się męczy oglądać.

2

@kuz I teraz powstaje pytanie gdzie jest policja przecież oni podchodzą z różami dają dziewczynie która idzie z chłopakiem a zaraz podchodzą i chcą 20 złotych xD to podchodzi pod wyłudzenie czy coś to chore

2

Jeśli zagra w końcu na swojej pozycji to pewnie tak będzie ;) bo widzę że ludzie dalej nie rozumieją że lewe skrzydło to nie jego nominalna pozycja :p

2

@barcelonaLM Lyon to wygra ;) juve gra straszną kaszane

3

@Pilka_jest_okragla Wydaje się jakiś taki szczęśliwy kiedyś wgl się nie uśmiechał może to dobry znak ;)

8

@Keriox ,, Ma to zapobiegać również ewentualnym kontuzja" może by tak zaczęli Dembele smarować? :p

0

@horang 2 lata młodszy od Suareza a pensja nie mała lepiej kupić kogoś młodszego

1

@KamilZ Mają kasę to mają i kupują mam nadzieję że rozprawią z kwitkiem dziś real ;)

0

@Messibestplayerintheworld Pamietam jak grał w Romie i strzelił nam gola na wagę zwycięstwa oby dziś się to nie powtórzyło.

0

@DanielOOL Miesiąc 40 zł

0

@eckovSzkoda że Robert nie wygrał złotego buta :/ był bardzo blisko w tym roku :(

7

@Olkovsky9 Mądry facet widać że dojrzały taki szkoda go trochę :/.

3

@Kuubs21 Wydaje mi się że jest za drewniany na Barcelonę ale to tylko moje zdanie ;) No i prawdopodobnie chcą go sprzedać właśnie :)

8

@MXFCB A ja w Boga :D

1

@Kacper1432 Lepiej go teraz kupić za 20 mln niż za 3 lata za 100 mln bo naprawdę świetnie się zapowiada.

2

@BarcaInfo Teraz widać jaki szacunek ma do tego klubu i do kibiców.

7

@Janiama Kupowanie topowych piłkarzy nam nie wychodzi ( Griezman, Cou, Dembele) moim zdaniem powinniśmy stawiać na młodzież oni są głodni trofeów.

2

@speed1 Przecież będzie Pjanic :p

3

@szkutnik91 Tak a potem taki Bayern czy PSG go sobie zgarnie nie ma co czekać 20 mln plus 10 zmiennych to nie jest jakiś wielki wydatek jak za tak świetnie zapowiadającego się obrońcę.

0

@MichVeB Jeśli miałby odejść do ligi angielskiej to tylko Manchester City.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?