Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To jest żałosne gdy Juve nie może to sędzia pomoże
0
@marlon_brando Żeby pomagać śmietankowym?
2
@10SzymonBarca10 Bez przesady gramy u siebie i to z Napoli nie z City ;p
0
@arasz1819 Dla mnie Edyta Herbuś to lasencja :D ta tak średnio mi podchodzi
0
@Lares Teraz takiego nie mam ale kiedyś to Iker Casillas.
0
@patrykzmc2000 Wczoraj była mowa o Ericu myślę że to bzdury
10
@MarioVeB! Rozumiem że go nie lubisz ale bez przesady xD
0
@BarcaInfo Tylko Oblak może się z nim równać ;)
1
@MarioVeB! Zobaczą że Barcelona interesuję się Garcia to oni się zaraz za niego wezmą ;)
2
@BarcaInfo Nasz najlepszy transfer ostatnich lat ;) oby zakupili jeszcze Erica stworzyli by parę stoperów na parę ładnych lat :D
5
@MesQueUnClub96 U nas już tego dawno nie ma za Valverde nie dało się męczy oglądać.
2
@kuz I teraz powstaje pytanie gdzie jest policja przecież oni podchodzą z różami dają dziewczynie która idzie z chłopakiem a zaraz podchodzą i chcą 20 złotych xD to podchodzi pod wyłudzenie czy coś to chore
2
Jeśli zagra w końcu na swojej pozycji to pewnie tak będzie ;) bo widzę że ludzie dalej nie rozumieją że lewe skrzydło to nie jego nominalna pozycja :p
2
@barcelonaLM Lyon to wygra ;) juve gra straszną kaszane
3
@Pilka_jest_okragla Wydaje się jakiś taki szczęśliwy kiedyś wgl się nie uśmiechał może to dobry znak ;)
8
@Keriox ,, Ma to zapobiegać również ewentualnym kontuzja" może by tak zaczęli Dembele smarować? :p
0
@horang 2 lata młodszy od Suareza a pensja nie mała lepiej kupić kogoś młodszego
1
@KamilZ Mają kasę to mają i kupują mam nadzieję że rozprawią z kwitkiem dziś real ;)
0
@Messibestplayerintheworld Pamietam jak grał w Romie i strzelił nam gola na wagę zwycięstwa oby dziś się to nie powtórzyło.
0
@DanielOOL Miesiąc 40 zł
0
@eckovSzkoda że Robert nie wygrał złotego buta :/ był bardzo blisko w tym roku :(
7
@Olkovsky9 Mądry facet widać że dojrzały taki szkoda go trochę :/.
3
@Kuubs21 Wydaje mi się że jest za drewniany na Barcelonę ale to tylko moje zdanie ;) No i prawdopodobnie chcą go sprzedać właśnie :)
8
@MXFCB A ja w Boga :D
1
@Kacper1432 Lepiej go teraz kupić za 20 mln niż za 3 lata za 100 mln bo naprawdę świetnie się zapowiada.
2
@BarcaInfo Teraz widać jaki szacunek ma do tego klubu i do kibiców.
7
@Janiama Kupowanie topowych piłkarzy nam nie wychodzi ( Griezman, Cou, Dembele) moim zdaniem powinniśmy stawiać na młodzież oni są głodni trofeów.
2
@speed1 Przecież będzie Pjanic :p
3
@szkutnik91 Tak a potem taki Bayern czy PSG go sobie zgarnie nie ma co czekać 20 mln plus 10 zmiennych to nie jest jakiś wielki wydatek jak za tak świetnie zapowiadającego się obrońcę.
0
@MichVeB Jeśli miałby odejść do ligi angielskiej to tylko Manchester City.