5

Jakoś trudno mi w to uwierzyć że do wymiany Semedo Cancelo City chce nam jeszcze Erica Garcie dać to świetnie zapowiadający się obrońca który super wyprowadza piłkę Pep lubi takich pasuje to do jego filozofi więc tym bardziej w to nie wierzę.

0

@dariooo Już grywał na 9 i dawał sobie rade więc nie wiem gdzie Ty słyszałeś że nigdy nie był 9.
Ps nie wiem jak Ty ale ja nie pisze o zawodnikach których nie znam ;)

0

@KamilZ Przecież to Bartek sprzedaje i kupuję kogo chce myślę że Setien nie ma nic do gadania.

1

Memphis Depay jako nowa 9 Barcelony co byście powiedzieli? Ma jeszcze rok kontraktu więc nie byłby drogi.

2

@Kidd Meczowego byczku popraw sobie ;)

4

@Coutinho007 To już wiadomo czemu Griezman z Messim się nie dogaduję.

0

Z ciekawości zobaczyłem na profil Inakiego Williamsa na Transfermarkt i on rzeczywiście ma umowę do 2028 roku czy wdał się jakiś błąd? Bo szczerze powiedziawszy to jestem zaskoczony.

1

@BARCA171 W historii całej to nie wiem ale wiem ze w ostatniej dekadzie to Messi

0

@Kubox Z pocztą mam taki problem jak jest list polecony to nie chce im się wchodzić po schodach i zostawiają w skrzynce na listy wezwanie do odebrania listu na poczcie.

0

@messiandiniesta Dobra dzięki ;)

1

@Statistics To do którego roku życia on grał?

2

@PatrychoO O tym samym pomyślałem.

2

@Hushovt Jedyny minus to to że miał kilka lat przerwy od trenowania ale myślę że dałby radę.

3

Co byście powiedzieli na Milika w Barcelonie zamiast Martineza? Cena to około 35-40 mln pensja mniejsza a staty mają podobne.

0

Gdyby sprzedali Semedo kogo byście sprowadzili? Ja osobiście kupił bym Desta z Ajaxu.

7

@DonMatteo901 No a czego Ty się po nim spodziewasz?

4

@Robertbarca34 Oczywiście że San Andreas klasyk.

0

@BarcaInfo A co z Vidalem?

6

@ForcaMilosz Nie porównuj tych piłkarzy do piłkarza top 3 na świecie.

0

@ViscaBarca123 Od kiedy o nim napisałeś zacząłem się interesować tym zawodnikiem i powiem szczerze robi wrażenie fajnie gdyby niedługo dostał szansę od Setiena chociaż w meczach przed sezonowych.

16

@Pilka_jest_okragla Vidal Rakitic powinni odejść Puiq musi grać od następnego sezonu w 1 składzie nie wyobrażam sobie innego scenariusza.

0

Ktoś wie czy Celta aktywuje klauzule za Alcantara bo 16 mln za takiego zawodnika to grosze.

1

@sendesara W takim razie zastanawia mnie ile taki Ramos zdobył?

7

@Arkon A gdzie jest Eden Hazard?

6

@KamilZ Puiq ma 21 lat i uważam że to jest zawodnik na 1 skład a Fati musi się ogrywać jeśli ma przyjść Trincao jest Dembele to gdzie Ty chcesz zamieścić jeszcze Sancho i kogo kosztem?

5

@KamilZ A gdzie miejsce dla Fatiego i Puiqa?

1

@4drian0 Od nowego sezonu dmuchają na zimne żeby znowu się nie połamał.

2

Nie obraził bym się gdyby dzisiaj Lazio wygrało.

3

@FanRamosa Pamiętam jak wam podbiliśmy cenę za niego ;)

7

@umtiti Tak może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?