3

@itmustbejoke Jeszcze Pjanic nam gola strzeli i co wtedy? :p

0

Bardziej jako klub nie lubicie realu czy psg? Ja osobiście białych :p

11

W sumie mamy szczęście bo nikt nie ma tak zajebiste** strony jak my kibice Barcelony :D

5

Jak dla mnie to w tym sezonie mógłby przyjść tylko Eric Garcia świetny obrońca który mógłby powoli zastępować Pique i jakiś klasowy pomocnik np Thiago a sprzedał bym Rakiticia Vidal Umtitiego.

14

Fati na boisku przypomina mi bardzo Neymara :D

0

Pedri to ofensywny pomocnik czy lewoskrzydłowy?

1

@BarcaInfo Taki trochę Neymar ;)

1

Nie rozumiem skoro Puiq zagrał dobrze w poprzednim meczu to powinno się go nagradzać a nie sadzać na ławce nie dziwię się że potem tak grają święte krowy w naszym zespole skoro wiedzą że i tak mają gwarantowany 1 skład ( np Suarez)

0

Całym serduszkiem za Atletico Bilbao!!

0

@donleo12 Jeśli przegrają to myślę że tak.

0

@Konias4318 Messi gra na jego pozycji i w tym jest problem.

0

@Konias4318 Jak gra na nie swojej pozycji to jak ma strzelać?

1

Mordeczki mam taką rozkmine Messi za rok może odejść wiadomo zrobił swoje będzie miał 34 lata i teraz powstaje pytanie kto zostanie nowym liderem drużyny? Suarez? Pewnie za rok też odejdzie wieku i formy nie oszuka Pique Alba Busi Rakitic Vidal cały trzon tej drużyny jest dobrze po 30 więc też będzie trzeba ich wymienić za kogoś przed nami wielką rewolucja w klubie która na pewno nie potrwa przez okienko dwa tu trzeba zbudować na nowo drużynę więc Griezmanna bym zostawił myślę że będzie ważnym ogniwem tej nowej drużyny na czele z Puigiem i Matsem.

0

@q4s3y Jeśli byś pisał takie pierdoły jak on to też bym Cię nazwał trollem ;)

0

@Thomas99PL Ziomek masz konto 7 dni niezły troll z Ciebie

0

Ja tam na jego miejscu bym odszedł swoje zrobił już w Barcelonie ;)

0

@kkbarca Co za barany to takie propomocje na rynku a Ci kretyni dalej patrzą jak kupić Martineza za 111 mln.

1

@LuisSalvano Właśnie widzę nie ma z kim dyskutować. Dzięki ;)

0

@Lares napisałem to do Ciebie nie do wszystkich problem z czytaniem ze zrozumieniem?

1

@Lares Gdyby Neymar trafił do Barcelony i strzelał bramki też byś miał mokro :p

0

@BarcaInfo Neymar se queda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Niech ten zarząd już wypier*** traktują piłkarzy jak karty przetargowe motaja się jak gówno w gnoju bo na niczym się nie znają jeszcze jak przez nich Messi odejdzie to o nich i ich debilizmie książkę będzie można napisać!

0

@BarcaInfo Brawo Liverpool!

3

Nie zdziwił bym się jeśli naprawdę Leo nie przedłuży umowy z tą banda idiotów już się tyle lat użera

0

@jacobFCB Ja coś czuję że do sierpnia zanim wróci to go już tu nie będzie :P

1

@Coutinho007 Po nich można spodziewać się wszystkiego mnie już nic nie zdziwi

2

@Veb1233 Wychodzi na to że Valverde jest Lepszy od Jurgena Kloppa :p

1

@Pilka_jest_okragla Pewnie Tata Martino :D

0

De Bruyne to taki Messi tylko jako pomocnik ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?