Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@itmustbejoke Jeszcze Pjanic nam gola strzeli i co wtedy? :p
0
Bardziej jako klub nie lubicie realu czy psg? Ja osobiście białych :p
11
W sumie mamy szczęście bo nikt nie ma tak zajebiste** strony jak my kibice Barcelony :D
5
Jak dla mnie to w tym sezonie mógłby przyjść tylko Eric Garcia świetny obrońca który mógłby powoli zastępować Pique i jakiś klasowy pomocnik np Thiago a sprzedał bym Rakiticia Vidal Umtitiego.
14
Fati na boisku przypomina mi bardzo Neymara :D
0
Pedri to ofensywny pomocnik czy lewoskrzydłowy?
1
@BarcaInfo Taki trochę Neymar ;)
1
Nie rozumiem skoro Puiq zagrał dobrze w poprzednim meczu to powinno się go nagradzać a nie sadzać na ławce nie dziwię się że potem tak grają święte krowy w naszym zespole skoro wiedzą że i tak mają gwarantowany 1 skład ( np Suarez)
0
Całym serduszkiem za Atletico Bilbao!!
0
@donleo12 Jeśli przegrają to myślę że tak.
0
@Konias4318 Messi gra na jego pozycji i w tym jest problem.
0
@Konias4318 Jak gra na nie swojej pozycji to jak ma strzelać?
1
Mordeczki mam taką rozkmine Messi za rok może odejść wiadomo zrobił swoje będzie miał 34 lata i teraz powstaje pytanie kto zostanie nowym liderem drużyny? Suarez? Pewnie za rok też odejdzie wieku i formy nie oszuka Pique Alba Busi Rakitic Vidal cały trzon tej drużyny jest dobrze po 30 więc też będzie trzeba ich wymienić za kogoś przed nami wielką rewolucja w klubie która na pewno nie potrwa przez okienko dwa tu trzeba zbudować na nowo drużynę więc Griezmanna bym zostawił myślę że będzie ważnym ogniwem tej nowej drużyny na czele z Puigiem i Matsem.
0
@q4s3y Jeśli byś pisał takie pierdoły jak on to też bym Cię nazwał trollem ;)
0
@Thomas99PL Ziomek masz konto 7 dni niezły troll z Ciebie
0
Ja tam na jego miejscu bym odszedł swoje zrobił już w Barcelonie ;)
0
@kkbarca Co za barany to takie propomocje na rynku a Ci kretyni dalej patrzą jak kupić Martineza za 111 mln.
1
@LuisSalvano Właśnie widzę nie ma z kim dyskutować. Dzięki ;)
0
@Lares napisałem to do Ciebie nie do wszystkich problem z czytaniem ze zrozumieniem?
1
@Lares Gdyby Neymar trafił do Barcelony i strzelał bramki też byś miał mokro :p
0
@BarcaInfo Neymar se queda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Niech ten zarząd już wypier*** traktują piłkarzy jak karty przetargowe motaja się jak gówno w gnoju bo na niczym się nie znają jeszcze jak przez nich Messi odejdzie to o nich i ich debilizmie książkę będzie można napisać!
0
@BarcaInfo Brawo Liverpool!
3
Nie zdziwił bym się jeśli naprawdę Leo nie przedłuży umowy z tą banda idiotów już się tyle lat użera
0
@jacobFCB Ja coś czuję że do sierpnia zanim wróci to go już tu nie będzie :P
1
@Coutinho007 Po nich można spodziewać się wszystkiego mnie już nic nie zdziwi
2
@Veb1233 Wychodzi na to że Valverde jest Lepszy od Jurgena Kloppa :p
1
@Pilka_jest_okragla Pewnie Tata Martino :D
0
De Bruyne to taki Messi tylko jako pomocnik ;)