2

Mam pytanko gdyby od was zależało którego trenera wybrać byłby to Jurgen Klopp czy może Pep Guardiola? Ja postawił bym jednak na Hiszpana

1

@BarcaInfo Objęcie Barcelony po wyborach i wszystko jasne ;)

1

@cat_r37 No tak Puiq ostatnio pchał piłki do przodu widać było u niego głód gry i miłość do klubu( wystarczy spojrzeć jak się cieszy z gola kolegów) będziemy mieli z niego pociechę tak samo z Fatiego myślę że rok dwa i to będą prze koty ;) tylko musi ktoś ich odpowiednio poprowadzić oczywiście

0

@cat_r37 Kazał wystawiać Setienowi więcej młodych wiem wiem to na plus bo młodzi ogrywają się itd ale wydaje mi się że powinni obdarzyć go zaufaniem większym bo jak wiadomo wyników nie ma i tak po cichu zastanawiam się dlaczego czy odgórnie ktoś ustala składy czy też nie

8

Cieszę się że Xavi nie został trenerem w styczniu przecież ten zarząd zrobił by z niego kozła ofiarnego kazał by mu wystawiać zawodników jakich oni chcą a potem by go jeszcze zwolnili albo sam by odszedł dlatego poczekajmy jeszcze rok i miejmy nadzieję doczekamy się spoko prezydenta (mam na myśli Fonta)

5

@BarcaInfo Wydaje mi się że to by był strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o trenera już po zwolnieniu Valverde byłem jego zwolennikiem

1

@LuisSalvano Oprócz Barcelony lubię i oglądam Manchester City i Ajax ;)

6

@Pilka_jest_okragla Trzeba będzie go pożegnać akcja pod naszą bramka a ten sobie truchta.

0

@ksobi Tak a pieniążki z monopolu wezmą niech oni już żadnych transferów nie robią przyjdzie Font to będzie robił.

0

@MaTt_BarcaFan Dembele bym zostawił to kozak dalej wierze że ominą go te kontuzje w końcu.

4

@Dendi_VeB A Arthur przepraszam bardzo to jakiś lider pomocy czy co? Bo po za robieniem kółeczek i podawania do tyłu nic nie gra.

2

Po co nam Thiago jak mamy jego brata to co on dziś grał to kosmos jeśli mieli byśmy go sprzedać za śmieszne 16 mln to już niech siedzi żeby nie kontuzje byłby w ścisłym topie ;)

1

@BarcaInfo I super humor poprawiony

0

@Rysiu Polonistą jesteś czy masz kompleksy bo skończyłeś tylko podstawówkę i udajesz mądrego w internecie? ;)

1

@deyna2018 Gdybym miał choroby współistniejące to bym nie pojechał to znaczącą różnica ;)

0

@Hosh Nie ma tematu Neymara w Barcelonie pogudzcie się z tym on już nie wróci

1

@deyna2018 Co jest? :D pewnie żebym pojechał

0

Zobaczymy jak zaprezentuje się Pjanic oglądamy pany ;)

1

@FafitFCB No idealna jest kobieta marzenie ehh

6

@Foton Pójdziesz zagłosować na bosaka? :D

4

@BarcaInfo Co oni głupi? Hakimi to świetny grajek

0

@MarioVeB! To trochę przepych w pomocy będzie bo dołączyć ma jeszcze Matheus Fernandez chyba że Barcelona zamierza tylko na nim zarobić od razu go sprzedać i nie zapominajmy o Aleni który wróci z wypożyczenia

1

@IronSanHybrid No w ostatnich meczach to Rakitic naprawdę gra dobrze może dobrze zrobiła mu zmiana trenera i odpoczynek i a to nie widziałem jeszcze będę musiał zobaczyć dzięki ;)

0

Jak myślicie Rakitic i Vidal odejdą po przyjściu Pjanicia? Bo przecież muszą zrobić miejsce młodym tylko pytanie czy obydwoje czy tylko jeden z nich a jak tak to który?

4

@kamiVeB Wczoraj z ciekawości wszedłem na stronę juve i teraz pytanie czemu wybrałeś te najgorsze opinie? Wiele osób zastanawiało się czy to dobry deal z ich strony bo Arthur w Barcelonie nie pokazuje nic

6

@Pilka_jest_okragla Pedri Puiq De Jong? Jak najbardziej liczę na tych chłopaków.

2

Sposób poruszania się Kubo bardzo przypomina mi Messiego wiadomo Messi to Messi jedyny taki ale coś w tym Kubo jest jednak.

0

@ranger3120 Może długo stal koła się zblokowaly wgl nie chce ruszyć nawet jak dodasz więcej gazu?

0

@VanBest wydaję mi się że już z juve do gadany

5

@IronSanHybrid ślicznotka;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?