Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@lukas10 Napisałem żeby złożyli ofertę czyli żeby spróbowali go ściągnąć tym bardziej że przez dwa lata nie będą mogli grać w lidze mistrzów
6
Jeśli już chcą Lautaro za 100+ niech złoża ofertę za Gabriela Jesusa byli by w podobnej cenie a Gabriel zjada Lautaro.
0
Żadnego Lautaro w tym okienku nie sprowadza Barcelona w obecnej sytuacji nie ma pieniędzy na takie eksperymenty.
0
@Adamski69 nie wygląda na takiego :p
0
Śniło mi się że na 9 do nas wrócił Bojan i co pakował chłopak to głowa mała.
1
Pije wasze zdrowie mordeczki ;)
1
@Pilka_jest_okragla Na ławce rezerwowych.
5
@DLFCB Lfc pozyska Timo za 55 a my Lautaro za 111 mln :/
0
@artur_26 Już wyszliśmy na Dembele
0
@Filip_10 Nie napisałem że nieuczciwość trzeba ignorować ale w życiu niestety są takie rzeczy na które nie mamy wpływu i to jest straszne też chciałbym żeby na świecie zapanował spokój i wszystko było idealnie.
0
@Barca1992Oczekujesz uczciwych ludzi wśród polityków? Naprawdę naiwni jesteście
2
@Chakalaka I tak czego by nie zrobił ktokolwiek wam zawsze będzie źle.
0
@Transu96 Paweł pobierał by zbyt duża pensje odpada niestety.
0
Co byście powiedzieli na to żeby kupili Milika zamiast Lautaro?
1
Zamiast Pjanicia niech kupią Tonaliego ehh.. :(
2
@Barcelon1899 Fajne dupeczki
0
Wiecie może czy można już pojechać na myjnię i umyć auto? XD
0
@Pilka_jest_okragla Pamiętam jak grał w BVB to był dla mnie piłkarzem marzeniem bardzo przyjemnie oglądało mi się jego grę ja ciągle liczę że on odpali jak wraca po kontuzji jak głupi liczę że to już jego ostatnia kontuzja i w końcu wskoczy na swój poziom.
0
@MichVeB Mi się wydaje że Suarez za rok no góra dwa odejdzie z Barcelony :/ wiem że 111 mln to dużo jak za Lautaro dlatego liczę że włączenie w transfer innych zawodników trochę obniży jego cenę.
1
@MichVeB Masz rację zostaniemy ze starym Suarezem po co nam nowy młody napastnik.
0
@Mns21 Jeśli by im się to nie udało to jakie będą mieli konsekwencję?
1
@BarcaInfo Nie wiesz może na ile go Ajax wycenia?
1
@Mario96w Bo ogarnęli że za nie mają dużo zielonych
0
@LuisSalvano Ja na jednym i drugim wgl nie ma z nich pożytku a kasę biorą
0
@LuisSalvano Najlepiej ich dwóch
0
@Gwyn masz go? Polecasz?
0
@BarcaInfo chodzi o Pjanicia?
0
Jaki telefon polecacie do 2 tysięcy?
0
@MesQueUnClub_87 Jest na tyle wyceniany podobno Barcelona jest nim zainteresowana więc miałem prawo tak napisać i no żebyś się nie zdziwił czasem xD
1
@Mns21 A my za Pjanicia dajemy 60 xD Sane szkoda miałem mała nadzieję że go wyciągniemy.