Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hiacynk David Beckham
0
@Homeopata8989 PSG jest BVB nie ma.
1
@Encore Jego agentem jest Mino Raiola będzie chciał go sprzedać za jak największe pieniążki żeby mieć kasę z prowizji nie wierzę w taka wymianę.
0
@LuisSalvano Dalej masz nadzieję?
0
@dominik127pl Po naszym zarządzie nie zdziwię się już niczego więc..
0
@Messibestplayerintheworld Tzn podobno w każdej plotce jest ziarnko prawdy.
0
Słyszeliście już te plotki o Pogbie że niby Barcelona się nim interesuje?
0
Myślicie że Lautaro jest zaklepany przez Barcelonę?
3
@barteq Daj spokój z tym Puigiem gościu jest przereklamowany.
0
@daniel32778 W którym meczu dawał więcej niż tych trzech zawodników razem wziętych?
0
@Homeopata8989 Dałbym mu jeszcze jeden sezon na pokazanie swoich możliwości.
0
@Striker Czego oni już nie wymyśla.
0
@KonradVEBVEB Mój ulubiony zespół
1
@Coutinho007 Najgorsze jest to że oni prawdopodobnie go kupią jeśli okaże się kolejnym niewypałem za +100 mln to mi po prostu ręce opadną.
1
@Coutinho007 Znaczy no ja też uważam że 111 mln za Lautaro to za dużo :/.
3
@Messibestplayerintheworld
Bardzo chciałem żeby trafił do Barcelony ale chyba Lfc to dla niego lepszy kierunek.
0
@Mns21 No i miał rację
0
@Szreko Dzięki ;)
0
Znacie jakąś fajną stronkę z koszulkami piłkarskimi bo chciałem sobie kupić koszulkę Ajaxu?
0
Myślicie że Puig zrobi karierę w Barcelonie czy raczej nie?
0
@KapitanFCB Skoro każdy ma obowiązek podawać do Messiego to jak chcecie to widzieć?
2
@KapitanFCB Barcelona to nie tylko Messi przyjdzie nowy prezydent i zrobi w końcu drużynę.
0
Barcelona z Realem gra na eleven jak coś ;)
1
Mam nadzieję że w przyszłym sezonie już Cię tu nie będzie.
7
Ramos bandyta boiskowy
1
@BarcaInfo Pewnie kupią tylko Lautaro.
1
@Kaperan1357 Barcelona Real leci stary mecz na eleven
22
Spójrzcie na Daniego i Abidala no miodzio nie ma czego się przyczepić wydaje mi się że każdy broni każdy atakuje tak płynnie grają dawno takiego meczu nie oglądałem brakowało mi tego.
22
Przecież w tym meczu nie ma ani jednego słabszego zawodnika Barcelony każdy chodzi jak w zegarku.
4
@BarcaInfo Pamiętam jak go Barcelona kupiła to skakałem z radości.