Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon A Dani Alves? Najlepszy Brazylijczyk który grał w Barcelonie najlepszy prawy obrońca w historii.
2
@koziar Zapomniałeś napisać ile w ciągu tych 3 sezonów Neymar spędził w szpitalu przez kontuzje a ile Dembele ;)
0
@Colon Kebab 2 razy się nim zatrulem i od tego czasu nie chce nawet na to patrzeć.
2
@Triv44 Bastian Oczipka te jest kozackie :P
2
Donyella Malena trzeba kupić i odpuścić sobie tego Lautaro niech dalej się tam kopię po czole w Interze.
1
@Pewex Pójdziesz na orlik to będziesz miał te same widowisko albo i lepsze.
0
@BarcaInfo Czyli nici z Erica Garcii skoro interesują się już innymi zawodnikami?
1
@Kuczek On przynajmniej zapiernicza na boisku ja nie wiem czy chciałbym ubić muche w kiblu z Umtitim który wiecznie nie ma formy i który nie chciał się poddać operacji i teraz są tego skutki że ciągle leży w salach szpitalnych ;)
9
Rafinha ma klauzulę 16 mln a oni mogą zapłacić 10 mln przecież to jest śmieszne 16 mln za takiego gracza to grosze jeśli Barcelona sprzeda go po niższej cenie to po prostu ręce opadają.
1
@MarioVeB! Myślę że osoby które by chciały z powrotem Neymara wiedzą że zna klub wykręcał fajne liczby i odmienił by w pewnym sensie naszą gre ale zgodzę się że nie jest to niezastąpiony piłkarz bo chętnie u nas na skrzydle zobaczył bym Sancho, Sane lub Ferrana Torresa jest dużo opcji.
0
@Coutinho007 Pamiętam jeszcze gdy grał w Juventusie w finale z Barceloną itd świetnie zapowiadający się zawodnik ale jednak no czegoś mi w nim brakuję w sumie dobre porównanie do Viniciusa ;)
0
@MarioVeB! Dembele jest obunożny na lewej i prawej zagra :)
2
@MarioVeB! Jeśli Dembele będzie zdrowy będą omijać go kontuzje to zjada Comana.
1
@Coutinho007 To może rzeczywiście powinni mu dać szansę w meczach przed sezonowych i zobaczyć.
1
Nie wydaje wam się że Emerson jest trochę za drewniany na Barcelonę i dlatego go sprzedają? Jak dla mnie mogą nawet sprzedać Semedo żeby kupić Desta.
0
Polecacie film jak zostałem gangsterem?
0
@patrykzmc2000 Wiesz jakoś ten nawias rzucił mi się w oko :D
1
@DanielOOL Widzę Marca i nie czytam dalej :P
0
@payn100 Szczerze ja też tak uważam że te osoby powinny odejść do tej grupy dodał bym jeszcze busiego i Messi za rok powinien odejść bo chce w końcu zobaczyć drużynę złożona z młodych piłkarzy którzy chcą odnosić sukcesy w Barcelonie a nie opierać swoją grę taktykę tylko na Messim.
2
@MichVeB Chińszczyzna jakaś może
0
@FafitFCB Pewnie chodzi o Semedo.
0
@stone80 Mam dobre wspomnienia kiedy w ekipie Barcelony prawie każdy był Hiszpanem.
1
Manchester Citi już zaklepał sobie transfer Ferrana Torresa? Wiem że kupiliśmy Trincao mamy Fatiego Dembele ale jednak chciałbym go u nas zobaczyć i kosztuje stosunkowo niska cenę bo chyba 35 mln no i jest Hiszpanem.
0
@kamilop Ale był czas co się starała.
0
@kamilop Fabregas,Thiago,na dole kolega napisał że Grimaldo ja też uważam że będziemy chcieli go sprowadzić bo to taki Alba 2, teraz znowu chcemy Erica może nie za wszelką cenę ale mimo wszystko.
1
Smutne jest to że nasi wychowankowie odchodzą a potem stajemy na głowie żeby ich sprowadzić z powrotem z drugiej strony nie wiadomo jakby potoczyła się karierą Erica gdyby został w Barcelonie czy by się na tyle rozwinął.
0
@adamslowiczyVEB wierzysz że za Semedo dadzą nam Cancelo plus młodego perspektywicznego obrońcę?
0
@Ghotti 2 lata i lepszy projekt sportowy w City ale no zobaczymy.
5
@Ratamahatta Ja tam bym wolał Erica Garcie ale to raczej niemożliwy transfer.
3
@jeyx77x Tylko nas nie stać teraz na taki eksperyment bo Cou ma bardzo dużą pensje.