LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co ma symbolika złotego rogu do Valdesa?
I czemu ma być chamem? Co takiego chamskiego zrobił?
3
Ludzie są, jacy są. Czyli głupi i zawistni.
Nie wiem czy jest sens przejmować się każdym durnym komentarzem. Szkoda zdrowia.
11
wczoraj też miałeś urodziny?
0
Jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty, to podchodzi już do sprawy "nienormalnie"?
2
Jesteśmy krajem męczenników. Dlatego.
0
Kurde, to kijowo Ci wyszło.
Szkoda, że nie możesz tego reklamować.
Chyba, że drogą mailową możesz spróbować coś załatwić.
Spróbować nie zaszkodzi.
1
A ile zaplaciłeś?
Bo tak serio, jeśli chciałeś idealnie, to trzeba było kupić oryginalną.
0
Nie ma za co :)
Jeśli chodzi o zrozumienie, to raczej skupiłbym się na twojej osobie.
To czego nie rozumiesz, starałem się wytłumaczyć.
Jak widać, twoje szaraki tego nie ogarniają.
1
Pewnie dlatego, że jest zawodnikiem Barcy.
2
Jakoś kasę trzeba prać.
0
Znak interpunkcyjny. Odsyłam do elementarza i proponuje użyć trochę szarakow
0
Używaj przecinkow
13
Ja bym poszedł tam gdzie jest wykład....albo na piwo.
A tak serio, masz plan zajec?
1
To sprawdź, jak się dokładnie pisze. Masz przecież Internet.
6
LepsZe to, niż czytać głupie komentarze o Ronaldo
1
Bomba :)
Dzięki za linka.
0
Bo tam się wcześniej sezon zaczyna.
0
Swoją drogą, nie masz żadnej książki w domu?
0
To masz odpowiedź. Nie było tak źle.
0
A film/serial skąd wezmiesz?
0
A może Książka?
5
A co to ma do twojej pierwszej wypowiedzi?
6
Jest remis, to jakie baty?
0
Spoko, Twoja opinia. Rozumiem doskonale - tzn miałem takie podejście, ale z odrobiną dystansu, nie widzę przeszkód, żeby kogoś ocenić.
8
to trzeba być gejem żeby powiedzieć, że facet jest przystojny,brzyki,etc?
3
A kiedy mają odbywać się mecze eliminacyjne? W wakacje, kiedy piłkarz może odpoczac?
1
Miał wyjść w klapkach na CA?
0
A po co Ci kilka kont?
1
Po 'epickim' meczu? Autor chyba się zapedzil że słownictwem.
1
Ups, uprzedziles mnie. Teraz mam przechlapane