14

Przecież to Ty przesadzasz.

0

Gdzie jest takie zdanie napisane?

0

Bo wtedy nie czuł dyskomfortu.

1

No i wszystko jasne. W tym wypadku gówno widziałeś, gówno wiesz.

0

Dzięki.

0

Czy wie ktoś może czy w jakiś lokalu w Malborku obejrzę dzisiejszy mecz Barcy?

7

A Ty i tak musiałem to skomentować.

Nie mieli pisać o nim bo...?
Prawie na całej okładce jest Messi, ale to ciągle mało.

0

Tak :P

0

Poza tym, co ma strzelona bramka do tego, że jest przereklamowany?

0

Rozumiem, że śledzisz każdy jego mecz?
Można nie doceniać czyjegoś talentu (np. woląc CR od Messiego), ale od razu, że przereklamowany?!

34

Iniesta w Espanyolu jest na szcescie nietykalny. O tym trzeba pamiętać

0

Chyba jednak ja byłem wcześniej :)
http://www.fcbarca.com/61519-barcelona-w-polfinale-pucharu-krola,dyskusja-3290978.html (z mała literówką)

31

No i powiedział mu, żeby tego nie robił.

2

Przeczytaj tekst, to się dowiesz.

"wogole" piszemy osobno.

8

Bez urazy, ale strasznie słabe to jest.

0

Ale nie bez powodu został wypożyczony na dwa lata i nie bez powodu drugi rok spędza gdzie indziej.

Dla innego przykłądu. Thibaut Courtois - 3 lata w AM.

To chyba powinno już Ci wystarczyć, że zawodników wypożycza się na 1,2,3 lub nawet więcej, w zależności od zawodnika i potrzeb kadrowych.

2

Mi możesz wytłumaczyć, dlaczego żaden klub nie pozwoli sobie na 2 letnie wypożyczenie zawodnika.



Tak przy okazji - Denis został wypożyczony na dwa lata do Sevilli.

1

"tolerujĘ" :)

Widzisz, zamiast się dalej "frajerzyć" i nie tolerować "innych", to może przestałbyś tolerować swoje błędy.
"Lajki" przeminą, a ty dalej nie będziesz wiedział, gdzie przecinek wstawić.

4

Czyli żałujesz komentarza?

2

Tępić wcześniactwo, ale filmik chętnie zobaczysz?

0

Ja tam mu nie liczę, może strzelać ile chce.

0

Nie chciałeś poczekać z tym pytanie na "po meczu"?

1

Co racja, to racja.

0

Nie wiem o co wam ludzie biega, że jest na niego nagonka.
Zbliża się euro, zależy mu na dobrej atmosferze... to źle?

0

Bojan dostal nawet owacje na stojąco.

0

0

Dokładnie, Chelsea już to udowodniła. Zawsze gorsza, a parę razy wygrała.

5

już się kara dla niego skończyła, jest już wolnym człowiekiem.

0

nie lepiej manita?
nie ma szału przy 1:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?