LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Przecież to Ty przesadzasz.
0
Gdzie jest takie zdanie napisane?
0
Bo wtedy nie czuł dyskomfortu.
1
No i wszystko jasne. W tym wypadku gówno widziałeś, gówno wiesz.
0
Dzięki.
0
Czy wie ktoś może czy w jakiś lokalu w Malborku obejrzę dzisiejszy mecz Barcy?
7
A Ty i tak musiałem to skomentować.
Nie mieli pisać o nim bo...?
Prawie na całej okładce jest Messi, ale to ciągle mało.
0
Tak :P
0
Poza tym, co ma strzelona bramka do tego, że jest przereklamowany?
0
Rozumiem, że śledzisz każdy jego mecz?
Można nie doceniać czyjegoś talentu (np. woląc CR od Messiego), ale od razu, że przereklamowany?!
34
Iniesta w Espanyolu jest na szcescie nietykalny. O tym trzeba pamiętać
0
Chyba jednak ja byłem wcześniej :)
http://www.fcbarca.com/61519-barcelona-w-polfinale-pucharu-krola,dyskusja-3290978.html (z mała literówką)
31
No i powiedział mu, żeby tego nie robił.
2
Przeczytaj tekst, to się dowiesz.
"wogole" piszemy osobno.
8
Bez urazy, ale strasznie słabe to jest.
0
Ale nie bez powodu został wypożyczony na dwa lata i nie bez powodu drugi rok spędza gdzie indziej.
Dla innego przykłądu. Thibaut Courtois - 3 lata w AM.
To chyba powinno już Ci wystarczyć, że zawodników wypożycza się na 1,2,3 lub nawet więcej, w zależności od zawodnika i potrzeb kadrowych.
2
Mi możesz wytłumaczyć, dlaczego żaden klub nie pozwoli sobie na 2 letnie wypożyczenie zawodnika.
Tak przy okazji - Denis został wypożyczony na dwa lata do Sevilli.
1
"tolerujĘ" :)
Widzisz, zamiast się dalej "frajerzyć" i nie tolerować "innych", to może przestałbyś tolerować swoje błędy.
"Lajki" przeminą, a ty dalej nie będziesz wiedział, gdzie przecinek wstawić.
4
Czyli żałujesz komentarza?
2
Tępić wcześniactwo, ale filmik chętnie zobaczysz?
0
Ja tam mu nie liczę, może strzelać ile chce.
0
Nie chciałeś poczekać z tym pytanie na "po meczu"?
1
Co racja, to racja.
0
Nie wiem o co wam ludzie biega, że jest na niego nagonka.
Zbliża się euro, zależy mu na dobrej atmosferze... to źle?
0
Bojan dostal nawet owacje na stojąco.
0
0
Obecna sytuacja Realu na jednym obrazku:
http://images.performgroup.com/di/library/goal_uk/20/58/cartoon-26112015_3xbzjrknnwgd1gp9eogjo8kgh.jpg?t=1132724553&w=940
0
Dokładnie, Chelsea już to udowodniła. Zawsze gorsza, a parę razy wygrała.
5
już się kara dla niego skończyła, jest już wolnym człowiekiem.
0
nie lepiej manita?
nie ma szału przy 1:0