1

Kończy z polityką? To był cudowny okres wychowanków (i to też na przestrzeni kilku lat, bo pomiędzy Messi i Carlesem jest różnica 10 lat).
Poza tym, obecnie są zwyczajnie za słabi na pierwszy skład, skoro nawet w drugiej lidze nie potrafią się utrzymać.

0

Sorki za złą adresacje.

14

A inni jak wyglądają? Jakby nie mogli grać?

0

Ja jestem ciekaw jak wygląda wspomniane cudowna piątka..
zakładam, że na 1-szym miejscu jest Messi, ale dalej to zżera mnie ciekawość.

0

To samo się słyszy o Sergio Roberto. Rafinha jest TYLKO zmiennikiem. To nie jest gracz na pierwsze skrzypce,

0

A sprawdzałeś program TVP?
Polecam też stronkę: http://futbolwtv.pl/

2

Jeśli gra Barcy będzie prowadzona "śpiewająco" jak w tym klipie, to ja piórkuje - nie da się tego oglądać!

0

2

Tak na poważnie, to na jakiej podstawie oceniasz, że "wszyscy" wiemy?
Jestem ciekaw czy obejrzałeś choć kilka meczów z jego udziałem.

0

Heroes M&M III

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

No i te "wembli "

0

Komentarz usunięty

6

Rozumiem, że można "nie przepadać" za RM, ale nazywać Franuca drewnem, to trzeba już mieć grube klapki na oczach.

1

Przeglądarka nie podkreśla Ci literówek?
"wyróżnienie"

2

Wybieram odpowiedź C

0

Szczerze,to nie ma sensu. Ja o swoim, Ty o swoim.

Chodzi o to,że wynik jest 2-2, a Masip zawinił tylko przy jednej bramce - dać ciała - dał. Zrozum,że przegrywa cały zespół i za wynik ostateczny odpowiadają wszyscy zawodnicy.

22

Da się przejść, tylko nie potrafią :)
a to wielka różnica

0

"próbujesz oczyścić masipa z jego błędu"
skąd ty bierzesz takie rzeczy?
Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.

0

Legendy?
Taki wieczorny żart?

0

Z czytaniem problemy? Gdzie napisałem, że zagrał świetne spotkanie?
Gdyby nie pierwszy bramka Edena, to też by karnych nie było? Głupia logika.

0

Może przyznaj od razu, że nie przepadasz za gościem.
Na boisku jej 11 ppiłkarzy, którzy odpowiadają za ostateczny wynik, a nie tylko jeden!
No chyba, że Messi, ale to inna bajka.

2

destro wyjaśnił dokładniej kto przegrał mecz.

"i tym ze nie obronil zadnego karnego."
a czemu nie wspomnisz o tych co nie strzelili? oni nie "zeszmacili" ?

3

A to co? Masip przegrał mecz czy Barcelona?

0

Właśnie też mi tego brakuje.
Swoją drogą na tej stronce szybko wrzucają skróty/bramki z meczyków. Często też w dobrej jakości.
Polecam dodać do ulubionych :)

0

No tak... gapa ze mnie.

2

a kto tam ma się nadaje do gry kombinacyjnej? Biglia? Igła?

6

0

Nie ma to tamto, ale poprawiles mi humor do końca tygodnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?