LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kończy z polityką? To był cudowny okres wychowanków (i to też na przestrzeni kilku lat, bo pomiędzy Messi i Carlesem jest różnica 10 lat).
Poza tym, obecnie są zwyczajnie za słabi na pierwszy skład, skoro nawet w drugiej lidze nie potrafią się utrzymać.
0
Sorki za złą adresacje.
14
A inni jak wyglądają? Jakby nie mogli grać?
0
Ja jestem ciekaw jak wygląda wspomniane cudowna piątka..
zakładam, że na 1-szym miejscu jest Messi, ale dalej to zżera mnie ciekawość.
0
To samo się słyszy o Sergio Roberto. Rafinha jest TYLKO zmiennikiem. To nie jest gracz na pierwsze skrzypce,
0
A sprawdzałeś program TVP?
Polecam też stronkę: http://futbolwtv.pl/
2
Jeśli gra Barcy będzie prowadzona "śpiewająco" jak w tym klipie, to ja piórkuje - nie da się tego oglądać!
0
polecam http://futbolwtv.pl/
2
Tak na poważnie, to na jakiej podstawie oceniasz, że "wszyscy" wiemy?
Jestem ciekaw czy obejrzałeś choć kilka meczów z jego udziałem.
0
Heroes M&M III
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
No i te "wembli "
0
Komentarz usunięty
6
Rozumiem, że można "nie przepadać" za RM, ale nazywać Franuca drewnem, to trzeba już mieć grube klapki na oczach.
1
Przeglądarka nie podkreśla Ci literówek?
"wyróżnienie"
2
Wybieram odpowiedź C
0
Szczerze,to nie ma sensu. Ja o swoim, Ty o swoim.
Chodzi o to,że wynik jest 2-2, a Masip zawinił tylko przy jednej bramce - dać ciała - dał. Zrozum,że przegrywa cały zespół i za wynik ostateczny odpowiadają wszyscy zawodnicy.
22
Da się przejść, tylko nie potrafią :)
a to wielka różnica
0
"próbujesz oczyścić masipa z jego błędu"
skąd ty bierzesz takie rzeczy?
Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.
0
Legendy?
Taki wieczorny żart?
0
Z czytaniem problemy? Gdzie napisałem, że zagrał świetne spotkanie?
Gdyby nie pierwszy bramka Edena, to też by karnych nie było? Głupia logika.
0
Może przyznaj od razu, że nie przepadasz za gościem.
Na boisku jej 11 ppiłkarzy, którzy odpowiadają za ostateczny wynik, a nie tylko jeden!
No chyba, że Messi, ale to inna bajka.
2
destro wyjaśnił dokładniej kto przegrał mecz.
"i tym ze nie obronil zadnego karnego."
a czemu nie wspomnisz o tych co nie strzelili? oni nie "zeszmacili" ?
3
A to co? Masip przegrał mecz czy Barcelona?
0
Właśnie też mi tego brakuje.
Swoją drogą na tej stronce szybko wrzucają skróty/bramki z meczyków. Często też w dobrej jakości.
Polecam dodać do ulubionych :)
0
No tak... gapa ze mnie.
2
a kto tam ma się nadaje do gry kombinacyjnej? Biglia? Igła?
6
Jakby kto nie widział:
http://hoofoot.com/?match=Chelsea_2_-_2_FC_Barcelona_2015_07_28
0
Nie ma to tamto, ale poprawiles mi humor do końca tygodnia