LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Plus za spostrzegawczość i avatar :)
0
Pod górkę to robią przesuwając mecz 35 kolejki z 18 na 16 - tutaj ewidentnie, ktoś chce Barcy zabrać punkty :)
1
Dlaczego kibic od 2 sezonów? Bo ktoś nie jest fanem Pedro?
Mnie też Pedro nigdy nie przekonywał do siebie.
2
Niestety takie mecze to pokazują jak daleko w polu jest nasza pomoc, skoro emeryt-niechiany w ubiegłym sezonie Xavi bije wszystkich naszych pomocników na głowę...
Chorwat niestety, to nie jest nasza liga, Sergio tym bardziej - ale dalej iść w zaparte, że trzeba brać pomocników z cantery, którzy nie potrafią na chwilę obecną utrzymać Barcy B.
Trzeba się pogodzić z tym, że złote czasy zaplecza Barcy minęły i zainwestować w kogoś konkretnego, np Adra Turan.
6
Niegdyś niechciany, w zeszłym sezonie już go sprzedawali, a teraz modły,aby został.
Jak to wszystko zależy od dyspozycji zawodnika.
1
Zdajesz sobie sprawę, że oceniasz to przez pryzmat wiadomości z pismaków?
Raczej ciężko ocenić, jak to było w rzeczywistości.
8
1
Chyba mnie nie zrozumiałeś.
Zgadzam się z Cochise, ale dla ludzi jest ważne czemu nie możemy grać tu czy tam.
0
Tu nie chodzi o to gdzie.
Tylko dlaczego RM nie udostępnił swojego stadionu - reszta już nie ma znaczenia.
20
Od razu czarne stroje na żałobę gry - sprytnie.
0
Mógł równie dobrze siedzieć w Barcy na trybunach i zmarnować sobie karierę.
Barcelona to nie jest klub na rozwijanie wszystkich potencjalnych talentów.
5
http://www.minutouno.com/notas/358333-falto-el-besito-messi-y-mascherano-escrachados-la-kiss-cam
odbyło się jednak bez całusa
a tutaj kiss cam i fotki po meczu
0
może nie został zaproszony?
0
to odpowiedz sobie na zajebiście proste pytanie... mieć 30 baniek czy nie mieć :)
0
Baran! Po co używasz hiszpańskiego, jak go nie znasz?
ale niech ci będzie, comprendo capullo :D
0
nowe esperanto?
czy po prostu nie możesz zdecydować się na język.. w sumie postarałbyś się,żeby to było poprawnie językowo
0
Wiesz, że w TV puszczane są "widoki" z wielu kamer?
3
you've made my day :D
0
Szkoda, że po tym jednym meczu wszyscy Mathieu nagradzają, skoro we wcześniejszym meczach nie zawsze było kolorowo i wieszali na nim psy.
Opinia będzie się zmieniać co mecz.
1
Że karny koajrzy Ci się z CRem?
1
Info z pierwszej ręki? Pewne źródło?
0
Hehe, dobre :)
Nie miałbym nic przeciwko.
0
Nieważne na kogo trafi Barca. To przeciwnik ma się bać.
0
Ja tak dla pewności tylko...czy Messi był również jednym z najlepszych obrońców na boisku? bo miałem wrażenie, że był drugim po Pique.
1
Ja to raczej bym troszkę zrzucił winy na Neya, który strasznie gubił się w polu karnym, natomiast w środku boiska robił drugą po Messim miazgę :)
2
Sądzę, że teraz te wszystkie barany co głosowały na CR w plebiscycie na ZP, muszą zachodzić w głowę, jak mogli popełnić taki błąd.
Swoją drogą CR po wczorajszym meczu Barcy powinien oddać swoje ZP Messiemu.
2
Nie, że się czepiam
Nie ma czego takiego jak "wgl", a po "bdb" wstawiamy kropkę.
Tak na przyszłość :)
0
Szkoda, że artykuł dotyczy rozgrywek LM.
0
Dokładnie tak. Do tego nieźle rzuca butem :)
35
długo oczekiwana kastracja? :)