0

Plus za spostrzegawczość i avatar :)

0

Pod górkę to robią przesuwając mecz 35 kolejki z 18 na 16 - tutaj ewidentnie, ktoś chce Barcy zabrać punkty :)

1

Dlaczego kibic od 2 sezonów? Bo ktoś nie jest fanem Pedro?
Mnie też Pedro nigdy nie przekonywał do siebie.

2

Niestety takie mecze to pokazują jak daleko w polu jest nasza pomoc, skoro emeryt-niechiany w ubiegłym sezonie Xavi bije wszystkich naszych pomocników na głowę...
Chorwat niestety, to nie jest nasza liga, Sergio tym bardziej - ale dalej iść w zaparte, że trzeba brać pomocników z cantery, którzy nie potrafią na chwilę obecną utrzymać Barcy B.
Trzeba się pogodzić z tym, że złote czasy zaplecza Barcy minęły i zainwestować w kogoś konkretnego, np Adra Turan.

6

Niegdyś niechciany, w zeszłym sezonie już go sprzedawali, a teraz modły,aby został.
Jak to wszystko zależy od dyspozycji zawodnika.

1

Zdajesz sobie sprawę, że oceniasz to przez pryzmat wiadomości z pismaków?
Raczej ciężko ocenić, jak to było w rzeczywistości.

8

1

Chyba mnie nie zrozumiałeś.
Zgadzam się z Cochise, ale dla ludzi jest ważne czemu nie możemy grać tu czy tam.

0

Tu nie chodzi o to gdzie.
Tylko dlaczego RM nie udostępnił swojego stadionu - reszta już nie ma znaczenia.

20

Od razu czarne stroje na żałobę gry - sprytnie.

0

Mógł równie dobrze siedzieć w Barcy na trybunach i zmarnować sobie karierę.
Barcelona to nie jest klub na rozwijanie wszystkich potencjalnych talentów.

5

http://www.minutouno.com/notas/358333-falto-el-besito-messi-y-mascherano-escrachados-la-kiss-cam

odbyło się jednak bez całusa

a tutaj kiss cam i fotki po meczu

0

może nie został zaproszony?

0

to odpowiedz sobie na zajebiście proste pytanie... mieć 30 baniek czy nie mieć :)

0

Baran! Po co używasz hiszpańskiego, jak go nie znasz?
ale niech ci będzie, comprendo capullo :D

0

nowe esperanto?
czy po prostu nie możesz zdecydować się na język.. w sumie postarałbyś się,żeby to było poprawnie językowo

0

Wiesz, że w TV puszczane są "widoki" z wielu kamer?

3

you've made my day :D

0

Szkoda, że po tym jednym meczu wszyscy Mathieu nagradzają, skoro we wcześniejszym meczach nie zawsze było kolorowo i wieszali na nim psy.

Opinia będzie się zmieniać co mecz.

1

Że karny koajrzy Ci się z CRem?

1

Info z pierwszej ręki? Pewne źródło?

0

Hehe, dobre :)
Nie miałbym nic przeciwko.

0

Nieważne na kogo trafi Barca. To przeciwnik ma się bać.

0

Ja tak dla pewności tylko...czy Messi był również jednym z najlepszych obrońców na boisku? bo miałem wrażenie, że był drugim po Pique.

1

Ja to raczej bym troszkę zrzucił winy na Neya, który strasznie gubił się w polu karnym, natomiast w środku boiska robił drugą po Messim miazgę :)

2

Sądzę, że teraz te wszystkie barany co głosowały na CR w plebiscycie na ZP, muszą zachodzić w głowę, jak mogli popełnić taki błąd.

Swoją drogą CR po wczorajszym meczu Barcy powinien oddać swoje ZP Messiemu.

2

Nie, że się czepiam
Nie ma czego takiego jak "wgl", a po "bdb" wstawiamy kropkę.
Tak na przyszłość :)

0

Szkoda, że artykuł dotyczy rozgrywek LM.

0

Dokładnie tak. Do tego nieźle rzuca butem :)

35

długo oczekiwana kastracja? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?