0

Być może się powtórzę, ale Arda to grajek dla Barcy.

5

To byli fani Białych

0

Dokładnie. Swoją drogą zastanawiam się czemu powołał aż tylu młodych, kiedy grają "tylko" z Eibarem, a jest kilku uniwersalnych graczy.

3

Pewnie dlatego, że Barca B musi kimś grać. A w Barcy garjków ze środka nie brakuje.

0

z pewnością Oscara za to nie dostanie.
Jak dla mnie Złote Maliny

0

To powinieneś nauczyć się inaczej konstruować zdania. Bo wygląda na to, że nie ujmujesz w zdaniach tego co myślisz.

0

Jasne, że zależy mu obecnie na kasie.
Gościu ma 30-stkę na karku. Posiedzi rok w Barcy i co dalej?

Czemu nie spojrzysz na to w drugą stronę czy Barcy zależy na zawodniku?

0

Zaczerpnięte ze stronki poloniabarcelona

Na zakończenie mocny dowód – przyśpiewka poborowych odbywających na początku lat 70- tych służbę na Majorce, której język to, jak wiadomo, dialekt katalońskiego. A śpiewali sobie:



Que es aquello que reluce,

Alla por los altos mares?

Es un barco de reclutas que viene a las Baleares.

Adios Palma de Mallorca,

Adios calle sindicato,

Adios barrio de las putas,

Adios cochinos polacos.

0

Nie znam teorii Pana Sz.
Generalnie z tego co wiem, było / jest to obraźliwe określenie.
Jest wiele teorii, ale jedna z nich mówi, że "psy katalońskie" mówią podobnym językiem jak Polacy. Gdzieś też widziałem jakąś przyśpiewkę, Znajdę, to wrzucę.

0

A wiesz dlaczego mówią na Katalończyków Polacy?

0

Spoko, sorki za moje podejście.

0

Reszta błędów już Ci nie przeszkadza?

0

dynda mi to, jak działa rm.pl
gówniana strona
gówniana hołota

0

a ty co, z choinki sie urwałeś, że rzucasz tego typu tekstami?|
Pedro to cienias, nie ma kunsztu.

0

a na poważnie cieszę się, że zagra, Ney irytuje swoją formą

0

chyba dla każdego przeciwnika Pedro to ofiara

1

Jak widzisz na obecną chwilę , to nie jest ważne.
Ważne jest to, że Real nie udostępni SB na PK.

5

A Ty byś się zgodził na rozegranie meczu np. Real Madrid - AM?
oczywiście na Camp nou?

Myślę, że FCB podeszłaby do tego tak samo - więc nie pluj jadem.

P.S.
"nienawidzę"

1

Dostał znieczulacze, to się cieszył.
Skręcenie kostki, to nic przyjemnego i łatwego do wyleczenia.

0

Ból dupy jest wszędzie taki sam, nawet "na zachodzie".
Ale tutaj redakcja się nie błaźni i stara się być obiektywna.

0

Ja już nie śledzę rm.pl - nie mogę zdzierżyć gamoni redakcyjnych i jeszcze większego buractwa komentujących.

0

Bo Pepe długo był kontuzjowany, dlatego nie ma żółtej kartki :)

A tak na poważnie, tutaj Pepe zawsze będzie buralem
A po "drugiej stronie" Naymar zawsze będzie nurkiem i symulantem.

0

O ile incydent z Busim może uznać za przypadek, to sytuacja z Nayem faktycznie nie pozostawia żadnych wątpliwości, że czerwo to minimalny wymiar kary.

0

Czemu nagle zsumowałeś obrońców z napastnikami?

Poza tym, co to ma obecnie do rzeczy, skoro bramki wpadają i to nie aż tak mało.

0

Chyba mecz z Malagą i Cordobą powinien nauczyć odrobinkę pokory.
Wiadomo, że jest najlepsza, ale nie zawsze będzie wygrywać.

1

bo był o nim artykuł?

1

Chyba sam sobie odpowiedziałeś... skoro takie talenty nie potrafią wygryźć Pedro, to chyba mówi samo za siebie.

0

Ciężko zaprzeczyć. Myślę, że Miodko podobni będą bić się do ostatniej literki.

0

Nie próbowałem go zawstydzić.
Ale jak nikt mu nie zwróci uwagi, to przez całe życie będzie "wieżył"?

To chyba nic strasznego wytknąć komuś błąd ortograficzny, a co dalej z tym kto zrobi, to już jego sprawa.

0

chyba tak, bo Milan już zmienił politykę old boy'ów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?