LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Być może się powtórzę, ale Arda to grajek dla Barcy.
5
To byli fani Białych
0
Dokładnie. Swoją drogą zastanawiam się czemu powołał aż tylu młodych, kiedy grają "tylko" z Eibarem, a jest kilku uniwersalnych graczy.
3
Pewnie dlatego, że Barca B musi kimś grać. A w Barcy garjków ze środka nie brakuje.
0
z pewnością Oscara za to nie dostanie.
Jak dla mnie Złote Maliny
0
To powinieneś nauczyć się inaczej konstruować zdania. Bo wygląda na to, że nie ujmujesz w zdaniach tego co myślisz.
0
Jasne, że zależy mu obecnie na kasie.
Gościu ma 30-stkę na karku. Posiedzi rok w Barcy i co dalej?
Czemu nie spojrzysz na to w drugą stronę czy Barcy zależy na zawodniku?
0
Zaczerpnięte ze stronki poloniabarcelona
Na zakończenie mocny dowód – przyśpiewka poborowych odbywających na początku lat 70- tych służbę na Majorce, której język to, jak wiadomo, dialekt katalońskiego. A śpiewali sobie:
Que es aquello que reluce,
Alla por los altos mares?
Es un barco de reclutas que viene a las Baleares.
Adios Palma de Mallorca,
Adios calle sindicato,
Adios barrio de las putas,
Adios cochinos polacos.
0
Nie znam teorii Pana Sz.
Generalnie z tego co wiem, było / jest to obraźliwe określenie.
Jest wiele teorii, ale jedna z nich mówi, że "psy katalońskie" mówią podobnym językiem jak Polacy. Gdzieś też widziałem jakąś przyśpiewkę, Znajdę, to wrzucę.
0
A wiesz dlaczego mówią na Katalończyków Polacy?
0
Spoko, sorki za moje podejście.
0
Reszta błędów już Ci nie przeszkadza?
0
dynda mi to, jak działa rm.pl
gówniana strona
gówniana hołota
0
a ty co, z choinki sie urwałeś, że rzucasz tego typu tekstami?|
Pedro to cienias, nie ma kunsztu.
0
a na poważnie cieszę się, że zagra, Ney irytuje swoją formą
0
chyba dla każdego przeciwnika Pedro to ofiara
1
Jak widzisz na obecną chwilę , to nie jest ważne.
Ważne jest to, że Real nie udostępni SB na PK.
5
A Ty byś się zgodził na rozegranie meczu np. Real Madrid - AM?
oczywiście na Camp nou?
Myślę, że FCB podeszłaby do tego tak samo - więc nie pluj jadem.
P.S.
"nienawidzę"
1
Dostał znieczulacze, to się cieszył.
Skręcenie kostki, to nic przyjemnego i łatwego do wyleczenia.
0
Ból dupy jest wszędzie taki sam, nawet "na zachodzie".
Ale tutaj redakcja się nie błaźni i stara się być obiektywna.
0
Ja już nie śledzę rm.pl - nie mogę zdzierżyć gamoni redakcyjnych i jeszcze większego buractwa komentujących.
0
Bo Pepe długo był kontuzjowany, dlatego nie ma żółtej kartki :)
A tak na poważnie, tutaj Pepe zawsze będzie buralem
A po "drugiej stronie" Naymar zawsze będzie nurkiem i symulantem.
0
O ile incydent z Busim może uznać za przypadek, to sytuacja z Nayem faktycznie nie pozostawia żadnych wątpliwości, że czerwo to minimalny wymiar kary.
0
Czemu nagle zsumowałeś obrońców z napastnikami?
Poza tym, co to ma obecnie do rzeczy, skoro bramki wpadają i to nie aż tak mało.
0
Chyba mecz z Malagą i Cordobą powinien nauczyć odrobinkę pokory.
Wiadomo, że jest najlepsza, ale nie zawsze będzie wygrywać.
1
bo był o nim artykuł?
1
Chyba sam sobie odpowiedziałeś... skoro takie talenty nie potrafią wygryźć Pedro, to chyba mówi samo za siebie.
0
Ciężko zaprzeczyć. Myślę, że Miodko podobni będą bić się do ostatniej literki.
0
Nie próbowałem go zawstydzić.
Ale jak nikt mu nie zwróci uwagi, to przez całe życie będzie "wieżył"?
To chyba nic strasznego wytknąć komuś błąd ortograficzny, a co dalej z tym kto zrobi, to już jego sprawa.
0
chyba tak, bo Milan już zmienił politykę old boy'ów.