LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
defensywna Barcelona?
toć to jak zimny ogień, ni w kij ni w oko
1
kiedyś był taki rozstrzygnięty mecz z Getafe...
ale co prawda, to prawda, trzeba ich ograć
0
ja w tym nic dziwnego nie widzę, normalne obiektywne odczucie :)
7
swoją drogą Messi miał udział przy wszystkich 4 bramkach tego meczu.
genialny gość
0
spoko loko :)
0
chcesz wypożyczyć 13-letniego chłopca na 4 lata?
powaga?
5
Ty zacznij korzystać z usług słownika.
0
na wypadek, gdyby jeden przegrał, to go anulują
no i po to,aby CR mógł więcej nastrzelać.
1
może też podać piłkę do tyłu... co nie przyniesie korzyści w ataku
po to się tam wciska, aby coś ruszyć, a nie klepać w kółko to samo
1
a znak zapytania - ? - coś ci mówi?
np, zdziwienie?
0
Jest w oficjalnej XI Trybuny. Wygryzł z niej nawet kapitalnego Martin M.
10
Nie no! Wiadomo, że w każdym meczu RM :P
28
jest jeszcze Karny Ronaldo...
trzeba być czujnym, nigdy nie wiesz, kiedy go odgwiżdżą
3
A oglądałeś inne mecze, że uważasz, że Barta powinien być?
Czy to już nie ważne jak inni obrońcy grali?
0
google.... i wszystko jasne
1
niestety, ale muszę się zgodzić z @klemens100
zdjemij Messiego, to zobaczymy jak będzie wyglądała ofensywa Barcy, bo póki co, to on i tylko on gra na miarę ofensywnego pomocnika
2
jestem tego samego zdania. obrona w trudnych chwilach miała akcje życia, szczególnie mowa o Pique
dwa... dlaczego doprowadzono do takich akcji? przez wspomniane przez Ciebie dziury w formacjach.
równie dobrze, mogły się zakończyć bramką i wtedy było pewniejsze 3-1 dla PSG.
0
i worek bramek.
0
daj już im spokój, ile ich można wyrzucać z LM?
0
taki tam mały szczegół, to go nie uwzględniłem :)
0
zawsze takie nagłówek dotyczył Barcelony...
mam nadzieję, że porządek na świecie wróci i ponownie ład, harmonia oraz piękna i skuteczna gra będą domeną Barcy
20
jak liczysz na karne z kapelusza, to powinieneś przerzucić się na Real...
7
znając możliwości taktyczne LE, bankowo będzie pół na pół :)czyli, pierwszą połowę zagrają wg jego taktyki, a drugą połowę wygra Messi
0
szczerze, ze względu na przypadłość nie-mogę-już-patrzeć-na-alvesa-ustrzel golebia, to nie miałbym nic przeciwko, żebyśmy ujrzeli tam Pedro
0
zajebiści są... plus te powalające epitety
dzięki za skrót.
9
I wymusić! :D
7
wyobrażasz sobie Douglasa z asystą do kogokolwiek?
0
czy to wigilia BN, że psy i bydło mają "głos"?
0
"japoński" i "normalny" nabiera nowego znaczenia
1
Nie. Czyli ten doktor był finem.
Polecam google.