0

defensywna Barcelona?
toć to jak zimny ogień, ni w kij ni w oko

1

kiedyś był taki rozstrzygnięty mecz z Getafe...
ale co prawda, to prawda, trzeba ich ograć

0

ja w tym nic dziwnego nie widzę, normalne obiektywne odczucie :)

7

swoją drogą Messi miał udział przy wszystkich 4 bramkach tego meczu.
genialny gość

0

spoko loko :)

0

chcesz wypożyczyć 13-letniego chłopca na 4 lata?
powaga?

5

Ty zacznij korzystać z usług słownika.

0

na wypadek, gdyby jeden przegrał, to go anulują
no i po to,aby CR mógł więcej nastrzelać.

1

może też podać piłkę do tyłu... co nie przyniesie korzyści w ataku
po to się tam wciska, aby coś ruszyć, a nie klepać w kółko to samo

1

a znak zapytania - ? - coś ci mówi?
np, zdziwienie?

0

Jest w oficjalnej XI Trybuny. Wygryzł z niej nawet kapitalnego Martin M.

10

Nie no! Wiadomo, że w każdym meczu RM :P

28

jest jeszcze Karny Ronaldo...
trzeba być czujnym, nigdy nie wiesz, kiedy go odgwiżdżą

3

A oglądałeś inne mecze, że uważasz, że Barta powinien być?
Czy to już nie ważne jak inni obrońcy grali?

0

google.... i wszystko jasne

1

niestety, ale muszę się zgodzić z @klemens100
zdjemij Messiego, to zobaczymy jak będzie wyglądała ofensywa Barcy, bo póki co, to on i tylko on gra na miarę ofensywnego pomocnika

2

jestem tego samego zdania. obrona w trudnych chwilach miała akcje życia, szczególnie mowa o Pique
dwa... dlaczego doprowadzono do takich akcji? przez wspomniane przez Ciebie dziury w formacjach.
równie dobrze, mogły się zakończyć bramką i wtedy było pewniejsze 3-1 dla PSG.

0

i worek bramek.

0

daj już im spokój, ile ich można wyrzucać z LM?

0

taki tam mały szczegół, to go nie uwzględniłem :)

0

zawsze takie nagłówek dotyczył Barcelony...
mam nadzieję, że porządek na świecie wróci i ponownie ład, harmonia oraz piękna i skuteczna gra będą domeną Barcy

20

jak liczysz na karne z kapelusza, to powinieneś przerzucić się na Real...

7

znając możliwości taktyczne LE, bankowo będzie pół na pół :)czyli, pierwszą połowę zagrają wg jego taktyki, a drugą połowę wygra Messi

0

szczerze, ze względu na przypadłość nie-mogę-już-patrzeć-na-alvesa-ustrzel golebia, to nie miałbym nic przeciwko, żebyśmy ujrzeli tam Pedro

0

zajebiści są... plus te powalające epitety
dzięki za skrót.

9

I wymusić! :D

7

wyobrażasz sobie Douglasa z asystą do kogokolwiek?

0

czy to wigilia BN, że psy i bydło mają "głos"?

0

"japoński" i "normalny" nabiera nowego znaczenia

1

Nie. Czyli ten doktor był finem.
Polecam google.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?