LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już jesteś na tyle "duży", żeby wiedzieć, że ludzie nie szczekają... ale wolność Tomku w swoim domku, wiec "szczekaj" sobie czy co tam robisz na co dzień - w zależności jak się komunikujesz z tobie podobnymi.
1
żeby było jasne, mam nadzięję, że Ney głównie kieruje się ambicjami, co wiele razy powtarzał dołączając do najlepszego klubu na świecie :)
0
Taki kontrakt, jaki zapewnia mu FC BARC$A...
już tak nie przesadzajmy, że dostaje tutaj "wystarczająco dużo".
0
to co się czepiasz dzieci, które pewnie i tak już mają większe IQ niż ty.... w sumie, IQ większe niż 10, to i 2 latki mają,
Grunt, że dzieci chodzą do szkoły, żeby nie miały takie problemu ja ty, więc zamiast się do nich ciągle odnosić, weź z nich przykład.
0
ty ciągle o tych dzieciach, a wszystko wskazuje na to, że sam powinieneś wrócić do szkoły...co najmniej na j.polski.
Z drugiej strony, jak miałaby być apokalipsa zombi, to nie powinieneś się o nic martwić :)
16
Szklany żołądek, kiepska sprawa.
2
Idioci tak mają.
0
Toć napisał wyraźnie: "Douglas to Douglas".
1
Już mu przeszło.
0
Zwracam honor, zapomniałem o tym hattricku,
Ironię i przemądrzałość mogłeś sobie darować.
Jak byś się wczytał w ten mój długi tekst, zauważyłbyś, że nie nic wspomniałem o nominacji lub jej braku.
4
Serio? Powinien dostać ZP za hattricka X sezonów temu? Może jeszcze za bramki z finałów LM i za mistrzostwo olimpijskie?
2
Przypomnij sobie raczej, gdzie się podziały twoje szare komórki. Wiele ich nie ma, więc nie powinno to być trudne zadanie.
0
jaka jest różnica między jasnowidzeniem a "odpowiadanie jasnowidzeniem"?
Przecież nie przewidzisz czy narobi długów czy nie narobi.
Chodzi też o wizerunek klubu. Niestety za Rossella bardzo podupadł.
Długi zmienisz, historii już nie bardzo.
1
"Barca nic nie wygra i znowu przyjdzie ktoś kto będzie musiał uregulować dług."
a Ty już jasnowidzem nie jesteś?
2
i mieli kolorowe ksero
1
To nie jest jego mocna strona.
0
Niech odpocznie do końca sezony, może coś z tego wyjdzie.
0
Bo czerwony i zielony był już zajęty :)
1
sie czepiasz, moze chlopak nie planuje nic po ukonczeniu szkoly :)
0
Jasne,że tak. Nigdzie tego nie podważam.
Myślę nawet, że kierowałeś to do kogoś innego :)
Ale skoro już... to zgadzam się z Tobą w 100%.
0
http://www.worldfootball.net/alltime_goalgetter/esp-primera-division/tore/1/
wygląda na 41:31 dla CR
0
http://www.football-lineups.com/team/Real_Madrid/La_Liga_2014-2015/stats/penalties
http://www.football-lineups.com/team/Barcelona/La_Liga_2014-2015/stats/penalties
Niestety, nie ma podsumowania albo nie mogę znaleźć.
0
Ale co wyczytałeś? Że ma więcej we wszystkich sezonach LaLiga czy w obecnym?
1
W obecnym sezonie czy w ogóle?
Generalnie.... jeśli nie jesteś do końca pewien, to warto sprawdzić, za nim coś się plecie.
0
Skład ewidentnie wygląda na "więcej".
0
To chyba drużyna musi się wpasować w Suareza, toć to piłkarz pokroju Messiego, muszą tylko nadążyć za jego grą
15
Pewnie zabawę.
1
news dnia, dziwne,że nie na głównej
0
wstrzymaj się z oceną do końca jego pracy,
poza tym, jesteśmy pierwsi w tabeli PD, więc chyba taki straszny to on nie jest,co?
0
być nie może!
same pewniaki, pójdę postawić u buka na ten "inny wynik"