0

Już jesteś na tyle "duży", żeby wiedzieć, że ludzie nie szczekają... ale wolność Tomku w swoim domku, wiec "szczekaj" sobie czy co tam robisz na co dzień - w zależności jak się komunikujesz z tobie podobnymi.

1

żeby było jasne, mam nadzięję, że Ney głównie kieruje się ambicjami, co wiele razy powtarzał dołączając do najlepszego klubu na świecie :)

0

Taki kontrakt, jaki zapewnia mu FC BARC$A...
już tak nie przesadzajmy, że dostaje tutaj "wystarczająco dużo".

0

to co się czepiasz dzieci, które pewnie i tak już mają większe IQ niż ty.... w sumie, IQ większe niż 10, to i 2 latki mają,
Grunt, że dzieci chodzą do szkoły, żeby nie miały takie problemu ja ty, więc zamiast się do nich ciągle odnosić, weź z nich przykład.

0

ty ciągle o tych dzieciach, a wszystko wskazuje na to, że sam powinieneś wrócić do szkoły...co najmniej na j.polski.
Z drugiej strony, jak miałaby być apokalipsa zombi, to nie powinieneś się o nic martwić :)

16

Szklany żołądek, kiepska sprawa.

2

Idioci tak mają.

0

Toć napisał wyraźnie: "Douglas to Douglas".

1

Już mu przeszło.

0

Zwracam honor, zapomniałem o tym hattricku,
Ironię i przemądrzałość mogłeś sobie darować.

Jak byś się wczytał w ten mój długi tekst, zauważyłbyś, że nie nic wspomniałem o nominacji lub jej braku.

4

Serio? Powinien dostać ZP za hattricka X sezonów temu? Może jeszcze za bramki z finałów LM i za mistrzostwo olimpijskie?

2

Przypomnij sobie raczej, gdzie się podziały twoje szare komórki. Wiele ich nie ma, więc nie powinno to być trudne zadanie.

0

jaka jest różnica między jasnowidzeniem a "odpowiadanie jasnowidzeniem"?
Przecież nie przewidzisz czy narobi długów czy nie narobi.

Chodzi też o wizerunek klubu. Niestety za Rossella bardzo podupadł.
Długi zmienisz, historii już nie bardzo.

1

"Barca nic nie wygra i znowu przyjdzie ktoś kto będzie musiał uregulować dług."
a Ty już jasnowidzem nie jesteś?

2

i mieli kolorowe ksero

1

To nie jest jego mocna strona.

0

Niech odpocznie do końca sezony, może coś z tego wyjdzie.

0

Bo czerwony i zielony był już zajęty :)

1

sie czepiasz, moze chlopak nie planuje nic po ukonczeniu szkoly :)

0

Jasne,że tak. Nigdzie tego nie podważam.
Myślę nawet, że kierowałeś to do kogoś innego :)
Ale skoro już... to zgadzam się z Tobą w 100%.

0

0

Ale co wyczytałeś? Że ma więcej we wszystkich sezonach LaLiga czy w obecnym?

1

W obecnym sezonie czy w ogóle?
Generalnie.... jeśli nie jesteś do końca pewien, to warto sprawdzić, za nim coś się plecie.

0

Skład ewidentnie wygląda na "więcej".

0

To chyba drużyna musi się wpasować w Suareza, toć to piłkarz pokroju Messiego, muszą tylko nadążyć za jego grą

15

Pewnie zabawę.

1

news dnia, dziwne,że nie na głównej

0

wstrzymaj się z oceną do końca jego pracy,

poza tym, jesteśmy pierwsi w tabeli PD, więc chyba taki straszny to on nie jest,co?

0

być nie może!
same pewniaki, pójdę postawić u buka na ten "inny wynik"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?