LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kompromitacja LM?
Już nie ubliżaj tak AM, zagrali po prostu kapitalnie.
Mimo wszystko 1/4 LM to nie kompromitacja
0
za to, jeśli Barca przegra (oby nie), to szanowny pan Xavi powie,ze zasłużyli na więcej.... bez względu na to jak wyglądał mecz
0
"...mamy dwie hiszpańskie drużyny w Lidze Mistrzów i dwie w Lidze Europejskiej."
Za to w pucharze króla już nie :P
1
to taki żart po dobranocce?
jakoś nie mogę zgodzić się z Twoją opinią odnośne Thiago.
0
Do końca sezonu i (niestety, ale już czas na) papa
1
i upragnione:
"w końcu sami"
1
najwidoczniej dla wielu to skomplikowana czynność
0
FC NauczSięCzytać
taki tam klubik, ale warto go znać
0
Szczerze, słabe, szanowny gościu z filmika zwyczajnie się zbłaźnił.
Za dedykacje plusik :)
0
alternatywnie :
0
oby, oby dzisiaj :)
0
po dośrodkowaniu Alvesa? ehmm, to Fabs musiałby być na trybunach :)
0
co do polskiego komentarza, to wczorajszy mecz to komentował jakiś baran, a nie ekspert
czasami polski komentarz to nie plus :)
0
śmiga jak ta lala
zero zacięć, fajna jakość
sprawdzone wczoraj BVB-RM
podłączasz przed HDMI do TV i jest elegantino :)
1
Może i tak, z mojego pkt widzenia nie podoba mi się to, że jeden coś mówi, drugi nic nie wie, trzeci zaprzecza.
W każdym bądź razie mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i zobaczymy młodego grajka w pierwszej drużynie Barcy.... i oby nie jako stałego rezerwowego
1
I znowu się zaczyna...
nie mogą najpierw zrobić, później powiedzieć?
Czy za każdym razem piłkarz będzie mówił "a dowiedziałem się o tym w prasie".
Zagrania typu Rosell
0
Oby Barca szybko strzeliła bramkę, wtedy (miejmy nadzieję) AM się otowrzy...oby!
2
"I do tego nikt nie lajkuje moich tweetów" - miał zakończyć były szkoleniowec RM.
0
chodzi mi o same wypowiedzi
Zubi nic nie wposmnial o tym, ze to zaproponował
z kolei Bartomeu o tym powiedział
tylko o to mi chodzi
0
Zubi - nie podałem się do dymisji, nie jestem tchórzem
Bartomeu - Zubi zaproponował, że może podać się do dymisji
Ja pierdziele, oni nawet między sobą nie potrafią się dogadać. Później jest jak jest.
Głupie sankcje, Neymargate i masa drunych wywiadów, które się nie pokrywają.
0
a oglądałeś mecze Evertonu? Czy piszesz bo tak?
Poza tym przyjdzie i będzie gra ł tyle co Tello. Więc jaki sens ?
0
słabo - to nie ironia :)
0
do tego dochodzi "...Atlético remisował na wyjeździe 1:1, przechodził dalej w sześciu na siedem przypadków."
oczywiście czas,aby przełamać te głupie schematy
0
Też bym fruwał po takiej brameczce.
0
Zgadza się, Naymar strasznie dużo strat, fakt, że po zmianie stron grał o niebo lepiej, co niestety nie usprawiedliwia jego slabej gry w pierwszej odsłonie meczu.
0
I pamiętaj o cudownym Belgu na bramce, nie ma co ukrywać, ale chłop jest prze-kozacki.
0
Tak, do wyciągnięcia z bramki.
0
Barta stanął na wysokości zadania, niestety Cesc już nie tak bardzo.
Dziwię się Martino, że tak długo czekał ze zmianą.
0
Wiesz, bo ślepo trzeba wierzyć w jego talent, w końcu wychowanek za 40 baniek
0
Weź wyjdź i się puknij! nie zgadzasz się, nie szkodzi, ale po co te dziecinne odzywki ?
Jego najlepszy sezon i ciągle uważam, że daleko mu do Inisety i Xaviego