2

Kompromitacja LM?
Już nie ubliżaj tak AM, zagrali po prostu kapitalnie.
Mimo wszystko 1/4 LM to nie kompromitacja

0

za to, jeśli Barca przegra (oby nie), to szanowny pan Xavi powie,ze zasłużyli na więcej.... bez względu na to jak wyglądał mecz

0

"...mamy dwie hiszpańskie drużyny w Lidze Mistrzów i dwie w Lidze Europejskiej."
Za to w pucharze króla już nie :P

1

to taki żart po dobranocce?
jakoś nie mogę zgodzić się z Twoją opinią odnośne Thiago.

0

Do końca sezonu i (niestety, ale już czas na) papa

1

i upragnione:
"w końcu sami"

1

najwidoczniej dla wielu to skomplikowana czynność

0

FC NauczSięCzytać

taki tam klubik, ale warto go znać

0

Szczerze, słabe, szanowny gościu z filmika zwyczajnie się zbłaźnił.
Za dedykacje plusik :)

0

alternatywnie :

0

oby, oby dzisiaj :)

0

po dośrodkowaniu Alvesa? ehmm, to Fabs musiałby być na trybunach :)

0

co do polskiego komentarza, to wczorajszy mecz to komentował jakiś baran, a nie ekspert
czasami polski komentarz to nie plus :)

0

śmiga jak ta lala
zero zacięć, fajna jakość
sprawdzone wczoraj BVB-RM
podłączasz przed HDMI do TV i jest elegantino :)

1

Może i tak, z mojego pkt widzenia nie podoba mi się to, że jeden coś mówi, drugi nic nie wie, trzeci zaprzecza.

W każdym bądź razie mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i zobaczymy młodego grajka w pierwszej drużynie Barcy.... i oby nie jako stałego rezerwowego

1

I znowu się zaczyna...
nie mogą najpierw zrobić, później powiedzieć?

Czy za każdym razem piłkarz będzie mówił "a dowiedziałem się o tym w prasie".
Zagrania typu Rosell

0

Oby Barca szybko strzeliła bramkę, wtedy (miejmy nadzieję) AM się otowrzy...oby!

2

"I do tego nikt nie lajkuje moich tweetów" - miał zakończyć były szkoleniowec RM.

0

chodzi mi o same wypowiedzi
Zubi nic nie wposmnial o tym, ze to zaproponował
z kolei Bartomeu o tym powiedział

tylko o to mi chodzi

0

Zubi - nie podałem się do dymisji, nie jestem tchórzem
Bartomeu - Zubi zaproponował, że może podać się do dymisji

Ja pierdziele, oni nawet między sobą nie potrafią się dogadać. Później jest jak jest.
Głupie sankcje, Neymargate i masa drunych wywiadów, które się nie pokrywają.

0

a oglądałeś mecze Evertonu? Czy piszesz bo tak?

Poza tym przyjdzie i będzie gra ł tyle co Tello. Więc jaki sens ?

0

słabo - to nie ironia :)

0

do tego dochodzi "...Atlético remisował na wyjeździe 1:1, przechodził dalej w sześciu na siedem przypadków."
oczywiście czas,aby przełamać te głupie schematy

0

Też bym fruwał po takiej brameczce.

0

Zgadza się, Naymar strasznie dużo strat, fakt, że po zmianie stron grał o niebo lepiej, co niestety nie usprawiedliwia jego slabej gry w pierwszej odsłonie meczu.

0

I pamiętaj o cudownym Belgu na bramce, nie ma co ukrywać, ale chłop jest prze-kozacki.

0

Tak, do wyciągnięcia z bramki.

0

Barta stanął na wysokości zadania, niestety Cesc już nie tak bardzo.
Dziwię się Martino, że tak długo czekał ze zmianą.

0

Wiesz, bo ślepo trzeba wierzyć w jego talent, w końcu wychowanek za 40 baniek

0

Weź wyjdź i się puknij! nie zgadzasz się, nie szkodzi, ale po co te dziecinne odzywki ?
Jego najlepszy sezon i ciągle uważam, że daleko mu do Inisety i Xaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?