0

i to asysty swiadczą o tym jakim jest piłkarzem ?

0

ja podobnie, dlatego uważam, że piłakrz podobnej klasy co Pedro
nie ma co się oszukiwać, są lepsi

0

piłkarz tej samej klasy co Pedro

0

do Anglii*

0

jeszcze dzisiaj jedno 2-0 i będzie komplet

0

Jak już jesteś taki "duży", to powinieneś wiedzieć, że "wogóle" piszę się oddzielnie.

1

"Nie bój dupy" - nagle nie pamiętasz takiego zwrotu? Rocznik 87 i już taki "dojrzały" ?
śmieszny jesteś

0

jestem jak najbardziej za

0

Manchester bezsilny ?Faktycznie Valdes się obijał przez 90 minut.
i ta lekcja pokory... faktycznie MC dokazywał cały czas co to nie oni, poza tym lekcja na stojąco.

0

idiota

0

"Scenariusz jest zawsze taki sam. Mieć piłkę, nie dawać szans przeciwnikowi... To zaplanowany scenariusz i wyszedł perfekcyjnie. "

no tak, gdyby nie Valdes... to faktycznie perfekcja,
poza tym, słabo się prezentowali, praktrycznie zero ataku

0

Gołębie muszą zniknąć, to jeszcze projekt Rosella.

0

pierwszy w tym roku

0

ciężko ci używać j. polskiego ?
Słaby, to jest twój język ojczysty, ale po co się przejmować!

0

suchar roku po razu drugi:
Alexis jest tak cienki, że strzela tylko Realowi

0

I co Tello zrobi, pobiegnie do linii bocznej ? to nie jest człowiek an Barce.

0

Dobre :)

0

suchar roku:
Alexis jest tak cienki, że strzela tylko Realowi

0

a no to w życiu mało widziałeś :)

0

Lepiej Suarez, gościu wymiata

0

tak a propos lubię/nie lubię - oglądałęm/nie oglądałęm

to myślę, że większość z was chcąc nie chcąc oglądała anime, jaką jest Pszczółka Maja :)

0

Delofoeu - faktycznie, chłopak zrobi różnicę, jak on w Evertonie sobie nie radzi, to taki kolejny Tello

0

jak można pisać "wogole" ?
to jużtego bym się bardziej wstydził od wszelkich porównań.

0

a przepraszam, mój błąd

0

A w ostatnim GD to niby Song i Bysu nie byli razem na boisku ?

0

@redakcja
"Za każdym kiedy przegrywają winny jest sędzia"

to jest tłumaczone przez translator czy jak?
poprawcie to, bo aż w oczy razi

0

niesamowite

0

Przeczytaj tekst uważniej.

0

Hehe, spoko, byłem tylko ciekaw :)

Pozdrawiam

0

Z ciekawości...
Are You Experienced ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?