LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i to asysty swiadczą o tym jakim jest piłkarzem ?
0
ja podobnie, dlatego uważam, że piłakrz podobnej klasy co Pedro
nie ma co się oszukiwać, są lepsi
0
piłkarz tej samej klasy co Pedro
0
do Anglii*
0
jeszcze dzisiaj jedno 2-0 i będzie komplet
0
Jak już jesteś taki "duży", to powinieneś wiedzieć, że "wogóle" piszę się oddzielnie.
1
"Nie bój dupy" - nagle nie pamiętasz takiego zwrotu? Rocznik 87 i już taki "dojrzały" ?
śmieszny jesteś
0
jestem jak najbardziej za
0
Manchester bezsilny ?Faktycznie Valdes się obijał przez 90 minut.
i ta lekcja pokory... faktycznie MC dokazywał cały czas co to nie oni, poza tym lekcja na stojąco.
0
idiota
0
"Scenariusz jest zawsze taki sam. Mieć piłkę, nie dawać szans przeciwnikowi... To zaplanowany scenariusz i wyszedł perfekcyjnie. "
no tak, gdyby nie Valdes... to faktycznie perfekcja,
poza tym, słabo się prezentowali, praktrycznie zero ataku
0
Gołębie muszą zniknąć, to jeszcze projekt Rosella.
0
pierwszy w tym roku
0
ciężko ci używać j. polskiego ?
Słaby, to jest twój język ojczysty, ale po co się przejmować!
0
suchar roku po razu drugi:
Alexis jest tak cienki, że strzela tylko Realowi
0
I co Tello zrobi, pobiegnie do linii bocznej ? to nie jest człowiek an Barce.
0
Dobre :)
0
suchar roku:
Alexis jest tak cienki, że strzela tylko Realowi
0
a no to w życiu mało widziałeś :)
0
Lepiej Suarez, gościu wymiata
0
tak a propos lubię/nie lubię - oglądałęm/nie oglądałęm
to myślę, że większość z was chcąc nie chcąc oglądała anime, jaką jest Pszczółka Maja :)
0
Delofoeu - faktycznie, chłopak zrobi różnicę, jak on w Evertonie sobie nie radzi, to taki kolejny Tello
0
jak można pisać "wogole" ?
to jużtego bym się bardziej wstydził od wszelkich porównań.
0
a przepraszam, mój błąd
0
A w ostatnim GD to niby Song i Bysu nie byli razem na boisku ?
0
@redakcja
"Za każdym kiedy przegrywają winny jest sędzia"
to jest tłumaczone przez translator czy jak?
poprawcie to, bo aż w oczy razi
0
niesamowite
0
Przeczytaj tekst uważniej.
0
Hehe, spoko, byłem tylko ciekaw :)
Pozdrawiam
0
Z ciekawości...
Are You Experienced ?