0

Szczególnie, że jest napastnikiem...

0

I gdzie go umieścisz? W rezerwach czy może na obronie ?

0

'W teori i patrząc na każdego piłkarza Barcelona jest najlepsza na świecie.Niestety w praktyce już nie."
Z tym się w pełni zgadzam. Niestety Barca ciągle klepie to samo, za mało atakuje na bramkę, tylko klepie i klepie, na mocne ekipy to już stanowczo za mało. Trzeba iść do przodu, a nie używać ciągle tej samej taktyki.

0

Fabs "drewniane nogi" był w wizji trenera niezastąpionym napadziorem.
Sam widzisz, nie dało rady.

0

Koniecznie musisz przekazać te informacje odpowiedni ludziom w Barcelonie :)

0

Tylko kwestia po co Reine ?

0

każdy ma swoje zdanie, jedni za, jedni przeciw, jedni nie mają zdania, ale każdy ma prawo,aby coś powiedzieć

0

To jest odp do wpwelement

I już koniec tematu.

0

0

jak chcesz się bawić głupimi tekstami, to szkoda mojego czasu
najwidoczniej szkoła się skończyła i masz za dużo wolnego czasu
i tak dla pewności napiszę i się powtórzę, bez odbioru, bo szkoda mojego czasu

0

Albo jak Barca dostawała baty od Szwabów, też były super zmiany.
Zanim napiszesz,żeby ktoś pomyślał, to zrób to sam.

0

Niestety Tito nie potrafi robić zmian, ani dokonywać rotacji. Żelazna 11-stka i koniec.

0

@redakcja

W składach brakuje V przy Valdes

0

AlexGrimaldo

ciężko sprawdzić w necie ? czy nie wiesz,że takie rzeczy można sprawdzić ?

0

@aguś

A możesz wyjaśnić dlaczego jest ważnym zawodnikiem ?

0

Niestety napis do dupy
Jeśli już ma być, to lepiej źółty

0

i z Fabregasem ? to już w ogóle oszalał

0

a teraz* = a trener

0

Stelios23
a nie chciałeś dodać, że z taką grą w ataku, to Barca też nic nie zdziała?
same drewniane nogi z Fabsem na czele
Niestety, ale chłopaki kompletnie sobie nie radzili, a teraz uparcie wystawia Fabsa na atak, gdy ten kompletnie sobie nie radzi

0

@ketiw,

Wołasz do Boga, a sam nie sprawdzisz informacji, zanim coś głupiego palniesz. Najpierw się upewnij mądralo.

0

Niestety, ale Fabs usiadł i od razu lepiej

0

@Saviola88

dokładnie, tylko jako zmiennik, na zmęczonego rywala

0

@Villa - Dębica,

Nie, że się czepiam, ale jak pisałeś słowo "artykół", to nie podkreśliło Ci się na czerwono ? Bo jeśli tak, to wiedz, że wtedy jest jakiś babol :)

0

@HubiMator

niestety, ale tego typu ludzie są wszędzie
klapki na oczach i wio

0

@messaldo

a co, chcesz więcej minusów? :)

0

@lokusinho

a ciężko zajrzeć do terminarza?
widzę, że już nawet ktoś mi ładnego linka podesłał

0

@Fc_BaRca_
Czytając twój komentarz, jestem w stanie stwierdzić, że nie jesteś pełnosprawny, masz jakiś problem z głową.

0

@ admini

Czemu nie ma banów dla ludzi obrażających Real? Robi się tutaj taki sam syf jak na rm.pl

0

@dzik007

Serio ? Pytasz się jaki był wyniki? Nie wiesz jak używać Internetu ?

0

@htomekc
"Mianowicie Real Jaén, który w najwyższej klasie rozgrywkowej spędził trzy sezony w latach 1953-58."
Z tego zdania rozumiem, że w PD grał 3 sezony i wstawiono błędne daty, albo grał 5 sezonów i podano ich złą liczbę.
Nie ma tu wzmianki o SD, stąd uważam, że błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?