LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczególnie, że jest napastnikiem...
0
I gdzie go umieścisz? W rezerwach czy może na obronie ?
0
'W teori i patrząc na każdego piłkarza Barcelona jest najlepsza na świecie.Niestety w praktyce już nie."
Z tym się w pełni zgadzam. Niestety Barca ciągle klepie to samo, za mało atakuje na bramkę, tylko klepie i klepie, na mocne ekipy to już stanowczo za mało. Trzeba iść do przodu, a nie używać ciągle tej samej taktyki.
0
Fabs "drewniane nogi" był w wizji trenera niezastąpionym napadziorem.
Sam widzisz, nie dało rady.
0
Koniecznie musisz przekazać te informacje odpowiedni ludziom w Barcelonie :)
0
Tylko kwestia po co Reine ?
0
każdy ma swoje zdanie, jedni za, jedni przeciw, jedni nie mają zdania, ale każdy ma prawo,aby coś powiedzieć
0
To jest odp do wpwelement
I już koniec tematu.
0
0
jak chcesz się bawić głupimi tekstami, to szkoda mojego czasu
najwidoczniej szkoła się skończyła i masz za dużo wolnego czasu
i tak dla pewności napiszę i się powtórzę, bez odbioru, bo szkoda mojego czasu
0
Albo jak Barca dostawała baty od Szwabów, też były super zmiany.
Zanim napiszesz,żeby ktoś pomyślał, to zrób to sam.
0
Niestety Tito nie potrafi robić zmian, ani dokonywać rotacji. Żelazna 11-stka i koniec.
0
@redakcja
W składach brakuje V przy Valdes
0
AlexGrimaldo
ciężko sprawdzić w necie ? czy nie wiesz,że takie rzeczy można sprawdzić ?
0
@aguś
A możesz wyjaśnić dlaczego jest ważnym zawodnikiem ?
0
Niestety napis do dupy
Jeśli już ma być, to lepiej źółty
0
i z Fabregasem ? to już w ogóle oszalał
0
a teraz* = a trener
0
Stelios23
a nie chciałeś dodać, że z taką grą w ataku, to Barca też nic nie zdziała?
same drewniane nogi z Fabsem na czele
Niestety, ale chłopaki kompletnie sobie nie radzili, a teraz uparcie wystawia Fabsa na atak, gdy ten kompletnie sobie nie radzi
0
@ketiw,
Wołasz do Boga, a sam nie sprawdzisz informacji, zanim coś głupiego palniesz. Najpierw się upewnij mądralo.
0
Niestety, ale Fabs usiadł i od razu lepiej
0
@Saviola88
dokładnie, tylko jako zmiennik, na zmęczonego rywala
0
@Villa - Dębica,
Nie, że się czepiam, ale jak pisałeś słowo "artykół", to nie podkreśliło Ci się na czerwono ? Bo jeśli tak, to wiedz, że wtedy jest jakiś babol :)
0
@HubiMator
niestety, ale tego typu ludzie są wszędzie
klapki na oczach i wio
0
@messaldo
a co, chcesz więcej minusów? :)
0
@lokusinho
a ciężko zajrzeć do terminarza?
widzę, że już nawet ktoś mi ładnego linka podesłał
0
@Fc_BaRca_
Czytając twój komentarz, jestem w stanie stwierdzić, że nie jesteś pełnosprawny, masz jakiś problem z głową.
0
@ admini
Czemu nie ma banów dla ludzi obrażających Real? Robi się tutaj taki sam syf jak na rm.pl
0
@dzik007
Serio ? Pytasz się jaki był wyniki? Nie wiesz jak używać Internetu ?
0
@htomekc
"Mianowicie Real Jaén, który w najwyższej klasie rozgrywkowej spędził trzy sezony w latach 1953-58."
Z tego zdania rozumiem, że w PD grał 3 sezony i wstawiono błędne daty, albo grał 5 sezonów i podano ich złą liczbę.
Nie ma tu wzmianki o SD, stąd uważam, że błąd.