0

Wiadomo, że wygodniejszy przeciwnik i że Chelsea Barcie nie leży, ale trzeba to w końcu zmienić, ew innym ciekawym spotkaniem byłoby Chelsea-Real... no ale poczekajmy do piątku, wszystko się wyjaśni

0

Szczerze, chciałbym, aby Real spotkał się z Bayern'em. Myślę, że to byłby super ciekawy mecz, a Barcelonie życzę Chelsea, aby w końcu pokazała prawdziwą wyższość nad zespołem z Londynu.

0

Kolejny znawca, a Mundo i Sport to co to niby? Wyborcza?

0

To zadaj sobie pytanie po co katalońskie interesują się RM?

Pomyśl... nie zaszkodzi

0

a ja uważam, że kibic powinien zawsze pomagać drużynie, a drużyna dawać z siebie wszystko

0

wiadomo, że jak teatr, tylko słaba publika, bo jak wygrywają, to jakiegoś wielkiego aplauzu nie ma, a jak trzeba podnieść na duchu, to wtedy nie ma chętnych - niestety, ale tacy kibice w Hiszpanii - piknikowicze, ot co!

1

Czyli piłkarz nie może wymagać od kibiców zaangażowania, ale kibc ma prawo wymagać zaangażowania od piłkarza, bo strzelisz focha ?
Ciekawe.

0

na cholerę się z nim męczysz, odpuść sobie, bo widzisz, że to prowadzi do nikąd
sam widzisz, żeby wejść na forum "obcego" klubu to prostactwo, z takim nie wygrasz

0

Czemu nie mogą tak grać zawsze ?

0

owacaja na stojąca obowiązkowa

0

Hehe, Sorki.
W każdym bądź razie - mnie jest obecnie ciężko wybrać pomiędzy Albą i Adriano, obaj mają wzloty i upadki.

0

Zostało jeszcze jedno "żadko"

0

Sens taki, że to podobny profil zawodnika, szybki skrzydłowy - kiwający się ze sobą i przeciwnikiem.

0

a może foch na RM ?
taki mały żarcik :)

0

już bez przesady, takie argumenty są mało poważne, równie dobrze mogę napisać, że LM to LM,a PL to PL i masy innych argumentólw, poza dwoma finałami LM przeciw MU.

Po prostu takie pisanie nie ma sensu... czy się sprawdzi czy nie - musiałby siępo porstu przeniść do angielskeigo klubu, a nie sądze, aby to się stało - i to nie ze względu na obawy jakie wymieniłeś

0

tia.. bo taki Aquero,Cazorla,Silva i inne "liliputy" w ogóle sobie nie radzą

0

no właśnie!
przy Fabsie,Inieście i S.Roberto, to kolejny zawodnik na trybuny, niestety

0

no nie dokońca, bo to się wiąże z tym, że Messi będzie musiał częściej się cofać do pomocy, aby rozgerać piłkę, daltego przydałby się bardziej kreatywny pomocnik

0

czemu gra dwoma DP, taki mocny przód i taki środek ? bez sensu, już mógłby dać szanse Pastore zamiast Masche/Gago

0

polecam stronkę futbolwtv (.pl)

0

jeśli Messi zacznie grać swoją bajeczną piłkę, to bankowo to osiągną
bo jak ma dreptać jak w Barcy, to może być ciężko

0

no tak nie bardzo Pedro, bardzo Alba

0

ale im pokazałeś, kozak nad kozaki

0

Sorki za offtop, ale do Barcy dołączy równie wielki talent-brat Alena - Dino

0

Tak było, jest i będzie. Taka "natura ludzka" i nic to nie zmieni.Niestety

0

przyganiał kociał garnkowi....
może też sie poucz polskiego, bo przykładem nie świecisz

0

Niektórzy tego nie pojmą.

0

nie ukrywam, że racja w tym jest

0

dla jasności, też uważam, że jego forma jest tragiczna
a jak już ładnie kiwnie/zagra to i tak ostatnim kopnięciem spieprzy sprawę

0

ale ja nigdy nie powiedziałem ,że podobają mi się wrzutki Alvesa, oczywiści,że po tym względem i wieloma innymi jest beznadziejny, chodzi mi tylko o fakt, że same asysty nei są tutaj wyznacznikiem jakości piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?