LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, że wygodniejszy przeciwnik i że Chelsea Barcie nie leży, ale trzeba to w końcu zmienić, ew innym ciekawym spotkaniem byłoby Chelsea-Real... no ale poczekajmy do piątku, wszystko się wyjaśni
0
Szczerze, chciałbym, aby Real spotkał się z Bayern'em. Myślę, że to byłby super ciekawy mecz, a Barcelonie życzę Chelsea, aby w końcu pokazała prawdziwą wyższość nad zespołem z Londynu.
0
Kolejny znawca, a Mundo i Sport to co to niby? Wyborcza?
0
To zadaj sobie pytanie po co katalońskie interesują się RM?
Pomyśl... nie zaszkodzi
0
a ja uważam, że kibic powinien zawsze pomagać drużynie, a drużyna dawać z siebie wszystko
0
wiadomo, że jak teatr, tylko słaba publika, bo jak wygrywają, to jakiegoś wielkiego aplauzu nie ma, a jak trzeba podnieść na duchu, to wtedy nie ma chętnych - niestety, ale tacy kibice w Hiszpanii - piknikowicze, ot co!
1
Czyli piłkarz nie może wymagać od kibiców zaangażowania, ale kibc ma prawo wymagać zaangażowania od piłkarza, bo strzelisz focha ?
Ciekawe.
0
na cholerę się z nim męczysz, odpuść sobie, bo widzisz, że to prowadzi do nikąd
sam widzisz, żeby wejść na forum "obcego" klubu to prostactwo, z takim nie wygrasz
0
Czemu nie mogą tak grać zawsze ?
0
owacaja na stojąca obowiązkowa
0
Hehe, Sorki.
W każdym bądź razie - mnie jest obecnie ciężko wybrać pomiędzy Albą i Adriano, obaj mają wzloty i upadki.
0
Zostało jeszcze jedno "żadko"
0
Sens taki, że to podobny profil zawodnika, szybki skrzydłowy - kiwający się ze sobą i przeciwnikiem.
0
a może foch na RM ?
taki mały żarcik :)
0
już bez przesady, takie argumenty są mało poważne, równie dobrze mogę napisać, że LM to LM,a PL to PL i masy innych argumentólw, poza dwoma finałami LM przeciw MU.
Po prostu takie pisanie nie ma sensu... czy się sprawdzi czy nie - musiałby siępo porstu przeniść do angielskeigo klubu, a nie sądze, aby to się stało - i to nie ze względu na obawy jakie wymieniłeś
0
tia.. bo taki Aquero,Cazorla,Silva i inne "liliputy" w ogóle sobie nie radzą
0
no właśnie!
przy Fabsie,Inieście i S.Roberto, to kolejny zawodnik na trybuny, niestety
0
no nie dokońca, bo to się wiąże z tym, że Messi będzie musiał częściej się cofać do pomocy, aby rozgerać piłkę, daltego przydałby się bardziej kreatywny pomocnik
0
czemu gra dwoma DP, taki mocny przód i taki środek ? bez sensu, już mógłby dać szanse Pastore zamiast Masche/Gago
0
polecam stronkę futbolwtv (.pl)
0
jeśli Messi zacznie grać swoją bajeczną piłkę, to bankowo to osiągną
bo jak ma dreptać jak w Barcy, to może być ciężko
0
no tak nie bardzo Pedro, bardzo Alba
0
ale im pokazałeś, kozak nad kozaki
0
Sorki za offtop, ale do Barcy dołączy równie wielki talent-brat Alena - Dino
0
Tak było, jest i będzie. Taka "natura ludzka" i nic to nie zmieni.Niestety
0
przyganiał kociał garnkowi....
może też sie poucz polskiego, bo przykładem nie świecisz
0
Niektórzy tego nie pojmą.
0
nie ukrywam, że racja w tym jest
0
dla jasności, też uważam, że jego forma jest tragiczna
a jak już ładnie kiwnie/zagra to i tak ostatnim kopnięciem spieprzy sprawę
0
ale ja nigdy nie powiedziałem ,że podobają mi się wrzutki Alvesa, oczywiści,że po tym względem i wieloma innymi jest beznadziejny, chodzi mi tylko o fakt, że same asysty nei są tutaj wyznacznikiem jakości piłkarza