0

towarzyskiego

0

Stąd jego ksywka :)

0

No,lepiej uważaj, żeby kaktusem sobie małego nie poprawiał :)

0

"(...) i zupełnietego po nich nie widać"

Walnijcie mała spację, taki mały szczegół

0

@kaamil1910

tak dla jasności, żebyś zrozumiał komentarz kolegi:
Bynajmniej, to nie Przynajmniej.

0

Niektórzy - na to wygląda - będą. Szkoda,że nie my.

0

0

z Urugwaju, to mogliby się zainteresować L. Suarezem...

0

Też bym chciał, bo zaraz zabawa się skończy jak z Thiago

0

tak dla jasności:

0

a po polsku można ?

0

A czytać ze zrozumieniem potrafisz?

0

Najwidoczniej Twoja ironia nie była mile widziana, pewnie dlatego, że część komentujących nie załapała o co chodzi.

0

w dobrej formie ? w poprzednich meczach zastanawiałem się czemu nie skorzysta z Martina, bo nie specjalnie mu wychodziły wrzutki, z tyłu z resztą też nic specjalnego

0

Jeszcze,żeby Alexis nie potykał się o własne nogi... to może, może

0

W Internecie

0

@v3go

a co ma Microsoft do pogrubiania tekstu na stronie www ?

0

Mają w drużynie leprechaun'a

0

Eto'o przeszedł do Chelsea

0

Tak z ciekawostek, Boateng oficjalnie w Schalke

0

czasami nawet 4-0

0

Fajnie by było jakby jeszcze do Barcy ściągnął Suareza zamiast Pedro/Alexsisa

0

a jak rozumiesz słowo " możliwie " ?

0

coś mi się wydaje, że Roura wystawi możliwe żelazną 11-stkę i ew. zmiany zrobi w 80 minucie

0

Niby dlaczego pasuje do niego ten numer ?

0

a jak jest na zdjęciu ?

0

Pinto, pass me a ball

0

Pewnie było tak ,że chcieli zabrać nr Thiago, to się chłop poczuł jak 5 koło u wozu i poszedł... ale kto wie

0

Np ? Jestem ciekaw kogo masz na myśli, bez żadnych złośliwości.

0

wiesz co to sarkazm ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?