LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
towarzyskiego
0
Stąd jego ksywka :)
0
No,lepiej uważaj, żeby kaktusem sobie małego nie poprawiał :)
0
"(...) i zupełnietego po nich nie widać"
Walnijcie mała spację, taki mały szczegół
0
@kaamil1910
tak dla jasności, żebyś zrozumiał komentarz kolegi:
Bynajmniej, to nie Przynajmniej.
0
Niektórzy - na to wygląda - będą. Szkoda,że nie my.
0
a co czytać się nie chcesz,co ?
masz na pocieszenie
http://www.goalsarena.org/video/spain-liga-bbva/30-09-2013-granada-athletic-bilbao_en.html
0
z Urugwaju, to mogliby się zainteresować L. Suarezem...
0
Też bym chciał, bo zaraz zabawa się skończy jak z Thiago
0
tak dla jasności:
0
a po polsku można ?
0
A czytać ze zrozumieniem potrafisz?
0
Najwidoczniej Twoja ironia nie była mile widziana, pewnie dlatego, że część komentujących nie załapała o co chodzi.
0
w dobrej formie ? w poprzednich meczach zastanawiałem się czemu nie skorzysta z Martina, bo nie specjalnie mu wychodziły wrzutki, z tyłu z resztą też nic specjalnego
0
Jeszcze,żeby Alexis nie potykał się o własne nogi... to może, może
0
W Internecie
0
@v3go
a co ma Microsoft do pogrubiania tekstu na stronie www ?
0
Mają w drużynie leprechaun'a
0
Eto'o przeszedł do Chelsea
0
Tak z ciekawostek, Boateng oficjalnie w Schalke
0
czasami nawet 4-0
0
Fajnie by było jakby jeszcze do Barcy ściągnął Suareza zamiast Pedro/Alexsisa
0
a jak rozumiesz słowo " możliwie " ?
0
coś mi się wydaje, że Roura wystawi możliwe żelazną 11-stkę i ew. zmiany zrobi w 80 minucie
0
Niby dlaczego pasuje do niego ten numer ?
0
a jak jest na zdjęciu ?
0
Pinto, pass me a ball
0
Pewnie było tak ,że chcieli zabrać nr Thiago, to się chłop poczuł jak 5 koło u wozu i poszedł... ale kto wie
0
Np ? Jestem ciekaw kogo masz na myśli, bez żadnych złośliwości.
0
wiesz co to sarkazm ?