LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble
a hoj marynarzu Geble
0
@rozal
na "domenę" - też byś się nie nadawał na newsmana :)
0
@MessiPedroMashe
Chyba "serce roście" :)
0
@Aveiro
Zdarzać zdarza, ale po co odwalać wiochę?
W każdym bądź razie, jeszcze raz sorki.
I do następnego (już z pewnością normalnego z mojej strony :) )
0
@Aveiro
Chciałbym Cię przeprosić za wczorajsze. Czasami człowiekowi co odbija. Mam nadzieję, że nie wzišłe mojego buractwa za bardzo do siebie.
Pozdrawiam.
0
@Aveiro
pisząc do mnie ziom, jestem w stanie stwierdzić Twój poziom Twojego dyskomfortu intelektualnego i Twojej elokwencji względem osób trzecich - czyli postronnych, kontrargumentujących Twoje 'wypociny'
0
@Aveiro
sranie w banie... wyuczyłeś się głupiej regułki, od głupich ludzi.. co wtedy z Alexisem? co z jego psychiką ? skoro grał w przeciętnym klubie i nigdy nie grał w CL ? I jakim cudem uznajesz, że CR < Messi i Messi < Alexisa mimo, ze CR jest graczem dwunożnym , czyli wszechstronnym jak Alexis- zastanów się co piszesz, bo póki co, błąkasz się w swojej głupocie
0
@Aveiro
to tak odnośnie serie a, skoro oglądałeś, to kto ciągnął caył były klub Alexisa i kto najlepiej wypadł przeciwko drużynie Twojego uluubieńca?
0
@Aveiro
laligafan
O stary :) Przykro mi, że w ten sposób ludzie odbierają moje wypociny :P Nie mam pojęcia po co wklejasz do bajeczki pt. "Messi i Alexis" Ronaldo, ale to już twoja sprawa. I cieszę się, że znasz mnie na tyle dobrze, że sądzisz, że Ronaldo wg. mnie zawsze był lepszy od Messiego. Nie wiesz co sądzę, to nie pisz ;p
ale piszesz, że jakt ktoś jest dwu nożny i potrafi kopnąć z daleka, to jest bardziej wszechstronny, prawda?
gdzie tu konsekwencja ?
0
@Aveiro
"że Alexis jest dobry w wielu elementach gry, a Leo np. z dalszej odl. (nie 20 m, a 30-35) nie strzeli, Sanchez jak najbardziej :)"
Jestem pewien, że żadnego meczy Udinese w poprzednim sezonie nie obejrzałeś, więc jakim cudem, gadasz o jego możliwościach ?
0
@Aveiro
sorry chłopie, ale nie wiesz co to wszechstronność, wg Ciebie Ronaldo (CR7) od zawsze był lepszy od Messiego i każdy, kto kopie obiema nogami...
zanim coś napiszesz, to pomyśl
0
@krajana
widzisz, Barca zawsze utożsamiała się z pięknym futbolem, więc jako fan Barcy, powinno Ci zależeć, aby tradycja była podtrzymana
0
@matt_i1992
jak wszyscy będą skakać do ognia, to Ty również skoczysz?
0
@majewfan
póki co, mój mały móżdżek jest większy od twojej padliny :)
wiem co to fakt,hipoteza, znam elementarne zasady pisowni nasze ojczystego języka, no ale co tam, dla jełopa to pstro bo i tak wyląduje na zmywaku lub będzie czyścił szambo, potrafię czytać ze zrozumieniem i nie jestem hipokrytą
za trudne słówka? zastańmy przy tym, że jesteś idiotą.
bez odbioru, na tym zakończę, tobie też radzę, bo już ten news sobie odpuszczę :)
0
@majewfan
jasne, że jestem lepszy..co do poznania mnie, to nie miałeś okazji, znowu bełkot, to, że nie odpowiesz, nie znaczy, że tego nie przeczytasz :)
więc, używaj rozumu - wiesz co to hipoteza? to nie jest fakt osiołku, tak samo twoje stwierdzenie nie jest faktem,
Faktem jest to, że jesteś kretynem.
a. piszesz o fakcie, że VV jest 3 i De Gea 2, za chwile na 2 miejscu stawiasz Pepa
b. upierasz się, że Iker jest lepszy, bo jest powołany do repry jako 1-szy bramkarz, a VV 3 - to jakim cudem De Gea jest drugi?
trzymaj się jednej wersji, sprawdź w słowniku co to jest hipoteza, fakt i rzuć okiem na elementarz polonisty :)
0
@majewfan
jeszcze trochę, a z pewnością poznam nowy synonim dla określenia idioty.
Wskaż mi gdzie stwierdziłem, że Valdes jest lepszy od Ikera?
Zadaje ci proste pytanie, a ty jak wół brniesz w bagno swojej wiedzy.
Wykaż się troszkę i spróbuj odpowiedzieć na jakiej banalne pytanie.
A nie co chwila sobie zaprzeczasz -> najpierw VV jest gorszy od De Gea'i, teraz De Gea nawet nie ma w pierwszej trójce. Pomyśl zaim coś napiszesz, bo serio... słownictwo się rozszerza i niedługo w życie wejdzie nowe określenie dla imbecyla.
0
@PrzeMo
ale pytam czemu albo to albo to? i jak Ty masz się do tego, że jesteś kibicem Barcy, to nie możesz kibicować Relowi?? jesteś w stanie odpowiedzieć ?
0
@majewfan
Idąc twoim tokiem rozumowania... to sam sobie zaprzeczasz.
Nie zaskakujesz sam siebie? Czy nie zdajesz sobie sprawy z tego, co piszesz?
0
@majewfan
jakiś głupi filmik chcesz mi znaleźć, ale o ekspertach, to nic nie masz?
I na podstawie jednej akcji jesteś stwierdzić tak wiele? No proszę, proszę. Eurosport stoi przed tobą otworem. Winszuję.
Pytam o fakty, a Ty tylko o Ikerze coś wydukałeś... i na tym koniec?
Kiedy zrozumiesz co to są fakty?
0
a faktów jak nie było, tak nie ma
Teraz tłumaczenia - ubzdurałeś sobie coś, wymyśliłeś własną teorię, ale jak trza coś uzasadnić, to dupa! wracamy do punktu wejścia (czyt. 'moja teoria, która jest faktem')
Fakt, a własne domysły, to dwie inne sprawy.
0
@majewfan
Ja tam słyszałem, że pewien ekspert postawił Ikera ma 3 pozycji. To jest fakt!
0
@majewfan
To przyznaj się, jaki ekspert się tak ładnie wypowiedział? Prasie? Masz na myśli szmatławce? Na temat twojej wiedzy się nie wypowiada, bo jej nie mogę 'zmierzyć', ale ręce dam sobie uciąć, że bacznie śledziłeś poczynania De Gea'i i dwóch pozostał, że jesteś w stanie cokolwiek na ten temat powiedzieć.
0
@majewfan
A na czym opierasz te fakty? Na własnych przekonaniach czy jak ?
0
@PrzeMo
Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie, możesz odpowiedzieć normalnie czy nie masz argumentów? Ja znam takich ludzi.
0
@PrzeMo
a jak Ty masz się do tego, że będąc kibicem Barcy, nie możesz kibicować Realowi? Z jakich względów?
0
@Malinka
Ja nie mam zdania na ten temat :)
Jak przyjdzie, to fajnie, jak nie, to nic się nie stanie
0
@Malinka
"Jak ktoś jeszcze tego nie pojmuje no to nie ma o czym gadać chyba... "
"każdy może mieć swoje zdanie, ale musi być ono poparte konkretnymi argumentami."
Czyli jest o czym gadać, jak są argumenty :)
Sorki, że się czepiam... ale nie lubię określenia " jak ktoś ma inne zdanie niż ja, to jest głupi" - nie kieruję tego konkretnie do Ciebie, ale tak to odebrałem.
0
@mskafc
Dlatego nie czaje Arsene, na co on czeka? Ma zamiar zwodzić swoich czołowych graczy? Grać na ich uczuciach i składać obietnice? Powinien się wziąć w garść i już dawno kogoś sprowadzić.Nasri tak samo - pragnie tytułów, Arsen obiecał wzmocnić zespół i dupa. Obiecał. Oczywiście jest cały miesiąc, ale mam nadzieję, że teraz inny klub będzie bawił się w kotka i myszkę z Arsenalem, żeby zobaczyć jak to jest.
0
@Malinka
ale to co? nikt nie może mieć odmiennego zdania? musi tak być, bo...? bo jest o tym artykuł czy Ty tak uważasz?
0
@wilku6
akurat naukowcu - zdaję sobie sprawę, i nie tyle, że człowiek ma trudności z oddychaniem, co tyle, że szybciej się męczy - tj, dlaczego Kenijczycy są najlepszymi biegaczami ?
co do mojego komentarza.. koleś określił ludzi "inteligentami", więc byłeś ciekaw jego stanowiska na ten temat.