LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Gdy Barca jest zainteresowana ..."
Tak, tak, bo tylko Barcelona ma prawo interesować się jakimś tam grajkiem.
A może to Barca interesuje się kimś, kim interesowały się inne kluby?
0
dobrze, że nie nóż :)
0
Do tego pewnie dorośnie, chyba, że uważa,że kobieta to "niższa kategoria" i ma inną orientację.
2
super!
odważna i buntownicza! nowa polska młodzież
0
hehe, ja pierdziele, czego to człowiek dla kasy nie zrobi :)
0
wykop :D tam znajdziesz wszystko
0
Właśnie, co to ma być? Myślę, że komuś takiemu, to wielka kicha reklamować coś takiego.
0
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać:
1
Najwidoczniej wg LE nie jest przeżytkiem.
0
wybierz te, w których Ci wygodniej
3
nie tyle co Celtic to Celtic, ja bym raczej powiedział, że Legia to jednak Legia
3
hmm, znajomy avatar
4
Od kiedy trofea odpowiadają za poziom gry piłkarza?
1
Chyba mieliście na myśli "Serce roście".
1
Bo powiedział: „Ej, wy pajace, do kogo podajecie tę piłkę?”
Więc chyba nie ciężko się domyśleć, że nie podali do niego, tylko do kogoś innego.
1
a skąd wiesz,że podczas treningów woleli podawać do Messiego?
Po co takie bzdurne gadanie? Przecież nie wiesz, jak to wyglądało na treningu, a Ukrainiec przytoczył jakąś jedną sytuację, bez żadnych szczegółów.
1
"...i może wytknąć błędy każdemu..."
to nie, że wytyka im błędy, tu chodzi o jego piłkarski egoizm, żeby podawali jemu, nie innym
22
dlatego Real w ostatnich latach się tak wzbogacił (taki mały żarcik)
0
ewidentnie mes que un club :)
27
Dodatkowo, Barca posiada Wielkie Serce i pomaga spłacać dług innym klub, np Valencii pod przykrywką transferu, za który płaci dwa razy więcej lub AM sprzedając zawodnika za 10 razy mniej.
0
Pewnie, że lepiej, ale myślisz, że BD od tak "odda" go za taką kwotę?
0
Niech nie trenuje, żeby mógł tylko grać
1
to takie "polskie myślenie"
myślę, że nie trzeba tego rozwijać, aby wiedzieć , o co chodzi,
a kolega @lamamodeon ma całkowitą rację
0
Faktycznie, Messi nigdy nie wygrał Mistrzostw Europy...a to lipa!
0
jesteś pewien, że chodziło Ci o "dystan do siebie"... ?
bo ma to się to nijak do cytowanego tekstu
0
np Fabs co potyka się o własne nogi ?
0
tragedia, szczególnie, jeśli to ma być oficjalna piosenka MŚ
ale o gustach się nie dyskutuje :)
0
zwyczajnie są lepsi
4
ha ha ha ha ha ...super
jak będzie finał LM, to co napiszesz?
0
a to do przeciwnika