0

"Gdy Barca jest zainteresowana ..."
Tak, tak, bo tylko Barcelona ma prawo interesować się jakimś tam grajkiem.
A może to Barca interesuje się kimś, kim interesowały się inne kluby?

0

dobrze, że nie nóż :)

0

Do tego pewnie dorośnie, chyba, że uważa,że kobieta to "niższa kategoria" i ma inną orientację.

2

super!
odważna i buntownicza! nowa polska młodzież

0

hehe, ja pierdziele, czego to człowiek dla kasy nie zrobi :)

0

wykop :D tam znajdziesz wszystko

0

Właśnie, co to ma być? Myślę, że komuś takiemu, to wielka kicha reklamować coś takiego.

0

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać:

1

Najwidoczniej wg LE nie jest przeżytkiem.

0

wybierz te, w których Ci wygodniej

3

nie tyle co Celtic to Celtic, ja bym raczej powiedział, że Legia to jednak Legia

3

hmm, znajomy avatar

4

Od kiedy trofea odpowiadają za poziom gry piłkarza?

1

Chyba mieliście na myśli "Serce roście".

1

Bo powiedział: „Ej, wy pajace, do kogo podajecie tę piłkę?”
Więc chyba nie ciężko się domyśleć, że nie podali do niego, tylko do kogoś innego.

1

a skąd wiesz,że podczas treningów woleli podawać do Messiego?

Po co takie bzdurne gadanie? Przecież nie wiesz, jak to wyglądało na treningu, a Ukrainiec przytoczył jakąś jedną sytuację, bez żadnych szczegółów.

1

"...i może wytknąć błędy każdemu..."
to nie, że wytyka im błędy, tu chodzi o jego piłkarski egoizm, żeby podawali jemu, nie innym

22

dlatego Real w ostatnich latach się tak wzbogacił (taki mały żarcik)

0

ewidentnie mes que un club :)

27

Dodatkowo, Barca posiada Wielkie Serce i pomaga spłacać dług innym klub, np Valencii pod przykrywką transferu, za który płaci dwa razy więcej lub AM sprzedając zawodnika za 10 razy mniej.

0

Pewnie, że lepiej, ale myślisz, że BD od tak "odda" go za taką kwotę?

0

Niech nie trenuje, żeby mógł tylko grać

1

to takie "polskie myślenie"
myślę, że nie trzeba tego rozwijać, aby wiedzieć , o co chodzi,
a kolega @lamamodeon ma całkowitą rację

0

Faktycznie, Messi nigdy nie wygrał Mistrzostw Europy...a to lipa!

0

jesteś pewien, że chodziło Ci o "dystan do siebie"... ?
bo ma to się to nijak do cytowanego tekstu

0

np Fabs co potyka się o własne nogi ?

0

tragedia, szczególnie, jeśli to ma być oficjalna piosenka MŚ
ale o gustach się nie dyskutuje :)

0

zwyczajnie są lepsi

4

ha ha ha ha ha ...super
jak będzie finał LM, to co napiszesz?

0

a to do przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?