0

Rozumiem,że potrzeba jest stabilizacji, ale do niej trzeba dojść. Poza tym, zgrani muszą być wszyscy stoperzy, w razie kartki/kontuzji. To chyba logiczne, że zanim coś się oceni, trzeba to najpierw spradzić

0

Niestety, nie wszyscy potrafią to zrozumieć, większość wychodzi z założenia, że lepiej będzie/byłoby jak "uważam ja".

0

Czemu wszędzie mogą być rotacje, tylko nie w obronie? Bo szczerze nie widzę w tym żadnego sensu.

0

Arsenal go nie chciał, Barca go nie chciała, to co miał zrobić?
Chelsea dała mu możliwość gry, to gra.
Jak byś miał grać za 5tyś w byle jakim klubie, a grać za 20tyś w klubie z aspiracjami, za którym poprzednie kluby nie przepadały, to co byś wybrał?
To jest kasa, a nie sprawa honoru. Takie jest już życie i futbol.

0

O S. Roberto nie wspominałem.

0

ehh... Ivan,Iniesta,Rafinia,D.Suarez,Alan... myślę, że będzie przepych.

0

co znowu jest nie tak ze środkiem pola?

18

Czepiacie się Pedro, to przecież nie jego wina,że gra w Barcelonie

0

a teraz prawda czasu i ekranu, każdy mecz jest nieprzewidywalny

0

Chyba dalsza konfrontacja z użytkownikami jak BulaKG nie ma szansy na powodzenia, ale jak coś, to powodzenia :)

2

Wiesz, jak jest. Słaby transfer, bo gościu nie ma "nazwiska" i nikt o nim nie słyszał.

0

wtedy, kiedy zacznie grać "w miarę" normalnie na poziomie Barcy

0

Co nie zmienia faktu,że skoro ściągnął Fabsa (ciągle gracza klubu, który krytykował Mou) i nagle coś dziwnego, że interesował się również jeszcze lepszym piłkarzem tego samego klubu? Czy teraz to jest logiczne?
Prostymi słowami, mógł się interesować Fabsem, a Messim już nie?

0

"Człowiek ,który na każdym kroku szuka zaczepki i zazwyczaj krytykuje nasz klub nagle poczuł w sobie chęć sprowadzenia naszej mega gwiazdy. "

Może Fabs nie był super-mega gwiazdą, ale wydaje mi się, że został sciągniety z Barcelony przez Mou,prawda? - teraz już wiesz jak to się ma do twojego komentarza?

0

Dlaczego? a Fabsa przypatkiem na ściągnał?

31

"Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem bardzo skromny i honorowy"

skormny i honorowy? Przecież to jest jeden z największych boiskowych chamów La Liga.
Już pies drapał zaistniałą sytuację, ale gościu jest co roku w topie zebranych kartek.

0

chodzi nam o to, że sam wskazałeś, że pax jest uczniem, samemu nim będąc, nawet jakbyś nie był uczniem, to byłoby to równie głupie.

Ogólnie jeśli ktoś tak twierdzi, to cóż, jego problem. Jeśli ktoś Ci tak zwróci uwagę, to przypomnij mu: zapomniał wół jak cielęciem był

1

hehe, gościu co ma niby 15 lat, pisze, że ktoś jeszcze z szkole :)
szalony.

A może jest w pracy?

2

Dlatego pytałem kolegi czy widział gre Fabsa, bo tutaj Rakitic ma jednak zadania bardziej asekuracyjne.

0

Pewnie dlatego,że gra bardziej asekuracyjnie? Co na bank przekłada się na to, że Barca ma 0 z tyłu a Chelsea 7 (nie piszę, że to oni są za to odpowiedzialni).

Poza tym widziałeś te asysty? I jego grę w Chelsea? Czy tylko widzisz statystyki?

1

A co to takiego więcej dawał? Więcej gadał z sędziami jak mu coś nie poszło?

0

A kto powiedział, że Xavi jej [Marki] sobie nie wyrobi. Ja akurat widzę go jako trenera, bo doskonale wie od X lat jak wygląda gra Barcelony, bo w końcu dyrygował nią od środka, na boisku.

"Oprocz tych cech co wymienilem wazna jest rozniez charyzma. Czyli ogromny doping i mobilizacja dla innych pilkarzy. "
Ktoś wyżej już opisał co to jest charyzma. dokładnie InVictus.

0

Kiedyś ktoś mi powiedział, że z idiotą się nie wygra, bo najpierw sprawdzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.

Napisałem tylko, że 1-0 to nie to samo co 5-0. Nie ma co prowadzić tej polemiki.
Nie wyjdziesz z grupy, mając tyle samo pkt co inne drużyny i mając gorszy bilans bramkowy!

0

Nie wyjdziemy z grupy, bo będzie liczyła się różnica bramek!

Nie piszę nic z perspektywy gry,sezonu,grupy,zespołów,zawodników czy LM. Piszę tylko, że 1-0 to nie to samo co 5-0.
Ciężko przeczytać coś ze zrozumieniem?

0

Co ty bredzisz? Jak nie ma różnicy jak ma.
Nie powiesz mi, że nie ucieszyłbyś się bardziej jakby Barca strzeliła 5 bramek, a nie tylko jedna.

Odstaw pkt na bok, bo nie na to zwróciłem uwagę. Czytaj uważnie.
Poza tym, mały przykład, wszyscy w grupie ze sobą remisują 1-1, poza zespołem z Cypru, który dostaje baty od wszystkich po 2,3 do zera, tylko Barca ładuje po jednej brameczce. I zagadka dnia, dla ciężko myślących: kto w takim układzie wyjdzie z grupy?

Bądź dalej durny i powtarzaj, że 100 i 1 to nie ma różnicy.
Powiedz to swojej matematyczce :)

0

Taka,że jest to różnica 4 bramek, proste
Punkty, to punkty, są najważniejsze, ale nie mów mi, że 1-0 i 5-0 to to samo.

Poza tym nic nie wspominałem o stylu i automatyce. Tylko, że 1 != 5

0

"1-0, czy 5-0 - bez różnic"
Jak dla mnie jest różnica. I to spora.

1

Dokładnie, przecież w dzisiejszych czasach dobra rada jest w cenie, a tu za darmo - to źle.

0

ja chcieć powiedzieć,że Barca być the best

0

Bo nie potrafi wykonać ćwiczenia? Przez to ma nie wrócić?
Myślałem, że o tym swiadczą umiejętności, chęć gry, ambicja i poświęcenie dla drużyna, a tu patrz ci los, chodzi tylko o głupie ćwiczenie na treningu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?