0

wrócił cały, ale czy zdrowy?

0

Jobla, to masz na bank, albowiem pierdzielisz kocopoły.

1

tiaa, z miejsca powinien dostać nagrodę Nabola

0

Dlatego jest po onetowsku :)
Swoją drogą całkiem fajny awatar.

1

Tytuł jak z onetu/wp

0

Montoya nie zagra. Niestety.

0

Oby,oby.
Trzymamy kciuki!

0

Nie wywołuj wilka z lasu!!
Z drugiej strony hajs by się zgadzał - wzrosłaby sprzedaż koszulek Barcy wśród kibiców RM

1

Jeśli to prawda, to Barcelona powoli przejmuje samobójczo-bombowe cechy od arabusów.

Przy okazji, do @autor wkradł się mały błąd "Niek postanowiło zmienić na koszulce" - nie to co w przypadku projektu sportu na koszulki, który będzie wielkim błędem

0

Są.....ale nie są.

1

"Król wapna dziś nałoży swoje najlepsze płetwy..."
kozak :) you've made my day

1

W tym wypadku karne trzeba umieć strzelać.
W inny wypadku karne się nie liczą.
Nie wiem czego tu nie rozumieć.

1

W końcu wyjdzie na to, że jeden i drugi będą bić rekordy co kolejkę LM

8

W konia cie robi. Na TVP Historia leci Real.

2

"Od zeszłego roku dociera krytyka również na mnie"
Messi poza ustawieniem składu, weźmie się teraz za ustawienia zarządu

0

Skoro to był laptop, to mogłeś go śmiało przestawić.P.S.Jaka jest atmosfera przed laptopem o 19?

0

Spoko, nawet tego tak nie odebrałem :)
A akcja raczej ma na celu uświadomienia ludzi, że taki problem istnieje.
Czytałem kiedyś teskt jakiegoś dziecka rodem z usa:
"Gdybym był w wieku szkolnym, to bym chorował na ebole cały czas, żeby nie chodzić do szkoły" :)
Wiadomo, że z z głupotą nie wygrasz, ale taka akcja zawsze ma jakiś plus.


0

Wojna i poważna choroba to najbardziej dochodowy biznes.

1

Zgadzam się. Masz rację w 100%. Dlatego 'gwiazdy' biorą udział w takiej kampanii, żeby ludzie zdawali sobie z tego sprawę.

0

"mało ważny temat" = mało komentarzy
lepiej się przejmować czy Pedro siądzie na ławie trybun czy rezerw

0

ja się oreintuję

0

Z głową wszystko OK?

0

W ostatnich czterech meczach Stoke, Bojan zagrał dwa razy, najlepszym zawodnikiem został w ostatnim meczu.
A gra wyśmienicie, bo może poziomem pasuje do drużyny?

0

Zdajesz sobie sprawę, że jak nazwiesz swoja matkę moją, to ona się nią nie stanie? Czy twoje szarki takich podstaw nie ogarniają?

0

a może słyszałeś Polska-Anglia? bo taki mecz ma się dziś odbyć.

0

Niezły wyczyn, zważywszy, że nie grał w każdym ostatnim meczu Stoke

0

Podobno kategoria U99, ale nie wiadomo czy ktoś zagra.

0

Nara. Daj znać czy cię przyjęli z powrotem do szkoły czy już jest za późno.
Nie chcę być pesymistą, ale może być już "po ptokach".
Zawsze możesz iść do kynologa czy coś w ten deseń.

1

Oby, oby :)

0

Ja się nie zdziwię :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?