LaLigaFan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Północ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wrócił cały, ale czy zdrowy?
0
Jobla, to masz na bank, albowiem pierdzielisz kocopoły.
1
tiaa, z miejsca powinien dostać nagrodę Nabola
0
Dlatego jest po onetowsku :)
Swoją drogą całkiem fajny awatar.
1
Tytuł jak z onetu/wp
0
Montoya nie zagra. Niestety.
0
Oby,oby.
Trzymamy kciuki!
0
Nie wywołuj wilka z lasu!!
Z drugiej strony hajs by się zgadzał - wzrosłaby sprzedaż koszulek Barcy wśród kibiców RM
1
Jeśli to prawda, to Barcelona powoli przejmuje samobójczo-bombowe cechy od arabusów.
Przy okazji, do @autor wkradł się mały błąd "Niek postanowiło zmienić na koszulce" - nie to co w przypadku projektu sportu na koszulki, który będzie wielkim błędem
0
Są.....ale nie są.
1
"Król wapna dziś nałoży swoje najlepsze płetwy..."
kozak :) you've made my day
1
W tym wypadku karne trzeba umieć strzelać.
W inny wypadku karne się nie liczą.
Nie wiem czego tu nie rozumieć.
1
W końcu wyjdzie na to, że jeden i drugi będą bić rekordy co kolejkę LM
8
W konia cie robi. Na TVP Historia leci Real.
2
"Od zeszłego roku dociera krytyka również na mnie"
Messi poza ustawieniem składu, weźmie się teraz za ustawienia zarządu
0
Skoro to był laptop, to mogłeś go śmiało przestawić.P.S.Jaka jest atmosfera przed laptopem o 19?
0
Spoko, nawet tego tak nie odebrałem :)
A akcja raczej ma na celu uświadomienia ludzi, że taki problem istnieje.
Czytałem kiedyś teskt jakiegoś dziecka rodem z usa:
"Gdybym był w wieku szkolnym, to bym chorował na ebole cały czas, żeby nie chodzić do szkoły" :)
Wiadomo, że z z głupotą nie wygrasz, ale taka akcja zawsze ma jakiś plus.
0
Wojna i poważna choroba to najbardziej dochodowy biznes.
1
Zgadzam się. Masz rację w 100%. Dlatego 'gwiazdy' biorą udział w takiej kampanii, żeby ludzie zdawali sobie z tego sprawę.
0
"mało ważny temat" = mało komentarzy
lepiej się przejmować czy Pedro siądzie na ławie trybun czy rezerw
0
ja się oreintuję
0
Z głową wszystko OK?
0
W ostatnich czterech meczach Stoke, Bojan zagrał dwa razy, najlepszym zawodnikiem został w ostatnim meczu.
A gra wyśmienicie, bo może poziomem pasuje do drużyny?
0
Zdajesz sobie sprawę, że jak nazwiesz swoja matkę moją, to ona się nią nie stanie? Czy twoje szarki takich podstaw nie ogarniają?
0
a może słyszałeś Polska-Anglia? bo taki mecz ma się dziś odbyć.
0
Niezły wyczyn, zważywszy, że nie grał w każdym ostatnim meczu Stoke
0
Podobno kategoria U99, ale nie wiadomo czy ktoś zagra.
0
Nara. Daj znać czy cię przyjęli z powrotem do szkoły czy już jest za późno.
Nie chcę być pesymistą, ale może być już "po ptokach".
Zawsze możesz iść do kynologa czy coś w ten deseń.
1
Oby, oby :)
0
Ja się nie zdziwię :)